Ślotała o stylu Dudy: "Jest konserwatywna. Mogłaby pozwolić sobie na coś odważniejszego!"Kinga Duda stała się obiektem zainteresowania mediów od momentu, kiedy jej ojciec wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. 19-latka pojawiała się na konwencjach wyborczych i aktywnie popierała Andrzeja Dudę. Zobacz: Kinga Duda na ceremonii zaprzysiężenia taty (ZDJĘCIA)

Teraz również towarzyszy mu w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Na te okazje wybiera raczej bezpiecznie stylizacje. Zofia Ślotała uważa, że są nie tylko bezpieczne, ale również konserwatywne. 

Jest bardzo konserwatywna i bezpieczna w ubiorze. Ma potencjał, jeżeli chodzi o figurę. Mogłaby pozwolić sobie na coś odważniejszego, oczywiście pamiętając, co przystoi, a co nie.

Zobacz: Kinga Duda z rodzicami na audiencji u Franciszka (ZDJĘCIA)

Źródło: WideoPortal/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (15)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-16 z 16
gość 14.11.2015 13:25
Ohoho wielce stylistka się odezwała, co sama gustu nie ma. Ona już ma swoich stylistów, jeszcze jedna medialna pokraka nie jest pewnie jej do niczego potrzebna
gość 14.11.2015 13:45
Zosiu, naprawdę myślisz, że córka PREZYDENTA będzie słuchała co masz do powiedzenia? Rozczarujemy cię. Nikt cię nie traktuje jako poważną stylistkę. Ot, przespałaś się z SZYCEM, a teraz masz swoje pięć minut. Kinga DUDA wygląda na ogarniętą dziewczynę. Nie daje nam żadnego powodu do wstydu – ani pod względem zachowania, ani nawet stylizacji. A przecież wielu jej poprzedniczkom – córkom prezydentów i premierów – sporo można zarzucić. Najbardziej KOMPROMITUJE się młoda KWAŚNIEWSKA, księżniczka zupełnie - sądząc po RADACH, jakich wraz z mamą udzielają emerytom - oderwana od rzeczywistości. Znowu młodą WAŁĘSÓWNĘ tak rozpierały hormony, że nie potrafiła zapanować nad swoją CHUCIĄ. Ale to i tak nic w porównaniu do jeżdżących na BANI jej braci. Najlepiej się urządziła TUSKÓWNA, czerpiąca wręcz miliony za bycie córką premiera – najpierw dochodowy blog, który śmiało może służyć do przyjmowania krypto-ŁAPÓWEK, a ostatnio książka. Miejmy nadzieję, że Kinga nie ulegnie takiej DEMORALIZACJI. A jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość 14.11.2015 14:43
Materac borysa musi płacić pudlowi za codzienna promocje?
Zbigniew Bognacki 14.11.2015 15:55
Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w sfinansowaniu leczenia i rehabilitacji naszego syna. W wyniku niedotlenienia Krzyś urodził się w zamartwicy i został oceniony na 2 pkt. w skali Apgar. Pobyty w szpitalach oraz w klinice na oddziale neurologii potwierdziły nasze obawy o trwałych uszkodzeniach w obszarach mózgu chłopca. Pierwszym negatywnym objawem było wzmożone napięcie mięśniowe oraz napady ruchowe (padaczka miokloniczna), a diagnoza brzmiała encefalopatia niedotlenieniowo niedokrwienna. Teraz nasz synek ma trzy lata i widzimy, że rozwój psychoruchowy Krzysia jest nieharmonijny i przebiega z bardzo dużym opóźnieniem, nasz synek nie siedzi, nie mówi, a spastyka rączek uniemożliwia mu zabawę i manipulowanie przedmiotami. Aktualna diagnoza to ciężka forma Dziecięcego Porażenia Mózgowego ze zmiennym napięciem mięśniowym, które powoduje że terapia naszego dziecka jest naprawdę trudna. Tylko wielospecjalistyczna pomoc oraz codzienna rehabilitacja są szansą na lepsze funkcjonowanie naszego syna. Na szczęście znalazły się już osoby prywatne, które uruchomiły stałe comiesięczne przelewy dla Krzysia, za co jesteśmy niezmierni wdzięczni, jednakże pokrywają one tylko część miesięcznego zapotrzebowania. Prosimy nie kierować pytań na forum, gdyż nie śledzimy umieszczanych tam komentarzy. Wszelkie pytania na temat przebiegu leczenia, rehabilitacji, fundacji prosimy kierować drogą mailową - barbarabognacka@wp.pl Istnieje również możliwość osobistego spotkania, bywamy z Krzysiem w różnych częściach Polski na turnusach rehabilitacyjnych oraz w klinikach. Każdy grosz się liczy, jeśli jesteś w stanie pomóc, to bardzo prosimy w imieniu Krzysia o dotacje na jego leczenie i rehabilitację. Barbara Bognacka Nr konta 59 1750 0012 0000 0000 3101 1396 w tytule proszę wpisać "Na leczenie Krzysia Bognackiego". Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już nas wsparli i życzymy dużo zdrowia.
Pępek 14.11.2015 16:43
Przestań gdekać, kobyło!
gość 14.11.2015 17:05
Tak pani Kinga nie jest Doda ani Siwiec ani Ślotałą i z gołą d.... nie będzie chodzić!!!Ma rozum w głowie i to jej wystarczy!!! Pustaki niech sie pompują i pokazują majtory!
gość 14.11.2015 17:07
Ha ha przecież to nie Siwiec tylko córka prezydenta Dudy!!Młodziutka dziewczyna dobrze wychowana!!!!
gość 14.11.2015 17:35
a kim ty jesteś ślopało, aby się wypowiadać na temat najlepiej ubranych kobiet. Przy córce Pana Prezydenta wyglasz jak szmaciara
gość 14.11.2015 19:00
Kto to jest Slotała ARTYSTKA -modystka? Taki kopciuszek który się wymądrza a sama stęka aaaaaaa, i ma trudności z mówieniem po Polsku-niestety/brak wykształcenia widac/Prezydentowa SUPER - może troche krótsze sukienki proszę!
gość 14.11.2015 22:13
Ty Ślotała nie podpuszczaj mądrych, eleganckich kobiet! Agata i Kinga Duda wiedzą co na siebie włożyć! Ucz się od nich!
gość 14.11.2015 22:14
gość: Kto to jest Slotała ARTYSTKA -modystka? Taki kopciuszek który się wymądrza a sama stęka aaaaaaa, i ma trudności z mówieniem po Polsku-niestety/brak wykształcenia widac/Prezydentowa SUPER - może troche krótsze sukienki proszę!
Ślotała to tylko była dziewucha Szyca.
gość 14.11.2015 22:20
gość: Zosiu, naprawdę myślisz, że córka PREZYDENTA będzie słuchała co masz do powiedzenia? Rozczarujemy cię. Nikt cię nie traktuje jako poważną stylistkę. Ot, przespałaś się z SZYCEM, a teraz masz swoje pięć minut. Kinga DUDA wygląda na ogarniętą dziewczynę. Nie daje nam żadnego powodu do wstydu – ani pod względem zachowania, ani nawet stylizacji. A przecież wielu jej poprzedniczkom – córkom prezydentów i premierów – sporo można zarzucić. Najbardziej KOMPROMITUJE się młoda KWAŚNIEWSKA, księżniczka zupełnie - sądząc po RADACH, jakich wraz z mamą udzielają emerytom - oderwana od rzeczywistości. Znowu młodą WAŁĘSÓWNĘ tak rozpierały hormony, że nie potrafiła zapanować nad swoją CHUCIĄ. Ale to i tak nic w porównaniu do jeżdżących na BANI jej braci. Najlepiej się urządziła TUSKÓWNA, czerpiąca wręcz miliony za bycie córką premiera – najpierw dochodowy blog, który śmiało może służyć do przyjmowania krypto-ŁAPÓWEK, a ostatnio książka. Miejmy nadzieję, że Kinga nie ulegnie takiej DEMORALIZACJI. A jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
Niestety, Antek ma rację co do eks prezydentówien. Co jedna to gorsza. Ciamajda Tuska robi miliony jako szafiarka, bo tylko na zawód szafiarki ją stać przy tak beznadziejnych studiach... Ślotała marzy o ściągnięciu Kingi do poziomu Dody i Siwiec?
Dżej Bi 14.11.2015 22:44
Ale za to ma panieńskie super nazwisko!!!
ALASTOR 16.11.2015 12:32
JEBANE ZYDOWSKIE TROLLE JADACE NA NAZWISKU BUDYNIA
gość 17.11.2015 09:34
Zosiu, na prawdę myślisz, ze Twoje zdanie jest tak ważne dla nas wszystkich? Ludzie poważni i wykształceni nie ubiorą się na oficjalne uroczystości tak jak ten celebrycki motłoch na kolejne ścianki
gość 18.11.2015 07:33
I stylisci ubieraja Panie Duda super a Pani Slotala niech zajmie sie soba
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-16 z 16
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji