Wojewódzki chwali się nowym autem... za 200 tysięcy złotych!

Kuba Wojewódzki należy do gwiazd, które niespecjalnie przejmują się przepisami ruchu drogowego. Gdy w wakacje złamał prawo jadąc niedaleko Grudziądza 206 km/h i został zatrzymany, uznał, że "zapłaci" za mandat swoim selfie.

Zobacz: Policjanci z Grudziądza mają kłopoty przez zdjęcie z Wojewódzkim!

Dziennikarz od lat nie kryje swojej miłości do sportowych modeli Lamborghini. Ostatnio paparazzi uchwycili samozwańczego "króla TVN-u" w jego nowym aucie. Latem kupił Jeepa Wranglera za blisko 200 tysięcy złotych. Tym razem po zaparkowaniu opłacił nawet miejsce parkingowe.

Wyrósł już ze sportowego auta?

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (104)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105
gość 16.02.2017 22:10
Dziadkowi emerytowi wygodniej się wsiada do bulwarówki 😀
gość 16.02.2017 22:10
Dziadkowi emerytowi wygodniej się wsiada do bulwarówki 😀
gość 16.02.2017 22:10
Dziadkowi emerytowi wygodniej się wsiada do bulwarówki 😀
gość 16.02.2017 22:12
Wygląda pod tym parkowalem jak Pi i Sigma
gość 16.02.2017 22:12
Wygląda pod tym parkowalem jak Pi i Sigma
gość 16.02.2017 22:12
Wygląda pod tym parkowalem jak Pi i Sigma
gość 16.02.2017 22:13
Nie znam Kuby Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że rozgoryczony swoją brzydotą wizualną Kuba ma drugą twarz, pooraną łzami, którą pokazuje jedynie nielicznym, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba, a częściej wędka, mazgai się przed Komorowskim i ślimaczy się w peruce jak ślimak na kaktusie znacząc drogę krzyżykowym haftem z glutów po kubusiowemu siorbiąc chlip chlip.
olo 16.02.2017 22:14
A co nas to obchodzi ?
gość 16.02.2017 22:14
Czy oprócz miłosiernego Kuby Wojewódzkiego ktoś jeszcze pamięta Zygmunta Kęstowicza? Ten nieżyjący aktor występował np. w programie z psem Pankracym animowanym ręką i ''Klanie'' jako dziadek Władysław. Zygmunt nie miał dzieci a Kuba, który kształtował swą sceniczną osobowość oglądając co tydzień ''Piątek z Pankracym'' z oddaniem próbował zastąpić mu syna. Bardzo się o niego troszczył, często go odwiedzał, załatwiał mu sprawunki i prowadzili długie rozmowy aż do świtu. Zygmunt wbrew scenarzystom zdecydował się nosić imię Władysław w serialu Klan, by chociaż w ten sposób podziękować Kubie Władysławowi za jego miłość, dobroć i nieocenioną pomoc. Dziś Kuba Władek jest brzydkim dziadkiem kiwającym się nad grobem, a ręką wsadzoną mu w otwór, na odchodnym animuje go ciasteczkowy Potfur.
gość 16.02.2017 22:14
Wszyscy się z Kuby śmieją, że JEST STARY DZIADEK, a to naprawdę facet z miękkim sercem i bardzo wrażliwy! Może tylko trochę się pogubił, samotny wśród tłumu. Od lat szuka MIŁOŚCI I NIE ZNAJDUJE! Jego sposób bycia, niezgoda na starzenie się, to rozpaczliwe wołanie o akceptację! Nawet za cenę ośmieszania się! Nie można oceniać człowieka tylko po facjacie, peselu i żenującej przykrywce jego dezorientacji.
gość 16.02.2017 22:15
Kuba Wojewódzki nigdy się do tego nie przyzna. Ale od czego ma przyjaciół, którzy zaznali od niego wiele dobrego. To my dajemy świadectwo jego wielkiej dobroci i ofiarności, bo ten do przesady skromny człowiek tylko działa, nie chwaląc się tym, za co powinien otrzymać godne podziękowanie, a dostaje co najwyżej niedbałe poklepanie ręką po ramieniu, często jedynie pogardliwe wzruszenie ramionami albo medialne dyskredytowanie jego osoby. Historia Wacusia, syna menela, dla którego Kuba jest jak ojciec, dziadek, wujek, a nawet ciocia, najdobitniej pokazuje jaki to czyniący dobro św. Jakub. Jak wiadomo, samotny Kuba nie ma własnych dzieci, ani tym bardziej wnuków, więc jego pomoc dla małego Wacka jest tak wielka jak Wacek jest mały. W Polskiej Kronice Filmowej nawet o tym wspominali, a uśmiech Wacusia skierowany do pociesznego w swej brzydocie Kuby był jak dojrzały banan. Wybielanie zębów by się przydało. A Kubie bardziej dopasowana sztuczna szczęka, bo nieestetycznie zasysał ślinę w czasie wywiadu i dość nieporadnie kłapał porcelaną protezy. Co nie zmienia faktu, że opowiadał bardzo zajmująco i wzruszająco o swoim podopiecznym, nie kryjąc łez. W tle godło i flaga przepięknej Demokratycznej Republiki Konga.
gość 16.02.2017 22:16
Najbrzydszy z brzydkich. Najuczciwszy z uczciwych. Najofiarniejszy z ofiarnych. Najwrażliwszy z wrażliwych. Kto? Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że jest to nasz rodak Kuba Wojewódzki. Dzięki niemu dane nam było uwierzyć, że są jeszcze w tym kraju cisi bohaterowie, skromni, nie wynoszący swoich dobrych uczynków pod niebiosa, ale oddani innym, bezinteresowni i niosący pomoc. Tegoroczne wakacje Kuba spędzał na żebrach w Azji, grzejąc na słońcu stare członki. Pewnego dnia na plaży panika! Ale nikt nawet się nie ruszył, gdy starsza kobieta zaczęła wzywać pomocy od strony morza. A co robi bohaterski Kuba? Lotem błyskawicy przemieszcza się po piachu i oddaje kangurzy skok we wzburzone fale! Instynkt podpowiada mu, że tonąca musi być w pobliżu, gdy czuje na torbie jej kurczowo zaciśnięte dłonie. Holuje ją do brzegu, robi sztuczne oddychanie, ratuje życie. Niby takie proste, a takie trudne. Bo taki właśnie jest Kuba. Całe życie płynie pod prąd przełamując fale. Nie utrudniajmy mu tego bezlitosnym poniżaniem, a wspomóżmy dobrym słowem, bo godzien jest tego jak nikt inny. W imieniu niedoszłej topielicy Marii W. i nas wszystkich Polaków, dziękujemy Ci Kubo za to, że po prostu jesteś, mimo iż w czasie reanimacji starej zadławiłeś się sztuczną szczęką i jej, i swoją. I to dopiero był dramat, bo nikt cię nie chciał wentylować.
gość 16.02.2017 22:18
Kuba Wojewódzki jest tak brzydki, a przy tym skromny, że tylko nieliczni znają jego prawdziwą twarz dobrodzieja, którego życiową misją jest spieszenie z pomocą potrzebującym. Przykłady można mnożyć. Oto pierwszy z brzegu: w kamienicy na Powiślu w której kiedyś mieszkał nie było windy. A piętra cztery i starsi schorowani ludzie wokół. Teraz winda już jest. Szybkobieżna do tego, a fundatorem jest miłosierny Kuba. I Kuba nie zrobił tego, żeby ułatwić sobie wchodzenie po schodach, bo mieszkał na pierwszym piętrze i już wiedział, że wyprowadzi się z kamienicy. A jednak zatroszczył się o komfort mieszkańców, którzy zawsze ciepło go wspominają. Przy windzie jest tabliczka z imieniem i nazwiskiem fundatora Kuby z podziękowaniem od wdzięcznych użytkowników. A podjazd dla wózków też dzięki Kubie i kostka antypoślizgowa przed budynkiem, a także specjalne miejsce dla parkowania jego balkonika inwalidzkiego, bo Kuba często odwiedza koty gnieżdżące się w okolicznych piwnicach i dokarmia je klopsikami rybnymi taskanymi w aluminiowych menażkach.
gość 16.02.2017 22:19
Zauważyliście jaką Kuba ma poczciwą, choć brzydką twarz starego wieśniaka?
gość 16.02.2017 22:20
Takimi wpisami pokazujecie tylko ,że mu zazdrościcie, pracuje, płacą mu, kupuje i tyle, nic dodać nic ująć
gość 16.02.2017 22:20
Kubusiu jesteś strasznie brzydki, ale tak dobrze ci z oczu patrzy.
gość 16.02.2017 22:21
jego ojciec był skromnym szatniarzem w sądzie wojewódzkim w B.
gość 16.02.2017 22:21
Kuba jaki poczciwiec :D
gość 16.02.2017 22:21
Cos tani ten samochod. Juz nie Ferrari tylko zwykly jeep? Upadek
gość 16.02.2017 22:22
gość: jego ojciec był skromnym szatniarzem w sądzie wojewódzkim w B.
Wiemy, wiemy, rozpłaszczał się i podawał paltoty szyszkom z prokuratury.
gość 16.02.2017 22:22
wygląda jak upośledzony umysłowo
gość 16.02.2017 22:24
Zmień perukę na coś mniej obciachowego! I wryj sobie w łeb swój pesel, dziadziu w kapturku!
gość 16.02.2017 22:24
ale stary oblech
gość 16.02.2017 22:25
gość: Takimi wpisami pokazujecie tylko ,że mu zazdrościcie, pracuje, płacą mu, kupuje i tyle, nic dodać nic ująć
nie płacz kubuś, to Polska.
gość 16.02.2017 22:26
gość: wygląda jak upośledzony umysłowo
Bo prywatnie dziadek jest ciocią z pochwicą, prawie poślubioną Piaskowi z Mafii, gnijącą starą panną, wstydliwą dziewicą. Wszystko przez hemoroidy Kubusia niedojdy.
POLAK 16.02.2017 22:28
stary frajer
gość 16.02.2017 22:30
gość: Dziadkowi emerytowi wygodniej się wsiada do bulwarówki 😀
Wygodniej, bo po sześćdziesiątce dziadki widocznie tak mają. Wprawdzie wygląda na 70, ale zachowuje się jak dziecko cierpiące na chorobę sierocą. Jest to bardzo przykra sprawa, bo najwyraźniej był molestowany w dzieciństwie, niekochany, wyśmiewany i teraz za wszelką cenę chce odreagować traumę, myjąc się w szalecie miejskim z sauną wiejską..
Beatka 16.02.2017 22:31
Dziękuję tym, którzy w komentarzach opisują, jaki naprawdę jest Kuba. Według tego co piszecie, to dobry człowiek. Może ktoś w końcu napisze artykuł, jaki Kuba w rzeczywistości jest. Pozdrawiam
gość 16.02.2017 22:32
gość: Dziadkowi emerytowi wygodniej się wsiada do bulwarówki 😀
gość: Wygodniej, bo po sześćdziesiątce dziadki widocznie tak mają. Wprawdzie wygląda na 70, ale zachowuje się jak dziecko cierpiące na chorobę sierocą. Jest to bardzo przykra sprawa, bo najwyraźniej był molestowany w dzieciństwie, niekochany, wyśmiewany i teraz za wszelką cenę chce odreagować traumę, myjąc się w szalecie miejskim z sauną wiejską..
ciekawe, że od Żenulki trasznie śmierdzi moczem i kałem ob-leśnego dziadka.
gość 16.02.2017 22:35
KW byl lagodny dla Lewczuk jak na siebie. A teksty o pingwinach bez kolan i wscieklym psie dla kota jebanej Kaczki GEnialne! Pozdro Wawa
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji