Stramowski i Warnke marzą o karierze w USA. "Chcemy tam zagrać. Poznaliśmy już jakieś osoby"

Już kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że Piotr Stramowski po sukcesie i sławie, jaką przyniosła mu rola w Pitbullu  Patryka Vegi, zamarzył o karierze w USA. Przeciwna miała być temu Kasia Warnke, która wtedy "nie wyobrażała sobie opuszczenia Polski". Wygląda jednak na to, że Piotr ma dar przekonywania i jego żona nieco się ugięła. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznał, że próbują swoich aktorskich sił w Ameryce i walczą o role.

Zależy, co nam los zgotuje. W związku z tym, że tam jeździmy, chcemy tam też zagrać. Coraz bliżej tych planów. To jest taka loteria, nigdy nie wiesz. Poznaliśmy jakieś osoby, są rozmowy, jest zainteresowanie, ale póki się nie wejdzie na plan, to wolimy o tym nie rozmawiać.

Zobacz też: Stramowski chce przeprowadzić się do Stanów. Warnke "nie wyobraża sobie opuszczenia Polski"

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (92)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93
gość 03.08.2017 22:34
Zdecydowanie lepiej, żeby mówił mało... Składnia kiepska, jąkanie się, dziwnie się kręci. Lepiej, żeby ktoś mu napisał, co ma powiedzieć, wtedy będzie mieć łatwiej.
gość 04.08.2017 08:46
Obrzydliwy z wyglądu facet
Maren 04.08.2017 13:05
Alez jestescie zlosliwi, Piotr sie nie chwali to dxiennikarz go ciagnie za jezyk Dobrze, ze sa abitni, ja ich bardzo lubie i z calego serca trzymam kciuki
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji