Popek domaga się rewanżu z Oświecińskim. "Muszę wygrać moją następną walkę"

6 października 2018 roku w londyńskiej Wembley Arenie Popek stoczy walkę podczas KSW 45. Choć nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się raper, Paweł Mikołajuw zapowiada, że pragnie rewanżu z Tomaszem Oświecińskim. Przypomnijmy, że ostanie spotkanie celebrytów w klatce skończyło się znokautowaniem Popka przez pseudoaktora. Raper po porażce z Oświecińskim zdradził, że teraz skupia się przede wszystkim na treningu wydolnościowym.

Mikołajuw dodał, że cały czas nie może pozbyć się smaku porażki po walce z Mariuszem Pudzianowskim, która dla Popka zakończyła się już w 80. sekundzie. Przegrana, którą tłumaczył słabym przygotowaniem, zmobilizowała go do treningów i dała motywację do rozwoju umiejętności technicznych. Choć Popek większość czasu poświęca nowej pasji, zapewnia, że nie ma zamiaru rezygnować z muzyki.

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (34)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-33 z 33
gość 27.07.2018 07:57
Widać że jest nieszczęśliwy jeszcze trochę to weźmie glocka i pizgnnie w ten pusty łeb niestety tak to wygląda żałosny typek
gość 27.07.2018 16:14
Oświeciński to frajer .... wątpię zeby sie zgodził... bo mimo wygranej to mysle ze smak porażki mu towarzyszy...
patriot 27.07.2018 16:18
przemawia przez was zazdrosc bo codziennie musicie isc do pracy w markecie a pozniej sie ona nizujecie na necie pajace pokazcie mi drugiego takiego ktory z rynsztoku potrafil wyjsc az tak na prosta a nie sztuka jest cos osiagnac bedac bananowym chlopcem bogatych rodzicow..a w oczy to wy zadnemu takiemu gosciowi niepotrafilibyscie nawet sponrzec a co dop.piewiedziec.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-33 z 33
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji