Świadek zamachu: "Wyszliśmy na dach, ktoś nas wpuścił do mieszkania. Czekaliśmy w ciemności, słyszeliśmy strzały!"Co najmniej 129 osób zginęło, 350 osób zostało rannych, a 99 walczy o życie w szpitalach w wyniku zamachów terrorystycznych w Paryżu. W trakcie ataku na klub Bataclan, gdzie odbywał się koncert, terroryści zastrzelili ponad 100 zakładników. Świadek zdarzenia przyznaje, że udało mu się przeżyć dzięki pomocy lokatorów mieszkających w sąsiedztwie klubu.

Pół godziny po rozpoczęciu koncertu usłyszeliśmy huk, jakby ktoś odpalał fajerwerki. Odwróciliśmy się i zobaczyliśmy dwóch młodych mężczyzn. Byli dość daleko, wymachiwali kałasznikowami i krzyczeli. Dostrzegliśmy otwarte drzwi i próbowaliśmy uciec. Po chwili byliśmy na dachu, lokatorzy mieszkania wpuścili nas do środa. Czekaliśmy w ciemności, słychać było wybuchy i strzały.

Zobacz też: Kalczyńska: "Byliśmy około 21. w centrum Paryża. Nic nie zapowiadało tragedii!"

Źródło: CNN Newsource/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (2)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
gość 15.11.2015 15:10
Pudel przestań żerować na ludzkim nieszczęściu hieno ! Wrzucasz te filmiki i straszysz ludzi a tam ludzie zgineli Ty padlinożerco!
gość 15.11.2015 16:07
Przynajmniej inni okazali sie pomocni w tej tragedii, nie tak jak nasza polska Ambasada dla Polakow, ktorzy chcieli sie w niej schowac.
[*]PrayForParis 15.11.2015 20:23
Przerażające...Wysłać ich wszystkich tam skąd przybyli.
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji