Powierza o utracie wagi: "Mam wrażenie, że wyważyłam drzwi. Kobiety do mnie piszą!"

Anna Powierza dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Długo walczyła z nadwagą - przytyła aż 35 kilogramów. Po badaniach okazało się, że cierpi na niedoczynność tarczycy i insulinooporność. Dopiero wtedy udało się rozpocząć proces odchudzania i leczenia choroby. Niedawno "Czesia z Klanu" pojawiła się na zawodach w gotowaniu dziennikarzy, gdzie pochwaliła się szczupłą sylwetką.

Zobacz: Uśmiechnięta Powierza chwali się szczupłą sylwetką (ZDJĘCIA)

Powierza od kilku miesięcy dzieli się z mediami przeżyciami związanymi z odchudzaniem po ciąży. W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni przyznała, że walka z nadprogramowymi kilogramami była możliwa dopiero po poprawnym zdiagnozowaniu jej chorób. Aktorka jednej roli zapewnia, że dla wielu kobiet "wyważyła drzwi" i teraz udziela im rad, jak przy zdrowej diecie i ćwiczeniach schudnąć:

Ciężko pracowałam na to jak wyglądam i nadal pracuję. Cieszę się, że widać efekt dużego wysiłku i dużej wiedzy, którą zbierałam. Dieta i ćwiczenia przede wszystkim oraz świadomość ciała. Znalazłam lekarza, który zdiagnozował moją chorobę. Mam wrażenie, że wyważyłam drzwi. Piszą do mnie kobiety, które nagle utyły i nie są w stanie schudnąć, mimo diety i ćwiczeń.

Myślicie, że napisze o tym książkę?

 

Źródło: Newseria

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (62)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-63 z 63
Krycha 11.07.2017 12:41
Ja też walczę z nadwagą rzędu kilkunastu kilogramów. Dieta okazała się skuteczna tylko przez moment - udało mi się z nią schudnąć zaledwie 2 kg. Suplementacja niestety fatalnie podziałała - Calominal który wybrałam nie pomógł mi w żadnym stopniu, a spowodował nieprzyjemne bóle brzucha
Zuza 11.07.2017 12:42
Krycha, ja miałam bardzo podobne doświadczenia z tym suplementem. Brałam Calominal próbując zrealizować noworoczne postanowienie o odchudzaniu. Niestety, przez te zaparcia musiałam opuścić kilka treningów na siłowni i odstawiłam go do kosza od razu :/
Krycha 11.07.2017 12:43
Ja próbowałam z tymi zaparciami walczyć błonnikiem, ale niestety niewiele to pomagało. Dopiero jak przestałam brać Calominal to mi przeszły.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-63 z 63
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji