Sekielski ocenia ks. Jankowskiego: "Wszystko wskazuje na to, że prałat popełnił przestępstwa, które zarzucają mu ofiary"

W związku z doniesieniami o przypadkach molestowania seksualnego, którego miał się dopuszczać ksiądz Henryk Jankowski, doszło do powalenia na ziemię jego pomnika. Wzbudziło to sporo kontrowersji, ponieważ nie brakowało zarówno obrońców duchownego, jak i tych, co uważają, że pomnik mu się nie należy. Jedną z osób, której udało się uwiecznić obalenie monumentu był Tomasz Sekielski.

W rozmowie z Jakubem Bierzyńskim dziennikarz stwierdził, że wszystko wskazuje na to, że ks. Jankowski dopuścił się przestępstw, które zarzucają mu ofiary. Co więcej, według informacji, które posiada 45-latek, księża-pedofile bardzo często bywali tajnymi współpracownikami Służby Bezpieczeństwa.

Zobaczcie.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (3)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
gość 16.03.2019 09:14
boga nie ma
gość 16.03.2019 16:52
Bóg jest
gość 16.03.2019 17:37
tyle tylko Panie Sekielski ze stwierdzenie ,, wszystko wskazuje na to,, to nie jest wystarczajace zeby kogos uznac pubkicznie za przestepce. Nie ma wyroku sadu nie ma winy! to co Pan uprawia to pomowienia i mam nadzieje ze rodzina ksiedza w sadzie wywalczy swoje. To nie jest dziennikarstwo to stek przypuszczen na ktorych Sekielski chce znow sie znalezc w swietle fleszy. Skad my wiemy ze Pan Sekielski ma racje??? nie wiemy ale ludzie to kupia bo tak latwiej, nie trzeba myslec. Jesli Jankowski dopuscil sie przestepstw to trzeba mu to najpierw udowodnic przed sadem, kazdy z nas powinnien miec prawo do obrony.
jak 16.03.2019 21:37
Niezyjacy jakos sami sie chyba nie obronia , wiec latwo o pomowienia , a DOWODY ?
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji