Zborowska przebiera w pralinach

Choć o Zofii Zborowskiej jeszcze niedawno nikt za wiele nie wiedział, dziś zdaje się być jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Głównie za sprawą swojego względnie nowego związku z Andrzejem Wroną. Choć siatkarz nie słynie ze stałości w uczuciach, para na razie wydaje się być szczęśliwa. W ostatnim z wywiadów sportowiec stwierdził, że w powietrzu czuć już klimat świąt i czas już na zakupienie świątecznych prezentów, co wydaje się popchnęło do działania również jego dziewczynę.

Ostatnio paparazzi przyłapali Zośkę buszującą po sklepach. Co prawda celebrytka zaopatrzyła się na razie w papier do pakowania prezentów i praliny, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć.

Myślicie, że ma już pomysł na prezent dla Andrzeja?

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (69)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-70 z 70
gość 14.12.2018 09:39
gość: ona taka nijaka
gość: "z czego ona zyje ??" a co Ci do tego!! zazdrościsz bo Ty tak nie możesz żyć?! Wymyśl coś kreatywnego, co będzie zajmowało Ci dużo więcej czasu niż spędzanie czasu na PUDELKU i pisanie durnych komentarzy!
gość: "ona taka nijaka" a Ty taki wyjątkowy ? co nie słyszałam o Nagrodzie Nobla dla Ciebie ??
Skąd wiesz Zocha brocha że nie słyszałaś? Aaa tak jak to nie naćpany kuc to nie oglądasz
gość 14.12.2018 09:42
Stoi na stacji lokomotywa, ciężka, ogromna i pot z niej spływa – tłusta oliwa. Stoi i sapie, dyszy i przebiera...
gość 14.12.2018 09:48
gość: ona taka nijaka
gość: "z czego ona zyje ??" a co Ci do tego!! zazdrościsz bo Ty tak nie możesz żyć?! Wymyśl coś kreatywnego, co będzie zajmowało Ci dużo więcej czasu niż spędzanie czasu na PUDELKU i pisanie durnych komentarzy!
Przecież Zośka NIC nie robi, a żyje z kasy ojca albo Wrony albo darmoszek od firm albo dorabia jakieś grosze w teatrze u ciotki i serialiku raz na ruski rok. A jej kreatywnym zajęciem jest nagrywanie debilnych filmików na instagramie i przemowy do ciemnego ludu :D naprawdę chyba tylko chorzy na głowę jej czegoś zazdroszczą.
gość 14.12.2018 10:15
gość: PASKUDNA BABA
gość: Mówisz bo zazdrościsz :)
Raczej pisze, bo ma oczy :)
gość 14.12.2018 10:59
Popieram Zosię - ma prawo być brzydka.
gość 14.12.2018 11:56
gość: Zborowskiej dobrze idzie promowanie, a Andrzejek Wrona elegancko na tym korzysta. I właśnie dlatego się do Zochy przyczepil.
gość: Fizyka kwantowa to przy tym pikuś …...jak nic WRÓŻBITA MACIEJ hahahaha :).
Tu chyba nie trzeba być wróżbitą, żeby takie rzeczy widzieć. Wrona ma parcie na szkło i od zawsze się kręcił wśród celebrytów, a Zborowskiej robienie awantur o nic wychodzi znakomicie. Nieważne co piszą, byle pisali.
gość 14.12.2018 16:48
Kiego grzyba sie jej uczepiliscie? Nie sądzę, że z powodu związku jest bardziej zauważalna. Wstrętne jesteście, ktore to piszecie...
gość 14.12.2018 19:09
Sama się pchała na świecznik,sama umawiała się na ustawki a teraz płacze,bo efekt okazał się odwrotny,nie spodziewała się takiej reakcji.Nie,nie chcemy takiej kolejnej ekspertki od wszystkiego,nie chcemy żebyś wyskakiwała z lodówki.Krzycz dawaj rady na swoim insta ale nie pchaj się tam gdzie Cię nie chca.
gość 16.12.2018 22:57
Wszyscy chcą, żeby się na nich udzieli, ha ha
gość 16.12.2018 22:58
UPS uwzieli
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-70 z 70
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji