Zawadzka dementuje odejście z TVP: "Dowiedziałam się, że odchodzę. TO PLOTKI!"

Marcelina Zawadzka przeżywa ostatnio swoje medialne pięć minut. Odebrała Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii "Nadzieja telewizji". Była Miss Polonia jest prezenterką w Pytaniu na śniadanie i poprowadziła kolejną edycję konkursu cukierniczego Bake Off. Ale ciacho!. Zawadzka wyrosła na jedną z najbardziej obiecujących gwiazd TVP. Niestety mocna pozycja 28-latki w stacji nie przypadła do gustu Annie Popek.

Zobacz: TYLKO U NAS: Popek jest ZAZDROSNA o Marcelinę Zawadzką? "Korytarze TVP huczą od plotek"

Zawadzka w rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznała, że niedawno dowiedziała się o plotkach dotyczących jej rzekomego zwolnienia z TVP. Celebrytka zapewnia, że na początku sierpnia wraca jako prowadząca "Pytanie na śniadanie":

Dowiedziałam się, że odchodzę z TVP dzisiaj, są plotki. Nie wiem, co się dzieje. A propos doniesień, jestem w TVP. 10 sierpnia będę w "Pytaniu na śniadanie".

Jak myślcie, kto rozsiewa takie plotki w Telewizji Polskiej?

Źródło: www.przeAmbitni.pl

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (32)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-33 z 33
gość 01.08.2017 08:46
Niech spada, bo jest wkurzająca!!!
gość 01.08.2017 09:43
nie wiem jak wy ale ja zawsze chciałam dobrze wyglądać i mieć perfekcyjne ciało. w koncu mi się to udało dzięki nowemu sposobowi który pomógł przyspieszyć metabolizm do maksimum! kolezanki sie dziwia jak mnie spotykaja a ja po prostu uzylam tej metody :) - chudnijpro.club
gość 20.02.2019 13:30
Ona byla miss polonia to sachyba zarty 😂
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-33 z 33
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji