Pierwszy zwiastun "Love Island". Program poprowadzi Karolina Gilon

Karolina Gilon swoją przygodę z show biznesem zaczęła od występu w koszmarnym serialu Miłość na bogato, z którego powędrowała wprost do Top Model. Dzięki pojawieniu się w show bardziej niż na karierze modelki, skupiła się na telewizyjnych występach. Karolinie udało się zdobyć kolejny kontakt.

Już jesienią Polsat wyemituje polską wersję brytyjskiego hitu Love Island, w którym pary uczestników bawią się zamknięci w domu naszpikowanym kamerami. Zobaczcie teaser programu!

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (1)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-2 z 2
gość 22.07.2019 15:26
kolejne badziewie
gość 22.07.2019 16:58
Dlaczego po tej tragedii z Dawidkiem,nikt nie zastanowi sie nad tym,w jakim dramatycznym stanie musial byc ojciec tego chlopca,skoro posunal sie do zabicia siebie i dziecka. Wszyscy mowia,ze byl to inteligentny,spokojny facet. Te straszne decyzje podjal,doprowadzony do ostatecznosci.Jego stan psychiczny musial byc straszny. Dlugi,odejscie zony,chec rozwodu i zabranie mu dziecka. To musialo zniszczyc jego psychike na tyle,ze zrobil cos tak strasznego. CZy zatem tylko on ponosi wine za to,do jakiego stanu zostal doprowadzony? Dlaczego w tym kraju zawsze staje sie po stronie matki a nikt nie pomysli co przezywa facet w trakcie rozwodu i jak bezwzgledne potrafia byc kobiety.
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-2 z 2
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji