Sylwia Nowak: "Zapendowska zapamiętała moje imię po pierwszym dniu. Jestem jakaś!"Sylwia Nowak znana z Miłości na bogato oprócz "bycia aktorką" (ostatnio poświęciła się dla kariery i zmniejszyła usta) ma w planach zostanie piosenkarką. W tym celu zapisała się na lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej, znanej jako jurorka z Idola i nauczycielka śpiewu Edyty Górniak czy Dody. Nowak chwali się, że od razu została przez nią zapamiętana.

Moim dużym atutem jest to, że jestem jakaś. Zapendowska doradziła mi, żebym nie kopiowała nikogo. Nie muszę być podobna do kogoś. Ludzie mnie zapamiętują, ona zapamiętała moje imię po pierwszym dniu. Jej się zdarza po tygodniu nie pamiętać. Mój wizerunek to mój atut, mam podobno warunki wokalne i na pewno jest dużo pracy przede mną, ale pod względem wokalnym mam te możliwości.

Chcielibyście usłyszeć jak śpiewa? Przypomnijmy: Sylwia z "Miłości na bogato": "ZMNIEJSZYŁAM USTA!"

Źródło: WideoPortal/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (7)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-8 z 8
gość 15.12.2015 14:22
Przestańcie wreszcie promować te ZERA, które pojawiły się (bo przecież trudno to nazwać grą) w serialu „Miłość na bogato”. Zresztą nazywanie tego KICZU serialem również obraża prawdziwe dzieła sztuki tej kategorii filmowej. Ale taki jest dziś obraz telewizji, która w OGŁUPIANIU widzów bije kolejne rekordy. Reality show Natalii SIWIEC, Warsaw Shore czy też wspomniana produkcja z PIETRASIŃSKĄ, NOWAK i LESZCZAK w „rolach” głównych to dowód na SPSIENIE i totalny upadek instytucji, która przez wiele lat kształtowała gusta swoich widzów. Dziś sprowadza nas na intelektualne DNO. Ale z pewnością nie jest to ostatnie słowo. Tym bardziej, że wiele portali skutecznie LANSUJE najświeższe celebrytki wzbudzając zainteresowanie CHŁAMEM, w którym zaistniały. Staczamy się w przepaść. Jeśli chcecie poczytać więcej o celebrytach i mediach, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość 15.12.2015 16:03
Podobno Zependowska jest lesbijką, więc mogła zapamiętać. Ja gadające ryjówki ignoruję.
gość 15.12.2015 16:04
Zakochany w sobie pekińczyk bez talentu.
nicole.r 15.12.2015 17:11
Chyba Pani Zapendowska vel Pani Elżbieta Ty Wydmuszko.
gość 15.12.2015 17:36
Popieramy Pana Dudę i PIS: Precz k komuną !!!!
WON Z Duda i PIS - lamem!!!
gość 16.12.2015 07:00
jakie raszple hahaha
gość 16.12.2015 09:39
Dlaczego drogi Antku skoro niby tak sie znasz i wiesz wszystko, potrafisz jedynie kliknac Ctrl+C Ctrl+V pod kazdym artykulem, wklejajac ten sam komentarz... Malo zorientowany jestes w temacie chyba, podszkól się ;)
gosc 19.03.2017 02:45
wh0cd519677 buy viagra
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-8 z 8
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji