Sablewska zniesmaczona kłótnią Rozenek i Wojewódzkiego. "Straszenie, szantażowanie... trzeba mieć klasę"Konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Wojewódzkiego już dawno wszedł na żenujące i mocno publiczne rejony. Z publicznego obrzucania się błotem, dowiedzieliśmy się, że Kuba Wojewódzki ma kompromitujące SMS-y na Małgorzatę Rozenek, ta zaś z kolei ma podobne wiadomości obnażające prawdziwe oblicze Renulki. Co o tym straszeniu i wzajemnym szantażowaniu się sądzi Maja Sablewska? Była menadżerka gwiazd nie kryje swojego zniesmaczenia.

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (54)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 54
gość 01.02.2018 10:55
Oj Majka nie gadaj, że nie chciałabyś być w centrum zainteresowania
gość 01.02.2018 14:47
haha a ona miała klase wracajac do mazolewskiego? miała jak kłóciła sie z dodą, edzia i marina? wgl czy kobieta z klasą ma taką twarz?
gość 01.02.2018 14:54
pustak mówi o klasie...hahaha
gość 01.02.2018 14:58
nie lubie filmów o greyu ani takiej literatury, ale teledysk i piosenka do najnowszej częsci to poziom światowy, cudowny duet ora i payne. teledysk zjawiskowy
gość 01.02.2018 17:20
Maja ma rację
gość 01.02.2018 17:20
A co ona ma do powiedzenia? Znawczyni od go-wna i tatuazy!
gość 01.02.2018 17:21
A ty ją masz, anorektyczny mutancie xDDD
gość 01.02.2018 17:26
Ale ta sablewska jest brzydka
gość 01.02.2018 17:27
Powinni się wstydzić. Jak gowniarze.
gość 01.02.2018 17:27
Z twarzy wygląda jak lord farkład
O swoich klotniach zapomniala? 01.02.2018 17:28
TAAAK?? A "DAMULKA" SRABLEWSKA JUZ ZAPOMNIALA JAKA SAMA MIALA "KLASE", KIEDY BYLA MENASRERKA NIEJAKIEJ LODZIARY Z CIECHAMOWA- I JAKIE OBYDWIE WTEDY KNULY INTRYGI?!? CIAGLE BYLY JAKIES KLOTNIE, JAKIES NUMERY Z LUDZMI Z SCHOW BIZNESU! KROTKA MA PAMIEC TA ZALOSNA, SAMOZWANCZA "STYLISTKA" DLA UBOGICH! NIECH SE DAWNE LATA PRZYPOMNI TO MOZE BEDZIE INACZEJ CWIERKAC!! ZRESZTA Z LESNYM DZIADEM TEZ SAMA MIALA PUBLICZNA PRZEPRAWE! TEZ JUZ ZAPOMNIALA JAKIE "KOTY Z NIM DARLA" PUBLICZNIE??- NAGLE TAK "SPORZADNIALA" ? ZALOSNE!
gość 01.02.2018 17:35
Straszna to jest twarz napuchnieta od botoxu
gość 01.02.2018 17:36
dziadzio ciotuś Kubuś niech pokaże te smsy, bo na razie to ma pełne portki, co było widać na ramówce i obawiając się ponownego oblania go kupą chodzi w obstawie panienek jakby żywcem wyciągniętych z agencji towarzyskiej
gość 01.02.2018 17:37
nie kłóciła się z Dodą, bo pewnie miała na nią haki.Pokorne ciele,,,
x 01.02.2018 17:47
gość: dziadzio ciotuś Kubuś niech pokaże te smsy, bo na razie to ma pełne portki, co było widać na ramówce i obawiając się ponownego oblania go kupą chodzi w obstawie panienek jakby żywcem wyciągniętych z agencji towarzyskiej
Ooo taaak! Akurat! Mam uwierzyc, ze Malgonia podrywala STAREGO LESNEGO GEJA!? Zenada! Powiatowy wszystko wymysli, zeby tylko inni uwierzyli, ze on jest hetero..
Gość 01.02.2018 17:50
Majeczka jest wyjątkowo elokwentna, każda przekupa na targu chyli przed nią czoła, a Kupa z powiatu chowa się pod kiecką żenulki. Jedną z tych od projektanta, który niedawno zniesmaczony opowiadał jak to żenulka nie oddaje pożyczonych sukienek. Kupa wtedy jakoś cicho siedział jak gowno w trawie i nie sraczkował się w obronie swojej posądzonej o złodziejstwo przykrywki. A przecież łatwo mógłby ją obronić twierdząc, że ma Alzheimera. On albo żenulka. Przecież nie przyzna się, że nie stać go na kupno przepoconych szmat, bo to tak jakby powiedział o sobie - jestem dziadem.
gość 01.02.2018 17:54
nie lubię tych świrów
y 01.02.2018 17:55
gość: dziadzio ciotuś Kubuś niech pokaże te smsy, bo na razie to ma pełne portki, co było widać na ramówce i obawiając się ponownego oblania go kupą chodzi w obstawie panienek jakby żywcem wyciągniętych z agencji towarzyskiej
x: Ooo taaak! Akurat! Mam uwierzyc, ze Malgonia podrywala STAREGO LESNEGO GEJA!? Zenada! Powiatowy wszystko wymysli, zeby tylko inni uwierzyli, ze on jest hetero..
Jeśli nawet czyniła mu jakieś nieobyczajne, o zgrozo!, propozycje, to pewnie robiła sobie jaja ze starego pedała, o czym w TVN-ie wszyscy wiedzą.
gość 01.02.2018 18:04
"Klasa" to słowo którego nie zna w tym zepsutym światku absolutnie nikt lacznie z ta Sablewska
gość 01.02.2018 18:08
Ta Majdanowa to wola o pomstwe do Boga.Litosci.Po tych ostatnich zdjeciach z dupa w przeswitujacej kiecce.Matka chlopcow.Zal.Odwalilo babie.
gość 01.02.2018 18:10
Klase ma Majdanowa.Poslady na wierzch.Cyce tez.Klasa po hu....
Gość 01.02.2018 18:12
Kupa błota leśny dziadek trzyma swój intelekt w pampersie i wącha, gdy Renia nie widzi. Renia jednak przycwaniakowała i zrobiła mu kilka poniżających filmisiów coś a la pan poseł Piesio w sukni w kwiaty od projektanta, więc teraz dziadek musi bronić jej do upadłego. Jednak broni się rękami i nogami przed małżeństwem z nią, bo uważa, że tak nisko jeszcze nie upadł, a klęczenie przed Miszczakiem traktuje jako zaprawę do murowania swojej krypty w lesie Kabackim.
gość 01.02.2018 18:14
gość: Klase ma Majdanowa.Poslady na wierzch.Cyce tez.Klasa po hu....
ale dupa pierwsza klasa , nie gadaj onanisto!
gość 01.02.2018 18:22
PUDELKOWY PIERDZIOSZKU GDZIE JESTES???
gość 01.02.2018 18:25
O swoich klotniach zapomniala?: TAAAK?? A "DAMULKA" SRABLEWSKA JUZ ZAPOMNIALA JAKA SAMA MIALA "KLASE", KIEDY BYLA MENASRERKA NIEJAKIEJ LODZIARY Z CIECHAMOWA- I JAKIE OBYDWIE WTEDY KNULY INTRYGI?!? CIAGLE BYLY JAKIES KLOTNIE, JAKIES NUMERY Z LUDZMI Z SCHOW BIZNESU! KROTKA MA PAMIEC TA ZALOSNA, SAMOZWANCZA "STYLISTKA" DLA UBOGICH! NIECH SE DAWNE LATA PRZYPOMNI TO MOZE BEDZIE INACZEJ CWIERKAC!! ZRESZTA Z LESNYM DZIADEM TEZ SAMA MIALA PUBLICZNA PRZEPRAWE! TEZ JUZ ZAPOMNIALA JAKIE "KOTY Z NIM DARLA" PUBLICZNIE??- NAGLE TAK "SPORZADNIALA" ? ZALOSNE!
A mnie zastanawia, kto i z czyjej inicjatywy oblał dobrego Kubę sraczką? Może oburzona Maja coś wie.... gdyby trochę powęszyła, to na pewno odkryłaby rad jedynkę, polon dwójkę, wiadro penisów, kupecylinę i maseczkę na garba. Poloneza czas zacząć!!!
gość 01.02.2018 18:30
gość: dziadzio ciotuś Kubuś niech pokaże te smsy, bo na razie to ma pełne portki, co było widać na ramówce i obawiając się ponownego oblania go kupą chodzi w obstawie panienek jakby żywcem wyciągniętych z agencji towarzyskiej
Do której weszły od d*upy strony mocno starszawej cioci Kuby. I nie była to jasna strona.
DOTARLO? 01.02.2018 18:32
gość: Ta Majdanowa to wola o pomstwe do Boga.Litosci.Po tych ostatnich zdjeciach z dupa w przeswitujacej kiecce.Matka chlopcow.Zal.Odwalilo babie.
Noo, jakie sie kvrffa nagle wszystkie swieto-yeebliwe i bogobojne landary odezwaly! A na swoich insta same wywalaja doopy i cyce - tylko z ta roznica, ze na ich insta nikt nie zaglada i nie patrzy na te oblesne doopy cebulakow! Nie wspomne juz o tym, jak na ulicach laza takie myndy z dekoltami do kolan i wywalonymi cycami albo w mini takiej, ze ledwo te sflaczale doopy zakrywaja! Jestescie zawistnymi cwokami -dlatego zazdroscicie Rozenkowej, ze jest sliczna, ma super figure i jest swietna kobieta! Poza tym jak ciechamowska Lodziara przez cale swoje zycie wszystko pokazuje - cyce, doope- to wam nie przeszkadza a do Rozenkowej sie przypie:dalacie! To ja wam cos UROCZYSCIE powiem: ODPIE:DOLCIE sie od Rozenkowej raz na zawsze, wy zazdrosne polaczkowe wsiory! Dotarlo?!
gość 01.02.2018 18:35
gość: dziadzio ciotuś Kubuś niech pokaże te smsy, bo na razie to ma pełne portki, co było widać na ramówce i obawiając się ponownego oblania go kupą chodzi w obstawie panienek jakby żywcem wyciągniętych z agencji towarzyskiej
Kuba Wojewódzki jest tak brzydki, a przy tym skromny, że tylko nieliczni znają jego prawdziwą twarz dobrodzieja, którego życiową misją jest spieszenie z pomocą potrzebującym. Przykłady można mnożyć. Oto pierwszy z brzegu: w kamienicy na Powiślu w której kiedyś mieszkał nie było windy. A piętra cztery i starsi schorowani ludzie wokół. Teraz winda już jest. Szybkobieżna do tego, a fundatorem jest miłosierny Kuba. I Kuba nie zrobił tego, żeby ułatwić sobie wchodzenie po schodach, bo mieszkał na pierwszym piętrze i już wiedział, że wyprowadzi się z kamienicy. A jednak zatroszczył się o komfort mieszkańców, którzy zawsze ciepło go wspominają. Przy windzie jest tabliczka z imieniem i nazwiskiem fundatora Kuby z podziękowaniem od wdzięcznych użytkowników. A podjazd dla wózków też dzięki Kubie i kostka antypoślizgowa przed budynkiem, a także specjalne miejsce dla parkowania jego balkonika inwalidzkiego, bo Kuba często odwiedza koty gnieżdżące się w okolicznych piwnicach i dokarmia je klopsikami rybnymi taskanymi w aluminiowych menażkach.
gość 01.02.2018 18:36
Najbrzydszy z brzydkich. Najuczciwszy z uczciwych. Najofiarniejszy z ofiarnych. Najwrażliwszy z wrażliwych. Kto? Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że jest to nasz rodak Kuba Wojewódzki. Dzięki niemu dane nam było uwierzyć, że są jeszcze w tym kraju cisi bohaterowie, skromni, nie wynoszący swoich dobrych uczynków pod niebiosa, ale oddani innym, bezinteresowni i niosący pomoc. Tegoroczne wakacje w Sopocie Kuba spędzał w licznym towarzystwie przyjaciół na plaży, ale nikt nawet się nie ruszył, gdy starsza kobieta zaczęła wzywać pomocy od strony morza. Co robi bohaterski Kuba? Lotem błyskawicy przemieszcza się po piachu i oddaje kangurzy skok we wzburzone fale Bałtyku. Instynkt podpowiada mu, że tonąca musi być w pobliżu, gdy czuje na sobie jej kurczowo zaciśnięte dłonie. Holuje ją do brzegu, robi sztuczne oddychanie, ratuje życie. Niby takie proste, a takie trudne. Bo taki właśnie jest Kuba. Całe życie płynie pod prąd przełamując fale. Nie utrudniajmy mu tego bezlitosnym poniżaniem, a wspomóżmy dobrym słowem, bo godzien jest tego jak nikt inny. W imieniu niedoszłej topielicy Marii W. i nas wszystkich Polaków, dziękujemy Ci Kubo za to, że po prostu jesteś, mimo iż w czasie reanimacji starej zadławiłeś się sztuczną szczęką i jej, i swoją i to dopiero był dramat, bo nikt cię nie chciał wentylować.
gość 01.02.2018 18:37
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że rozgoryczony swoją brzydotą wizualną Kuba ma drugą twarz, pooraną łzami, którą pokazuje jedynie nielicznym, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba, a częściej wędka, mazgai się przed Komorowskim i ślimaczy się w peruce jak ślimak na kaktusie znacząc drogę krzyżykowym haftem z glutów po kubusiowemu siorbiąc chlip chlip.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 54
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji