Owsiak: "Nie wierzę, że rozmawiam z Pudelkiem"

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się kolejnym rekordem – zebrano 44 miliony złotych. To suma zadeklarowana, bo nie zakończyły się jeszcze wszystkie aukcje internetowe. Jerzy Owsiak podkreślał już wielokrotnie, że głosy krytyków tuż przed 24. finałem pomogły WOŚP i zmobilizowały sympatyków.
 
Nie wierzę, że rozmawiam z Pudelkiem. Cieszę się z waszej licytacji. Mówmy o sobie miło, nawet jeżeli siebie krytykujemy, to nie zważajmy. Dużo mówiliśmy o hejcie, krytyka jest ważna, to reakcja, a hejt darmowy wraca - mówi Owsiak. Uwielbiam memy, jeżeli to nikogo nie dyskredytuje. Budowanie agresji nas oddziela. Boksujmy się fajnie, inteligentnie.
 
Zobacz też: Owsiak: "Hejt nam pomógł. Jesteśmy ponad tę gorącą dyskusję"

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (17)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-12 z 12
gość 21.01.2016 15:33
Co jak co, fajny gość..
gość 21.01.2016 17:41
gość: Wczoraj zakończyłam licytację na allegro-wpadnie troszkę kasy do Orkiestry! Bardzo mnie to cieszy-a wszystkim przeciwnym WOŚP mówię głosno i wyraźnie-piszcie oświadczenia,że w szpitalu,jak się znajdziecie ,nie życzycie sobie być leczonymi sprzętem z orkiestry!
Jakie oświadczenie? Weź przestań młoda. To że ktoś nie dał do puszki na sprzęt to nie znaczy że nie ma prawa się tym leczyć. Skoro płaci składki to mu się należy.
gość 21.01.2016 19:16
gość: Owsik nie może wierzyć bo jest nie niewierzący. To żydokomuszek pupilek B.Komoruskiego
To, że ktoś nie klęczy całymi dniami na pokaz i nie jest hipokrytą, nie znaczy że jest niewierzący
gość 22.01.2016 01:28
Krętacz
gość 22.01.2016 01:31
gość: Owsik nie może wierzyć bo jest nie niewierzący. To żydokomuszek pupilek B.Komoruskiego
gość: To, że ktoś nie klęczy całymi dniami na pokaz i nie jest hipokrytą, nie znaczy że jest niewierzący
On wierzy w mamonę xD
Buuz 22.01.2016 07:20
Spoko Gość. I niech się nie przejmuje jadowitymi opiniami ludzi którzy nie potrafią skrzyknąć części narodu która chce bezinteresownie nieść dobro. A tym co tak jątrzą, życzę zdrowia. Przyda im się.
KRYSTIANO 23.01.2016 13:11
KAZDY KTO JEST PRZY ZLOBE TEN CZERPIE NIESAMOWITE KORZYSCI BRAWO OWSIAK WEKSZOSC Z WAS TO SAMO BY ZROBIA MASZ CH.. TO KOMBINUJ
gość 23.01.2016 15:18
Ludzie powinni sto razy sie zastanowic zanim wrzuca pieniadze dla światecznej pomocy, a to dlatego, że wiekszosc tych pieniedzy idzie na organizacje festiwalu Woodstok, gdzie wiadomo co się dzieje, jaka deprawacja młodziezy tam jest oraz miliony przelewa sobie Owsiak z żoną na swoje spółki. Wszystko to zostalo w sadzie udowodnione Owsiakowi. Dziwi mnie tylko, że nie jest o tym głosno. Nie mówie juz o tym, że to co muszą zapłacic gminy i panstwo za organizacje tej orkiestry swiatecznej pomocy jest rowna temu co zbiora do puszek!!! To jakis absurd przeciez!
Tola 23.01.2016 19:03
Owsiak na bani
gość 23.01.2016 21:32
Ciekawi mnie skąd tyle głupoty w ludziach ,rozdawali za darmo?, nie wspominając zawiści, podejżliwoci, Tylko pogratulować,Skrytykować,opluć, ale nie daj boże choroby to ze sprzętu zakupionego przez WOŚP korzystajmy całą gębą,bo to wspólne, nie ważne ,że co roku plują i obrażają.
ZOSIA 24.01.2016 21:13
MOŻE BYC ZBIÓRKA, ALE BEZ TYCH WIWATÓW I ŚPIEWÓW NA KTÓRE IDĄ DUŻE PIENIĄDZE -- OBLICZYC I WYDAC NA ODPOWIEDNI CEL, POWINIEN BYC CHARYTATYWNY.
Owsik jest do dupy 24.01.2016 22:30
gość: Wczoraj zakończyłam licytację na allegro-wpadnie troszkę kasy do Orkiestry! Bardzo mnie to cieszy-a wszystkim przeciwnym WOŚP mówię głosno i wyraźnie-piszcie oświadczenia,że w szpitalu,jak się znajdziecie ,nie życzycie sobie być leczonymi sprzętem z orkiestry!
gość: Jakie oświadczenie? Weź przestań młoda. To że ktoś nie dał do puszki na sprzęt to nie znaczy że nie ma prawa się tym leczyć. Skoro płaci składki to mu się należy.
Jak chuju, lub pizdo, jak wolisz , jesli kradniesz całe swoje zafajdane życie, to musisz mieć u Owsika jakis respirator, albo kroplówkę,bo kara za ludzką krzywdę wczesniej, czy później cię dopadnie. Tacy ludzie jak Owsik i jego żydokraci stworzyli system okradający Polskę i Polaków, a jednoczesnie przypinają sobie order za zasługi dla tego okradanego przez nich kraju. To szczyt hipokryzji.
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-12 z 12
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji