Najpopularniejsze FILMY na PUDELEK.TV w 2013 roku!

Kończący się rok obfitował w różne wydarzenia, które relacjonowaliśmy dla Was na łamach Pudelek.Tv. Dzisiaj przedstawiamy pierwszą część podsumowania najpopularniejszych - czyli najczęściej oglądanych przez Was - materiałów wideo. Zobaczcie, jakie filmy znalazły się na miejscach od 20 do 11.

Drugą część podsumowania znajdziecie u nas już jutro. Domyślacie się, kto znalazł się na pierwszym miejscu?

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (55)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 55
gość 29.12.2013 16:01
super
gość 29.12.2013 16:01
Super news
gość 29.12.2013 16:02
Anja.
gość 29.12.2013 16:03
hahahhaa bieber najlepszy na koncu
gość 29.12.2013 16:05
czarliza z vivivi ?
gość 29.12.2013 16:05
Tyle wygrać. Komentarz na pudelku na pierwszej stronie!
gość 29.12.2013 16:05
Im głupszy materiał, tym więcej wyświetleń
gość 29.12.2013 16:10
Krupa
gość 29.12.2013 16:11
TRANS DODON NA PIERWSZYM OD KOŃCA.
gość 29.12.2013 16:12
Chodak i jej kupione na fb "fanki" to największa ściema 2013 r.
gość 29.12.2013 16:12
najpopularniejszy to byl film posla Wieplera a przktycznie jego brak gdy mu sie urwal po wypiciu z panstwowej kasy kilku drinkow w lokalu w W-wie.
gość 29.12.2013 16:13
Eliza
gość 29.12.2013 16:14
Bóbr z USA
gość 29.12.2013 16:15
ppularność na zasadzie cyrku - im większe pośmiewisko, tym większa popularność. tak jak ze słowanami i tą zawodzącą dzidzią-piernik, Clepko.
An 29.12.2013 16:23
Krzycz Trybson wygra? :)
Janek Matuszczyk 29.12.2013 16:27
Cięzko wybrac najlepszy haha
gość 29.12.2013 16:29
hehe jest sepleniasta paskuda Anka Rubik ...
JE**Ć REKLAMY NA PUDLU 29.12.2013 16:31
MAM DOSYC KU**A TYCH JE****CH REKLAM PRZY KAZDYM DEBILNYM FILMIKU, POŹNIEJ SIE OKAZUJE ŻE NIE BYŁO WARTO SIĘ PATRZEĆ
gość 29.12.2013 16:45
sddfs....Jak ci nie idzie w życiu, pracy, w miłości, to jest wyjscie. Daj w net te słowa: 54 dni. Wejdź na pierwszą stronę i zobacz ponad tysiąc świadectw osób, którym to pomogło! Warto..
gość 29.12.2013 16:46
Kyrie Eleison. Panie, nasz Boże, Władco wieków wszechpotężny i wszechmogący, Ty stworzyłeś wszystko i wszystko przemieniasz swoją wolą. Ty w Babilonii zmieniłeś w rosę ogień pieca siedem razy mocniej rozpalonego niż zwykle; otoczyłeś opieką i uratowałeś swoich trzech świętych młodzieńców Ty jesteś nauczycielem i lekarzem swoich dusz. Ty jesteś zbawieniem dla uciekających się do Ciebie. Ciebie prosimy i wzywamy, byś unicestwił, wypędził i zmusił do ucieczki wszelką potęgę złego ducha, wszelką obecność i knowania szatańskie, wszelki szkodliwy wpływ i wszelkie czary i uroki złych i nikczemnych osób działających na szkodę Twego sługi (imię). Spraw, aby zamiast zawiści i szkodzenia przez czary dostąpił obfitości dóbr, mocy, powodzenia w życiu i miłości. Ty, Panie, który darzysz miłością ludzi, wyciągnij Twoje mocne dłonie, Twoje wysoko wzniesione potężne ramiona, przyjdź z pomocą i nawiedź ten Twój obraz, ześlij mu anioła pokoju, niezwyciężonego opiekuna duszy i ciała, który by oddalił i przepędził wszelką niegodziwą moc, wszelką truciznę i gusła osób szkodzących i zawistnych. Każdy bowiem, kto doświadcza Twojej pomocy, śpiewa Tobie z wdzięcznością: Pan jest moim obrońcą, nie będę się lękał tego, co może uczynić mi człowiek. Nie będę się bał zła, bo Ty jesteś ze mną. Ty jesteś moim Bogiem, moją mocą, moim potężnym Panem, Panem pokoju, Ojcem przyszłych wieków. Prosimy Cię, Panie, nasz Boże, miej litość nad Twoim obrazem i wybaw Twego sługę od wszelkiej szkody lub niebezpieczeństwa pochodzącego od czarów, wesprzyj go i uchroń od wszelkiego zła. Przez wstawiennictwo najbardziej Błogosławionej i Chwalebnej pani Matki Boga, zawsze Dziewicy Maryi, jaśniejących archaniołów i wszystkich świętych Twoich. Amen.
gość 29.12.2013 16:46
Panie Jezu, Ty przyszedłeś po to, aby uzdrowić serca zranione i udręczone, proszę Cię, abyś uzdrowił urazy powodujące niepokoje w moim sercu. Proszę Cię w szczególny sposób, abyś uzdrowił tych, którzy są przyczyną grzechu. Proszę Cię, abyś wszedł w moje życie i uzdrowił mnie od urazów psychicznych, które mnie dotknęły w dzieciństwie i od tych ran, które mi zadano w ciągu całego życia. Panie Jezu, Ty znasz moje trudne sprawy, składam je wszystkie w Twoim Sercu Dobrego Pasterza. Proszę Cię, odwołując się do Twej wielkiej rany, otwartej wTwoim Sercu, abyś uleczył małe rany mojego serca. Ulecz rany moich wspomnień, aby nic z tego, co mi się przydarzyło, nie przysparzało mi cierpienia, zmartwień, niepokoju. Ulecz, Panie, wszystkie te urazy, które wmoim życiu stały się przyczyną grzechu. Pragnę przebaczyć wszystkim osobom, które mi wyrządziły krzywdę. Wejrzyj na te urazy wewnętrzne, które mnie czynią niezdolnym do przebaczenia. Ty, który przyszedłeś uleczyć serca strapione, ulecz moje serce. Ulecz, Panie Jezu, moje wewnętrzne urazy, które są przyczyną chorób fizycznych. Oddaję Ci moje serce. Zechciej je przyjąć, Panie, i oczyścić. Napełnij mnie uczuciami Twego Boskiego Serca. Pomóż mi być pokornym i cichym. Ulecz mnie, Panie, z bólu, który mnie przytłacza z powodu śmierci drogich mi osób. Spraw, bym mógł odzyskać pokój i radość dzięki wierze, że Ty jesteś Zmartwychwstaniem i Życiem. Uczyń mnie prawdziwym świadkiem Twego Zmartwychwstania, Twego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią, Twojej obecności jako Żyjącego wśród nas. Amen.
gość 29.12.2013 16:46
rudy komunista do dymisji !
gość 29.12.2013 16:46
o uwolnienie od pokus Panie, Boże, zmiłuj się nade mną, Twoim sługą, który z powodu nadmiaru pokus stał się jakby wyrzuconym naczyniem. Wyrwij mnie z rąk moich nieprzyjaciół. Przybądź i odszukaj mnie zagubionego (zagubioną), uczyń na nowo swoją własnością i nigdy mnie nie opuszczaj. Obym we wszystkim mógł podobać się Tobie, skoro swą potężną mocą mnie odkupiłeś. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
gość 29.12.2013 16:47
APEL MARYJI Módlcie się więcej, módlcie się z większym zaufaniem, módlcie się z pokorą i całkowitym oddaniem. Przede wszystkim odmawiajcie codziennie Różaniec Św. Nie zaniedbujcie nigdy modlitwy różańcowej, tej modlitwy którą Ja ukochałam i której domagam się schodząc z nieba na ziemię. Ja was nauczyłam jak należy go dobrze odmawiać, przesuwając w palcach Moich rąk ziarenka różańcowe, łącząc się z modlitwą mojej małej córki, której ukazywałam się w Grocie Massabielskiej. Kiedy odmawiacie Różaniec wy mnie zapraszacie do modlitwy swojej, a Ja prawdziwie za każdym razem przyłączam się do waszej modlitwy. W ten sposób stajecie się dziećmi, które modlą się razem z Niebieską Matką i dlatego właśnie Różaniec staje się najpotężniejszą bronią podczas strasznej walki, do której jesteście wezwani przeciwko szatanowi i jego zastępom zła. Nie dziwię się jeśli w tej bitwie polegną ci, którzy nie chcieli lub nie umieli używać broni jaka wam dałam; modlitwy prostej, pokornej i Mojej, Świętego Różańca. Jest to modlitwa prosta i pokorna dlatego najbardziej skuteczna aby pokonać szatana, który dzisiaj uwodzi was przede wszystkim przez zarozumialstwo i pychę. Przez moją modlitwę oprzecie się rozprzestrzenianiu się błędu. Wy ograniczycie władzę złego. Przejdźcie do kontrataku i wypierajcie go z pola działania. Przez swoją modlitwę dojdziecie na koniec do zwycięstwa.
gość 29.12.2013 16:47
Różne są cierpienia, ale do najboleśniejszych należy strata drogich osób. Już Św. Paweł nauczał wiernych aby po śmierci swoich najbliższych nie poddawali się smutkowi, aby uwierzyli, że nadejdzie dzień w którym się wszyscy połączymy. Często zastanawiamy się, gdzie tam w zaświatach przebywają nasi bliscy zmarli?
gość 29.12.2013 16:47
vCzyściec to raczej stan a nie miejsce. Dostępują go osoby umierające w łasce, ale które nie uporządkowały stosunku do rzeczy stworzonych. Boże Miłosierdzie dopuszcza możliwość oczyszczenia miłości z egoistycznych przywiązań, do których doprowadziły popełnione grzechy. Ciężar kary czyśćcowej zależy od rodzaju oraz liczby popełnionych grzechów. Oczyszczenie dokonuje się przez "ogień", który nie jest fizycznej natury, lecz jest bólem duchowym wynikającym z uświadomienia sobie miłości Boga i własnych niedoskonałości. Innym oczyszczającym cierpieniem jest tęsknota za Bogiem. Katechizm Kościoła Katolickiego podkreśla, że cierpienia czyśćcowe są inne niż piekielne (KKK 1031). Po ukończeniu oczyszczenia zmarli z czyśćca trafiają do nieba (nie ma możliwości przejścia z czyśćca do piekła).
gość 29.12.2013 16:48
Pismo Święte nie mówi wprost o istnieniu czyśćca, jednak Kościół katolicki utrzymuje, że istnieją wyraźne aluzje w Ewangelii Łukasza (Łk 12,58-59), Mateusza (Mt 12, 31-32) oraz szczególnie we fragmencie Drugiej Księgi Machabejskiej (2 Mch 12, 43-45); "Uczyniwszy zaś składkę pomiędzy ludźmi, posłał do Jerozolimy około dwu tysięcy srebrnych drachm, aby złożono ofiarę za grzech. Bardzo pięknie i szlachetnie uczynił, myślał bowiem o zmartwychwstaniu. Gdyby bowiem nie był przekonany, że ci zabici zmartwychwstaną, to modlitwa za zmarłych byłaby czymś zbędnym i niedorzecznym, lecz jeśli uważał, że dla tych, którzy pobożnie zasnęli, jest przygotowana najwspanialsza nagroda - była to myśl święta i pobożna. Dlatego właśnie sprawił, że złożono ofiarę przebłagalną za zabitych, aby zostali uwolnieni od grzechu".
gość 29.12.2013 16:48
Wizję czyśćca otrzymała także Św. Faustyna Kowalska. Tak to opisała w swoim Dzienniczku: "Ujrzałam Anioła Stróża, który mi kazał pójść za sobą. W jednej chwili znalazłam się w miejscu mglistym, napełnionym ogniem, a w nim całe mnóstwo dusz cierpiących. Te dusze modlą się bardzo gorąco, ale bez skutku dla siebie, my tylko możemy im przyjść z pomocą. Płomienie, które paliły je, nie dotykały się się tych dusz, jakie ich jest największe cierpienie? I odpowiedziały mi jednozgodnie, że największe dla nich cierpienie to jest tęsknota za Bogiem. Widziałam Matkę Bożą odwiedzającą dusze w czyśćcu. Dusze nazywają Maryję "Gwiazdą Morza". Ona im przynosi ochłodę. Chciałam więcej z nimi porozmawiać, ale mój Anioł Stróż dał mi znak do wyjścia. Wyszliśmy za drzwi tego więzienia cierpiącego. [Usłyszałam głos wewnętrzny], który powiedział: Miłosierdzie moje nie chce tego, ale sprawiedliwość każe. Od tej chwili ściśle obcuję z duszami cierpiącymi". (Wikipedia).
gość 29.12.2013 16:48
Maria Simma Urodziła się się w Sontag w Alpach 5 lutego 1915 roku w biednej niemieckiej rodzinie. Maria była bardzo religijna, ale nie mogła iść do klasztoru z powodu swojego ubóstwa. Pracowała jako służąca i pomagała w gospodarstwie rodzicom. Po śmierci rodziców żyła w ciężkich warunkach materialnych i skazana była na pomoc dobrych ludzi. Złożyła Matce Bożej ślub czystości i ofiarowała swoje życie dla dusz czyśćcowych. Bardzo wcześnie poczuła w sobie powołanie polegające na pomaganiu w czyśćcu. Miała kontakt z duszami czyśćcowymi od dzieciństwa, zgłaszały się do niej prosząc ją o modlitwę. Oprócz tego za wiele z nich Maria sama przyjmowała cierpienie. Dusze przychodziły do niej każdej nocy, stale prosiły ją o pomoc. Zjawiały się w różny sposób i w różnej postaci. Jedne pukały, inne ukazywały się nagle. Jedne ukazywały się w ludzkiej postaci jasno i wyraźnie tak jak wyglądały za życia, inne pozostawały mgliste i niejasne. Dusze z ciężkim czyśćcem robią przerażające wrażenie. Im więcej zostaną oczyszczone tym stają się jaśniejsze i milsze. Często opowiadały Marii jak grzeszyły i jak przez Miłosierdzie Boże uniknęły piekła.
gość 29.12.2013 16:48
Przychodzi leśny dziadek do proktologa po wyniki. Lekarz: - Mam dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że długo pan nie pociągnie, są przerzuty. Dziadek załamany, ale drżącym głosikiem pyta z nadzieją: - A dobra wiadomość? - Widział pan moją sekretarkę, tę blondynę z dużym biustem? - No, widziałem... Lekarz mruży znacząco oko: - Posuwam ją.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 55
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji