"ZA DUŻO WYMAGA SIĘ OD POLSKICH WAG's! Piłkarze są uwielbiani, a ich żony są obiektem hejtu!"

WAGs to popularny na świecie termin określający dziewczyny i żony (wifes and girlfriends) piłkarzy. Charakteryzują się zwykle podobnym, luksusowym stylem życia i brakiem większych zainteresowań poza zakupami i modnymi wakacjami. Partnerki świetnie zarabiających sportowców na całym świecie spełniają się w roli modelek, piosenkarek, aktorek, a coraz częściej blogerek. W Polsce WAGs narzekają na to, że są niedoceniane i nazywane "tylko" dziewczynami piłkarzy. Zobacz: Sara Boruc znów narzeka: "My, dziewczyny piłkarzy bierzemy na barki wszystko!"

W ich obronie stanął polski projektant PLICH. Wyznaje, że szczerze im współczuje, bo w przeciwieństwie do swych partnerów, zbyt często spotykają się z niechęcią ze strony mediów i internautów. Uważa krytykę WAGs za niezasłużoną i okrutną, zwłaszcza że mają przecież "dobre stylówy":

Polscy piłkarze są uwielbiani, a ich żony są obiektem hejtu. Za dużo się wymaga od WAGs. Bardziej im kibicuję niż piłkarzom, ponieważ ostatnio w sieci widziałem sporo hejtu na ich temat. Nie wiem, z jakich przyczyn są często źle komentowane albo pokazywane nie w takim świetle, w jakim powinny. Uważam, że bardzo się starają, są ładne i mają dobre stylówy.

Szczególną sympatią PLICH darzy Marinę Łuczenko, poznał ją osobiście kilka lat temu.

Byłem pod ogromnym wrażeniem jej talentu, urody i tej iskry w oczach. A mało kto z dziewczyn, które śpiewają, ma to właśnie, ma iskrę w oczach i umie przekazać energię.

O Ani Lewandowskiej ma równie dobre zdanie.

Ani Lewandowskiej nie poznałem, ale wydaje mi się, że to równa dziewczyna. Ma dużą pogodę ducha, stara się bardzo, żeby sprostać oczekiwaniom. To mi imponuje, bo uważam, że ludzie, dla których ważny jest detal i ważne jest to, żeby każdy szczegół był dopieszczony, zasługują na uwagę. A ona zdecydowanie taka właśnie jest.

Też im współczujecie?

Zobacz też: Oto 9 "najgorętszych WAGs" według "New York Post"!

Źródło: Newseria Lifestyle

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (235)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-235 z 235
gość 23.06.2016 10:20
żona czy mąż to sprawa prywatna,coś sie tym panienkom poprzewracało w tych głupich główkach
gość 23.06.2016 10:55
Bo żona Błaszczykowskiego chyba nigdy nie była medialna. Ania Lewandowska była znana zanim stała się żoną Roberta, bo była sportowcem z osiągnięciami. To, że teraz jest wokół niej szum, to dlatego, że media tak chcą. Marina również była znana zanim poznała się ze Szczęsnym. Takie hot pary zawsze będą na 1 stronach gazet. Krzywdzące jest wrzucanie wszystkich partnerek i żon piłkarzy do jednego worka. Nie każda z nich zdobyła rozgłos dzięki mężowi i nie każda z nich zajmuje się tylko robieniem zakupów w najdroższych butikach. Ludzie, gdybyście nagle zakochali się w kimś znanym z milionami na koncie to nadal siedzielibyście w mieszkaniu w bloku i chodzili pracować za 1800 zł netto? Nie sądzę. Na pewno chcielibyście od życia więcej. Może w końcu mieli możliwość spełniać swoje marzenia. Robić coś co zawsze chcieliście, ale ze pewnych względów nie mogliście. Po co tyle hejtu.
gość 23.06.2016 11:35
Ania i marina sa naprawde spoko
gość 23.06.2016 11:56
a kim te Panie są ? ludzie o co chodzi ? w jakim my świecie żyjemy ?? jaki dajemy przykład ? kogo to uwielbiać i za co ?? większość z nich to pustaki , które rozbijają małżeństwa , poprawiają wygląd za kasę męża lub partnera !! już wolę uwielbiać buraka z pola !
gość 23.06.2016 12:12
Wszystkie WAG sa piękne, wiec bez sensu jest wybijanie sie tylko na kapitale wyglądu, za duża konkurencja. Gdyby nie miały takiego parcia na szkło i większa wagę przywiązywałyby do rozwijania mózgu niż nadmiernego dbania o wygląd to budziłyby większy szacunek. Ładna i dbająca o samorozwój WAG to rzadkość. Głodne sukcesu WAG podpowiadam to jest wlasnie nisza ;)
ttwo 23.06.2016 14:11
Sorry, ale co to kogo obchodzi kim jest żona czy dziewczyna piłkarza. Piłkarze mają grać na boisku i to jak to robią może nas interesować, a z kim śpią to ich sprawa. Ale jak to kogoś pasjonuje to OK. Jak powiedział klasyk "głupi zawsze znajdzie jeszcze głupszego, który go będzie podziwiał"
gość 23.06.2016 16:12
Wystawiaja sie same na hejt!!!!Dlaczego nie lansuja sie tam gdzie mieszkaja?Nie ma Sary w lokalnej brytyjskiej prasie ani Mariny nie uswiadczysz. W ojczystym kraju popisuja sie bo ......pusto w glowie
gość 23.06.2016 17:17
do Anny Lewandowskiej przed meczem ze Szwajcarią walnij Robertowi loda z połykaniem będzie lżejszy,zwinniejszy to może uda mu się w końcu strzelić bramkę
gość 23.06.2016 18:05
Niech się nie dziwią , bo usilnie na to ,,pracują "! Mają możliwości niech się wezmą za działalność, może charytatywną ,można tyle zrobić dobrego dla najbardziej potrzebujących, a nie tylko puste lale w w obiektywie aparatu z wyszukanymi strojami, nadmuchanymi ustami etc..!
gość 23.06.2016 18:05
Niech się nie dziwią , bo usilnie na to ,,pracują "! Mają możliwości niech się wezmą za działalność, może charytatywną ,można tyle zrobić dobrego dla najbardziej potrzebujących, a nie tylko puste lale w w obiektywie aparatu z wyszukanymi strojami, nadmuchanymi ustami etc..!
nickelodeon 23.06.2016 18:09
mnie najbardziej denerwuje Siara Money. Potem Ukrainka Łuczenko i pseudo-trenerka Lewandowska. Za duże parcie na szkło.
gość 23.06.2016 20:04
gość: Nic złego nie robią. Wy z tej zazdrości to każdego z błotem zmieszacie.
Nic złego?ale nic też dobrego. Puste, bez mózgu, jedynie czym się zajmują to robieniem diet ,chodzeniem na zakupy i operacjami plastycznymi. Chyba Twój iloraz inteligencji jest również poniżej zera skoro tego nie widzisz.
gość 23.06.2016 20:39
Znowus tu jes stahurska?
gość 23.06.2016 21:57
Mają za co mieć te"dobre stylówy". Niech nie narzekają, bo to wstyd. Nie każda kobieta może mieć bogatego męża piłkarza.
gość 24.06.2016 02:46
widać gościu poznał się na sarze bo o niej ani pary z gęby nie puścił LOL
gość 24.06.2016 16:41
oj biedne one.współczuje im,taki heit za bycie nikim
Śliczny 24.06.2016 17:07
Zwykle prostytutki z marina z roksy.pl na czele
gość 24.06.2016 18:36
A na ch*j one mi w tych mediach jak polowa tepakow sie wypowiedzieć nie potrafi typu Lewandowska jak promowala ksiazke. Albo Boruc ze ma ciężej od pilkazy i wszystko ma barkach. Platna eskorte luksusowe życie ciekaw jestem co piz*a by mowila jakby miała za normalne zyc. Barki by se polamala
Dana 25.06.2016 22:55
Brawo, serdecznie pozdrawiam. Ten "pan projektant" to jakiś idiota. Skłodowska nie miała "stylówy" za to 2 Noble.
gość 25.06.2016 22:58
łał i przelewy robi? kiedy????
gość 26.06.2016 11:58
Wifes, boże...
gość 26.06.2016 12:02
gość: Bo żona Błaszczykowskiego chyba nigdy nie była medialna. Ania Lewandowska była znana zanim stała się żoną Roberta, bo była sportowcem z osiągnięciami. To, że teraz jest wokół niej szum, to dlatego, że media tak chcą. Marina również była znana zanim poznała się ze Szczęsnym. Takie hot pary zawsze będą na 1 stronach gazet. Krzywdzące jest wrzucanie wszystkich partnerek i żon piłkarzy do jednego worka. Nie każda z nich zdobyła rozgłos dzięki mężowi i nie każda z nich zajmuje się tylko robieniem zakupów w najdroższych butikach. Ludzie, gdybyście nagle zakochali się w kimś znanym z milionami na koncie to nadal siedzielibyście w mieszkaniu w bloku i chodzili pracować za 1800 zł netto? Nie sądzę. Na pewno chcielibyście od życia więcej. Może w końcu mieli możliwość spełniać swoje marzenia. Robić coś co zawsze chcieliście, ale ze pewnych względów nie mogliście. Po co tyle hejtu.
No i w porządku - tego nikt nie krytykuje. Tylko niech te panie przy okazji nie próbują wciskać swoich "mądrości" zwykłym ludziom. Bo nagle każda jest ekspertką od wszystkiego.
Jola 27.06.2016 11:55
blablabla, jest hejt bo panienki nie potrafia sie zachowac, wyskakuja z lodowki na okraglo, chwala sie glupimi torebkami wiec ludzi to wkurza. Gdyby pokazaly klase, pracowitosc i to ze same doszly do duzej kasy to nie byloby hejtu, proste. a one zyja za cudza kase a w glowie pustka
gość 27.06.2016 19:09
Chyba najgorsza Boruc,mam pytanie co ta pust lala,dzwiga na barkach,niech zniknie poprostu
lololo 28.06.2016 11:08
czemu hejtują Marinę? Ona jest piosenkarką!! dlatego tak o niej słychać nie z tego że jest żoną Szczęsnego!!
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-235 z 235
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji