Zielińska rozmawia przez telefon w trakcie jazdy (WIDEO)

Kilka dni temu Kasia Zielińska wybrała się na śniadanie oraz spacer po Warszawie razem z synkiem oraz siostrą. Wyjątkowo zrelaksowanej aktorce nie przeszkadzali nawet paparazzi. Zielińska wdzięczyła się przed telefonem siostry, która starała się uwiecznić jej wiosenny nastój. Kilka chwil później celebrytka sama zaczęła fotografować synka w wózku. Poranną sielankę zakończyła walka z wózkiem w bagażniku oraz pilny telefon, który Zielińska musiała odebrać, prowadząc auto. Kasiu - albo samochód, albo telefon. Tak będzie bezpieczniej.

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (35)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-36 z 36
gość 11.04.2018 08:41
Rudy pustak. Nic nie znaczacy.
gość 11.04.2018 11:15
ale ma grube nożyska!
gość 11.04.2018 11:17
To dziwne, bo każde nowe auto ma taką funkcję-nie potrafi chyba włączyć słuchawki przy kierownicy!
PASSOA 11.04.2018 12:14
Przestańcie, Z tego co wiem ona chyba nie ma opiekuna prawnego, więc najwyraźniej znacznej niepełnosprawności umysłowej nie ma, więc ma prawo sama decydować o sobie i swoich dzieciach. Zna ryzyko, a skoro podejmuje je świadomie,to liczy się z tym, że może zabić na drodze kogoś, lub siebie, skazując tym samym swoje dzieci na bycie sierotami i nikt z nas nie ma na to wpływu. Jak ktoś ma w czaszce przeciąg zamiast mózgu,to jakiś artykuł w podrzędnym serwisie mu nie pomoże. Niech ryzykuje, skoro taj zdecydowała, niech się dzieje wola nieba. Amen.
PASSOA 11.04.2018 16:59
gość: Sam hejt:) a ciekawe ilu z tych krytykujących robi tak nagminnie? swoją drogą nigdy nie pojmę czemu trzymanie słuchawki w samochodzie z automatem jest bardziej niebezpieczne niż zestaw głośnomówiący i ręka na skrzyni zmiany biegów w obu przypadkach i tak kierownicę trzymamy jedną ręką.
Zacznij myśleć, skup się, wytęż umysł, no bo przecież masz go jak każdy człowiek, tak? Spróbuj, naprawdę spróbuj pomyśleć a może uda Ci się zrozumieć. Wierzę w Ciebie.
gość 12.04.2018 09:22
Te samochody mają Bluetooth ale te kretynki nie potrafią tego z konfigurować
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-36 z 36
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji