Świadek zamachu w Paryżu: "Czołgałem się do wyjścia. Gdy patrzyli, UDAWAŁEM MARTWEGO"

Zamach terrorystyczny w Paryżu poruszył całym światem. W wyniku masakry w piątek zginęło 129 osób. Ci, którym udało się przeżyć, relacjonują mediom swoje traumatyczne doświadczenia.

Przypomnijmy: Ranna w zamachu: "UDAWAŁAM MARTWĄ ponad godzinę! Leżałam w krwi obcych ludzi!"

Jednym z ocalałych jest fan zespołu Eagles of Death Metal, którego koncert przerwały strzały terrorystów:

Jak zorientowaliśmy się, że do środka dostali się terroryści, wszyscy stali. Dlatego pierwsze, co zrobiliśmy, to położyliśmy się na podłodze. Powoli, bardzo powoli zaczęliśmy się czołgać w kierunku wyjścia. Jestem zaskoczony, że udało mi się przeżyć. Myślałem, że zginę.

Zobacz też: TAK wyglądała akcja ratunkowa po zamachach w Paryżu

Źródło: RUPTLY/x-news


Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (8)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-9 z 9
gość 16.11.2015 13:07
Masakra:(
gość 16.11.2015 14:03
Dajecie sobą maniupulować terrorystom aż miło. Jaki zamachowiec idzie się wysadzić z paszportem? Myślcie trochę ludzie!
gość 16.11.2015 14:10
Celem terrorystów było podzielenie Europy, zasianie strachu i wzbudzenie wśród rdzennych Europejczyków i Europejek nienawiści do uchodźców, tak by ci czuli, że nie mogą liczyć na jakąkolwiek pomoc. By musieli wrócić na Bliski Wschód i stać się częścią Państwa Islamskiego, przed którym uciekają.
gość 16.11.2015 16:03
jasne bo zwykly muzulmanin jest super osoba, co tam ,ze dla niego niemuzulmanin to jest podczlowiek, zwierze. bez atakow, mam ich dosci i niech wypierdalaja do siebie. zajeli cale kontynenty, ktore byly wczesniej albo religii lokalnej albo chrzescijanskie, teraz chca zagarnac Europe. wojna sie konczy ,wypierdalac jeden po jednym i tak do ostatniego ciapatego , mieszanca do siebie! macie pelno ziem ukradzionych innym religiom i ludom.
gość 16.11.2015 16:09
gość: Celem terrorystów było podzielenie Europy, zasianie strachu i wzbudzenie wśród rdzennych Europejczyków i Europejek nienawiści do uchodźców, tak by ci czuli, że nie mogą liczyć na jakąkolwiek pomoc. By musieli wrócić na Bliski Wschód i stać się częścią Państwa Islamskiego, przed którym uciekają.
jasne, przed atakami moski byly super, nikogo nie wkurwialy
gość 16.11.2015 16:16
oj oj to smeirdzi cala ta sprawa, nikt osobiscie nei zna nikogo kto zginal, nazwiska same tych `zmarlych` : lucinda marquez z argentyny, luz maryja z meksyku, chin you z chin... za 10 lat dowiemy sie prawdy
gość 16.11.2015 16:20
gość: Dajecie sobą maniupulować terrorystom aż miło. Jaki zamachowiec idzie się wysadzić z paszportem? Myślcie trochę ludzie!
tak i nie ,bo tam legitymuja obcokrajowcow, trzeba miec przy sobie dokumenty. ale zgadzam sie , ta sprawa smierdzi na kilometr. nikt nikogo nie zna, kto zginal ,jakeis lokalne legendy typu- kuznka kuzynki citki kolezanki mowila ze jej brata zony kolezanka zginela.... strzelali bez przerwy 15-20 min, a oddzialy specjalne gdzie? czego nei ma tego na zadnym video- jedyne wideo jest 2 minuty z zewnatrz, gdzie slychac z 10 strzelow... tyle ciapatych bylo na meczu , ale tam tez nikt nie zrobil zdjecia zamochowcow rozwalonych na kawalki, a ciapate zawsze robia zdjecia takie.
gość 16.11.2015 21:06
Muzułmanie Ale nie tylko przyjechali do Europy jako tania siła robocza. Firmy europejskie witaly ich z otwartymi rękami.
gość 17.11.2015 10:37
Nie każdy muzułmanin jest terrorysta. Nie siejcie nienawiści pomiędzy ludzmi!!
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-9 z 9
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji