Przetakiewicz zachwyca się Meghan: "ZAPARŁO MI DECH. Nigdy nie widziałam piękniejszej sukni!"Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna domu mody "La Mania" spotkała się w Londynie z reporterem Wirtualnej Polski i na gorąco podsumowała książęcy ślub. Kto zdaniem Przetakiewicz zaliczył największą wpadkę? Z recenzji raczej nie będzie zadowolona Victoria Beckham i Oprah Winfrey. George i Amal Clooney znaleźli się po przeciwnej stronie, zachwytom nie było końca. I najważniejsze - Joasia oceniła również sukienkę ślubną Meghan Markle. Chyba nie widzieliśmy jej jeszcze w tak euforycznym stanie. Zobaczcie! Nie przesadza?

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (183)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-183 z 183
gość 24.05.2018 14:58
Doceniam bardzo tę suknię ale Przetakiewicz mówi jakby mało w życiu widziała.A może ciągle codzi nawalona?
DANUTA 25.05.2018 13:15
PRZETAKIEWICZ INFANTYLNA STARUCHA UDAJACA MOŁODYCE - CZYLI DZIDZIA PIERNIK, TO MAŁO WIDZIAŁA SKORO JEJ DECH ZAPARŁO NA WIDOK SUKNI MEGHAN - SUKNIA BARDZO PROSTA, ELEGANCKA I BARDZO PASUJACA DO MEGHAN, WYSTARCZY JEJ WYZYWAJACA URODA, FRYZURA I CAŁOSC SUPER DOBRANA - GRATULACJE, SA DLA SIEBIE STWORZENI NIESFORNY CHULIGAN I PIEKNA MULATKA
gość 28.05.2018 17:19
Nie wiem skąd te zachwyty i komentarze o klasie.. suknia pomimo, ze droga zupełnie nie dopasowana do figury Meghan. Dekold sukni zbyt szeroki, źle dobrany biustonosz spłaszczał biust, suknia nieefektownie marszczyła się. Klasę to ma Kate.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-183 z 183
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji