Zamyślony Roguc w białym smokingu (?) w finale MBTM!

Przez wszystkie odcinki Must Be The Music Piotr Rogucki starał się zaskakiwać swoimi stylizacjami. Kiedyś zaprezentował różowe Crocksy, innym razem pomalował swoje usta kobiecym błyszczykiem. Podczas niedzielnego odcinka finałowego postanowił wyglądać nieco bardziej "enigmatycznie" niż dotychczas. Przyszedł ubrany w biały, błyszczący smoking a na ściance prezentował dość tajemnicze miny.

Jak wypadł?

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (3)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
gość 25.11.2014 08:27
przynajmniej zgolił to durne wąsisko :P
gość 25.11.2014 08:46
no jaja on sobie robi na maksa z wiary i z tego wszystkiego
Marianna Gwóźdź 25.11.2014 19:40
Ale z was zakompleksione hipokrytki! Zamiast ruszyć dupę sprzed komputera i wziąć życie w swoje ręce, najlepiej wylewać jad w internecie... prawda jest taka, że jesteście na najlepszej drodze do szarego, smutnego życia, a one przynajmniej wiedzą, że żyją w pełni, nie od pierwszego do pierwszego, albo zasiłku z MOPSu :D Żal pupcię ściska, że Krupa albo Szulim potrafi się ustawić? No cóż, one przynajmniej wiedzą, że pieniądze ułatwiają życie, do czego wy się same przed sobą boicie głośno przyznać, nazywając każdą, która się ustawić umie, ku*wą... no tak, wiem... wasz Misiu przyszłości różowej może nie zapewni, ale to jest taaaka miiiłooość i motylki, ach! :D
gość 25.11.2014 20:47
święte słowa Marianna, ale tego ślepego trendu na pudlu nie przeskoczysz - albo dzi*ki, albo plastiki, albo za grube/chude/krzywe/płaskie/brzydkie/beztalencia itd... samoocenę trzeba sobie podnieść, choćby na chwilę... taka władza - komentarz w internecie! ;)
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji