Omenaa: "ROBI SIĘ "HALO" z mojej sesji w Playboyu! Wielkie gwiazdy chciały tam być!"Omenaa Mensah niechętnie wraca do swoich początków w TVN-ie. Pierwszą pracę dostała w programie Red Light, gdzie rozbierała się przed kamerami z żoną Liroya. Gdy okazało się, że jej zdjęć mimo starań nie da się usunąć z sieci, postanowiła mówić, że był to jednak sukces i "szansa, którą wykorzystała".

Rzeczywiście, wiele gwiazd polskiej telewizji zaczynało w jakiejś wannie. Omenaa chciałaby jednak być dziś celebrytą "z wyższej półki".

Zobacz: Omenaa Mensah ŻĄDA USUNIĘCIA TYCH ZDJĘĆ! Dlaczego?

Więcej zdjęć PÓŁNAGIEJ OMENY W WANNIE

Omenaa twierdzi również, że jest dumna ze swoich rozbieranych sesji. Jest pewna, że "wielkie gwiazdy" chciałby być na jej miejscu:

Ludzie myślą, że jak pokażą moje zdjęcia z początków kariery, to coś to zmieni. Robi się wielkie halo z sesji w Playboyu. Wtedy to było czymś, wielkie gwiazdy chciały tam być. To część mojej drogi zawodowej w mediach. Ja nie mam z tym problemu. Codziennie się rozbieram wchodząc do wanny. Mam na półce sesje z CKM-u i Playboya. Za milion dolarów dla Afryki zrobiłabym teraz sesję rozbieraną.

Trzeba przyznać, że to logiczne - codziennie się rozbiera w wannie, dlaczego więc nie pokazać tego w telewizji? Boimy się, że inne celebrytki mogą pójść o krok dalej.

Zobacz też: Omenaa tłumaczy się z rozbierania w TVN-ie: "Wtedy to było coś, żeby tak zaczynać!"

Źródło: Bagaż osobisty/ TTV/ x-news

Odpowiadasz na komentarz:
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji