"Związek jest jak JAZDA POCIĄGIEM: kiedyś się zaczyna i kiedyś się kończy!"

Detektyw Rutkowski słynie ze swoich sercowych podbojów - niedawno spotykał się z zakonnicą Luizą Kobyłecką, którą mimo wszystko dość szybko wymienił na jej szkolną koleżankę, Maję Pilch. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że sielankę z Mają, która wkrótce urodzi detektywowi męskiego potomka, może skutecznie zakończyć "znajomość" Rutkowskiego z Patrycją Wojnarowską - zobacz: Rutkowski ZDRADZA CIĘŻARNĄ NARZECZONĄ?

Detektyw obala te informacje, zapewniając, że jego miłość do Mai jest niezmienna:

To, że ja siedzę z kimś przy stole i pję z kimś kawę, czy wino, to czy to jest romans? Zadajmy sobie to pytanie - powiedział. Ja się takimi doniesieniami nie przejmuję, ale moja partnerka bardzo mocno to przeżyła. Życie w zwiazku jest niczym jazda pociągiem: kiedyś się rozpoczyna i kiedyś się kończy. W moim życiu było kilka takich przedziałów, ale uważam, że w tej chwili ten zwiazek jest abosultnie stabilny.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (11)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-11 z 11
gość 23.10.2013 00:05
Jak rozpoznać działanie złego ducha? Czy potrzebuję egzorcysty? Czy zły duch może oddziaływać na dziecko? Lista zagrożeń duchowych. Wstukaj w google: "egzorcyzmy i pomoc"
gość 23.10.2013 00:16
Poznaj ukrytą prawdę... Pokazujemy Wam to, co inni chcą przemilczeć. Przykłady niesamowitych opętań demonicznych! Wrzuć w gogle: "opętania i dręczenia"
AM 23.10.2013 00:29
@ntek pal@ntek, czyli po prostu PUDEL (dla niepoznaki pisze czasem nawet krytycznie o samym Pudlu) - oczywiście nie musi się martwić o miejsce swojego komentarza, a raczej powtarzanej tej samej ZDARTEJ PŁYTY (jak widać pomysły na lotne teksty dawno się skończyły, o ile kiedykolwiek były). Komentarz ZAWSZE będzie na pierwszej stronie (nawet jak zaśpi - to i tak później sobie go wklei tam gdzie chce, między już istniejące), do tego kilkadziesiąt lajków (własnych) albo i więcej - i już jest topka, więc można udawać czytelnika - samozwańca, jakże opiniotwórczego (szkoda, że jedynie we własnym mniemaniu), a całość służy tylko jednemu - to dodatkowa manipulacja opiniami czytelników (oprócz tej która serwowana jest w samych pseudo-artykułach), czyli tzw. PODKRĘTKA, niestety coraz częściej tak żenująca, że już nawet gimbusy nie dają się na to nabrać... Po prostu ŻAŁOSNE.
gość 23.10.2013 00:42
Rutek- misstrz poetyckiej metafory...
gość 23.10.2013 01:03
AM: @ntek pal@ntek, czyli po prostu PUDEL (dla niepoznaki pisze czasem nawet krytycznie o samym Pudlu) - oczywiście nie musi się martwić o miejsce swojego komentarza, a raczej powtarzanej tej samej ZDARTEJ PŁYTY (jak widać pomysły na lotne teksty dawno się skończyły, o ile kiedykolwiek były). Komentarz ZAWSZE będzie na pierwszej stronie (nawet jak zaśpi - to i tak później sobie go wklei tam gdzie chce, między już istniejące), do tego kilkadziesiąt lajków (własnych) albo i więcej - i już jest topka, więc można udawać czytelnika - samozwańca, jakże opiniotwórczego (szkoda, że jedynie we własnym mniemaniu), a całość służy tylko jednemu - to dodatkowa manipulacja opiniami czytelników (oprócz tej która serwowana jest w samych pseudo-artykułach), czyli tzw. PODKRĘTKA, niestety coraz częściej tak żenująca, że już nawet gimbusy nie dają się na to nabrać... Po prostu ŻAŁOSNE.
ty tez juz nie udawaj.
gość 23.10.2013 01:11
Rutkowski i jego dosadne przemyślenia - bezcenne
gość 23.10.2013 07:24
ten cały gowniany ,,medialny światek" jest sztuczny jak szama w MaCdonaldzie!
gość 23.10.2013 17:07
pfuiii
agi 23.10.2013 17:09
kijem bym go nie ruszyla... :O
gość 23.10.2013 22:53
Wojnarowskiej nawet Rutek sie wstydzi ,dobre , tylko po co on wogole z nia sie zapoznawal jak nie dla seksu ???????????
gość 25.10.2013 01:11
Co tam jakis wiesniak Rutek. Rosjanie przyznali sie do zamachu w momencie kiedy położyli swe brudne łapska na czarnych skrzynkach a Tusk do współudzialu w momencie kiedy zezwolił na pozostawienie wszystkich dowodów zbrodni w Rosji i prowadzenie śledztwa przez rosyjski Mak bez zwracania sie o pomoc do Amerykanów i NATO . Kto niewinny, w bezpiecznej dla siebie sprawie utrudnia sledztwo, zaciera ślady i mataczy? Jak myślicie ?
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-11 z 11
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji