Woźniak: "Jestem przeciwna histerii wokół ustawy antyaborcyjnej. Nie poruszyło mnie to, co powiedziała Natalia Przybysz!"


 
Na temat ustawy antyaborcyjnej wypowiedziało się już nie tylko wielu polityków, czy działaczy organizacji społecznych. Głos w dyskusji coraz częściej zabierają celebryci. Ostatnio kontrowersyjnym wyznaniem podzieliła się z mediami Natalia Przybysz. Przyznała, że dokonała aborcji na Słowacji. Choć wokalistka chciała w ten sposób wesprzeć kolejne manifestacje w ramach Czarnego Protestu, podzieliła nawet środowisko demonstrantek. Część z nich uznała, że przyznając, że dokonała aborcji z powodu zbyt małego mieszkania (60 m2) dała nowe argumenty orędownikom całkowitego zakazu przerywania ciąży. Jej wyznanie nie przemówiło również do Aleksandry Woźniak.
 
Jestem przeciwna obecnie trwającej histerii wokół ustawy antyaborcyjnej. To nie jest tak do końca, że to jest związane tylko z aborcją czy z projektem, który znalazł się w Sejmie, ale został odrzucony. Ja popieram tę ustawę, która teraz jest aktualnie i nie chciałabym, żeby ona się zmieniała. Natomiast jestem przeciwna tej histerii, która się teraz odbywa i się z nią nie zgadzam. Chciałabym to rozdzielić, bo to, co powiedziała Krystyna Janda, inaczej do mnie przemówiło, niż to, co powiedziała Natalia Przybysz. I raczej bardziej poruszyło mnie to, co powiedziała Janda, a nie za bardzo to, co powiedziała Natalia Przybysz. Wiele osób myśli, że się wypowiada tylko na temat aborcji, a gdzieś staje się narzędziem w rękach polityków. I uważam, że tego należy uniknąć.
 
Zobacz też: Natalia Przybysz: "USUNĘŁAM CIĄŻĘ NA SŁOWACJI. W Polsce proponowano mi tabletki na wrzody"

Źródło: Newseria Lifestyle

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (176)

gość 27.10.2016 11:14
Aborcja w Polsce powinna być dozwolona tak jak w większości krajów Europy, a już co obywatel z tym prawem zrobi to jego prywatna sprawa. Wnioskuję, że skoro w Polsce jest 99% katolików to niewiele osób skorzysta z tego prawa.
gość 27.10.2016 11:15
gość: po co w takim razie antykoncepcja, skoro feministki chcą aborcji ogólnopowszechnej? po co kondony jak i tak sobie usunę i będzie git?
Bo antykoncepcja nie zawsze jest skuteczna w 100%. Proste? Proste.
gość 27.10.2016 11:16
gość: I to jest zdrowe podejście. Obecny kompromis jest w porządku. Nie rozumiem ludzi, którzy walczą zarówno za zaostrzeniem jak i liberalizacją. Jeśli jakaś kobieta chce wykonać "skrobankę", bo wpadła, to dla mnie jest egoistką bez honoru. Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje działania! Na tym polega życie.
Nie wycieraj sobie gęby honorem, bo nie masz pojęcia czym on jest, jakbyś miała go choć tyle co brudu za paznokciem, to nie właziłabyś z buciorami w cudze życie intymne i cudze wybory!
gość 27.10.2016 11:17
gość: Aborcja w Polsce powinna być dozwolona tak jak w większości krajów Europy, a już co obywatel z tym prawem zrobi to jego prywatna sprawa. Wnioskuję, że skoro w Polsce jest 99% katolików to niewiele osób skorzysta z tego prawa.
Niestety kk zażądało całkowitego zakazu aborcji,więc tzw. dobra zmiana wykonuje ich rozkazy,bo długi wyborcze muszą spłacić. Ciemnym ludem lepiej się kieruje.
gość 27.10.2016 11:18
Nastepna, ktora życie widzi tylko w zdrowych plodach nie pochodzących z gwałtu.
gość 27.10.2016 11:18
Zdrowe, czyli Twoje...;).
gość 27.10.2016 11:19
Aborcja w Polsce powinna być dozwolona tak jak w większości krajów Europy, a już co obywatel z tym prawem zrobi to jego prywatna sprawa. Wnioskuję, że skoro w Polsce jest 99% katolików to niewiele osób skorzysta z tego prawa.
gość 27.10.2016 11:20
gość: Aborcja w Polsce powinna być dozwolona tak jak w większości krajów Europy, a już co obywatel z tym prawem zrobi to jego prywatna sprawa. Wnioskuję, że skoro w Polsce jest 99% katolików to niewiele osób skorzysta z tego prawa.
Niestety stajemy się zaściankiem Europy,a właściwie zadu...śmieją się z nas,wracamy do średniowiecza,a to dzięki obecnej władzy,która jest na usługach kk. Ciemnogród i tyle.
gość 27.10.2016 11:21
Polecam wszystkim paniom przeczytanie artykułu: Aborcja to nie problem wykształconej klasy średniej. Może wtedy większość opowiadających się za zgniłym kompromisem zastanowi się komu ten kompromis służy, bo poza politykami nie znajduję nikogo. Ja nie walczę o legalną aborcję dla siebie bo mnie było stać na implant antykoncepcyjny, stać byłoby mnie wyjechać w celu przerwania ciąży do Niemiec czy na Słowację. Miałam szczęście że wychowałam się w domu w którym normalnie rozmawiano z nami o seksie, dojrzewaniu, zapłodnieniu. Ale ja walczę o legalna aborcję, sterylizację i długoterminową antykoncepcję dla kobiet wykluczonych. Kobiet gwałconych przez męża w oparach alkoholu, kobiet które godzą się na seks z obowiązku, wymuszonego ekonomicznie, kobiet niepełnosprawnych intelektualnie, alkoholiczek. Wszystkich tych które rodzą dzieci niechciane i niekochane.
gosc 27.10.2016 11:22
Ma racje . POPIERAM
gość 27.10.2016 11:24
gość: Polecam wszystkim paniom przeczytanie artykułu: Aborcja to nie problem wykształconej klasy średniej. Może wtedy większość opowiadających się za zgniłym kompromisem zastanowi się komu ten kompromis służy, bo poza politykami nie znajduję nikogo. Ja nie walczę o legalną aborcję dla siebie bo mnie było stać na implant antykoncepcyjny, stać byłoby mnie wyjechać w celu przerwania ciąży do Niemiec czy na Słowację. Miałam szczęście że wychowałam się w domu w którym normalnie rozmawiano z nami o seksie, dojrzewaniu, zapłodnieniu. Ale ja walczę o legalna aborcję, sterylizację i długoterminową antykoncepcję dla kobiet wykluczonych. Kobiet gwałconych przez męża w oparach alkoholu, kobiet które godzą się na seks z obowiązku, wymuszonego ekonomicznie, kobiet niepełnosprawnych intelektualnie, alkoholiczek. Wszystkich tych które rodzą dzieci niechciane i niekochane.
Brawo! Mnie o to też chodzi!
gość 27.10.2016 11:25
pamiętam jak wszedł do kin film Kod Leonarda da Vinci jak zrobili księża nagonkę żeby tego filmu nie oglądać można stracić wiarę obejrzałam dwa razy wiary nie straciłam tak samo jest z aborcją coś się za tym kryje ale na pewno nie miłość do życia poczętego 😲
gość 27.10.2016 11:26
Niestety czasem histeria staje sie koniecznoscia. Inaczej panowie w rzadzie i kosciele sprowadza kobiety do roli matek i zon. Cicho siedziec oznacza poddac sie. Nie liczylabym na meskie zrozumienie i rozsadek.
gość 27.10.2016 11:26
gość: Niestety czasem histeria staje sie koniecznoscia. Inaczej panowie w rzadzie i kosciele sprowadza kobiety do roli matek i zon. Cicho siedziec oznacza poddac sie. Nie liczylabym na meskie zrozumienie i rozsadek.
Szczegolnie tacy panowie jak Trelikowski, Kukiz czy Mikke, dla ktorych kobieta to podczlowiek.
gość 27.10.2016 11:27
A to, co PIS nadal chce robić z tą tzw. "kompromisową" ustawą, też cię nie porusza?
gość 27.10.2016 11:28
o ustawie powinny decydowac kobiety w wieku rozrodczym. NIKT INNY!
gosc 27.10.2016 11:29
Precz z Natalią Przybysz i jej podobnymi !!!!
gość 27.10.2016 11:29
No i dobrze, jak tak dalej pojdzie wypierdola nas z unii europ. za lamanie praw czlowieka i brak rownouprawnienia.
x 27.10.2016 11:29
Cały cywilizowany świat ma łagodniejszą ustawę, tylko Polska "jara" się fikcyjnym kompromisem. Cóż, indoktrynacja kościoła wzorowo zadziałała nad Wisłą...
gosc 27.10.2016 11:30
Obecna ustawa jest najlapsza
gość 27.10.2016 11:32
Nie wiem skad ta nagonka i bledne myslenie, ze to PiS jest winien wszystkiemu. Projekt zmiany ustawy aborcyjnej nawet nie pochodzil od PiS, za to przez PiS zostal odrzucony. A co bedzie dalej czas pokaze. Pamietajcie, ze ci ktorzy najbardziej obrazaja kobiety, jak Kukiz czy Mikke wcale nie naleza do PiS. Media znieksztalcaja wszystko ale prawda predzej czy pozniej wyjdzie na jaw.
gość 27.10.2016 11:32
a ja sie NIE ZGADZAM !!!!! ABORCJA NA ZAWOLANIE !!!! I nie pierdzielcie ze plod jes czlowiekiem. !!! Jesli w restauracji dostaniecie nasionka ziemniaka to rozumiem ze jest OK bo to przeciez ziemniak.
gosc 27.10.2016 11:33
Ma racje popieram w 100 %
gość 27.10.2016 11:33
gosc: Precz z Natalią Przybysz i jej podobnymi !!!!
precz z toba !!!
gość 27.10.2016 11:33
gość: Nawet jeśli aborcja byłaby dostępna 24/h w każdym osiedlowym sklepie to nie będę się czułą zagrożona! Nie jestem alkoholiczką mimo, że mogę kupić wódkę co 20 metrów w tym kraju. Nie jest alkoholikami wiele milionów ludzi mimo, że wódkę się u nas promuje jako element kultury i w mediach pokazuje zalety alkoholu. Jest obecnie śmiesznie tania, jest wszędzie a ja i tak nie napiję się. To samo z aborcją. Nie chcę- nie korzystam!
chyba nigdy tak nie było, żeby wódka była tańsza niż obiad. Rozpijają nam społeczeństwo, umacniają choroby. Teraz chcą aby się rodziło jak najwięcej chorych i upośledzonych aby łatwiej się ludźmi dążyło. To robi zaborca watykański przy pomocy wiary żydowskiej sztucznie zaszczepionej Polsce. Motłochem łatwiej się rządzi. Chłop pijak a baba rodzi co roku. żyć nie umierać dla kościoła. Ludzie, pobudka, to jest wróg Polaków!
gość 27.10.2016 11:34
gość: o ustawie powinny decydowac kobiety w wieku rozrodczym. NIKT INNY!
NO WLASNIE !!!!!
gosc 27.10.2016 11:34
Dokladnie. Dobrze powiedziała że ta ustawa jest ok
gosc 27.10.2016 11:34
Nie powinni zmieniać tej ustawy
gość 27.10.2016 11:35
gość: a ja sie NIE ZGADZAM !!!!! ABORCJA NA ZAWOLANIE !!!! I nie pierdzielcie ze plod jes czlowiekiem. !!! Jesli w restauracji dostaniecie nasionka ziemniaka to rozumiem ze jest OK bo to przeciez ziemniak.
dokładnie tak, jakoś w przypadku dzieci są normalnie urzędowe granice- pełnoletni jest w dniu 18 urodzi i ani dzień wcześniej ani później. To samo dotyczy ciąży- do 12 tc nierozwinięta i wolno usunąć.
gość 27.10.2016 11:35
gość: A to, co PIS nadal chce robić z tą tzw. "kompromisową" ustawą, też cię nie porusza?
to nie PiS zaczal ten antyaborcyjny cyrk.
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji