Plich o swojej nowej kolekcji: "Te rzeczy są jak AKWARELE"

Piotr Plich jest początkującym polskim projektantem, który od błysku fleszy woli ciężką pracę i regularne sukcesy. W minionym tygodniu w Warszawie zaprezentował swoją najnowszą kolekcję, jednak jego pokaz przyćmiła nieco premiera ubrań Łukasza Jemioła. Plich nie jest zrażony tym faktem i opowiada, że jego kolekcja gościła już w Paryżu:

Premiera kolekcji jest w Polsce, ale ma ona bardzo piękną historię, bo w kwietniu na specjalne zaproszenie pani Aleksandry Orłowskiej, żony Ambasadora RP w Paryżu, została zaprezentowana w przepięknej rezydencji - mówi. Trochę zastanawiałem się, gdzie w Warszawie chcę pokazać kolekcję i zdecydowałem, że musimy wyjść na zewnątrz. Pomysł zrodził się, gdy wychodziłem tutaj z psami na spacer.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (3)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
gość 30.06.2014 00:07
NIE GARDŹ PROŚBĄ MOJĄ - jeśli dasz to w neta i wjedziesz na pierwszą stornę to uzyskasz niezwykłą pomoc w swoich trudnościach
gość 30.06.2014 10:51
Plich to krętacz i naciągacz! Oszukuje ludzi i im nie płaci! W Paryzu na jego poazie z 20 osob bylo i zadne media o tym nie pisaly, bo jest spalony!!! Niech wyprowadza sie z Polski, bo tu niczego nie osiagnie!
gość 30.06.2014 14:54
tylko 3 celebrytki u niego... widac jaki projektant!!!! najgorszy w polskiej modzie!!!
gość 01.08.2014 23:01
super kolekcja wow
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji