Mucha komentuje autobiografię Wojewódzkiego: "Kuba niczego ze mną nie konsultował"

Kuba Wojewódzki od dłuższego czasu szumnie zapowiadał wydanie autobiografii. Literackie pragnienie celebryty ujrzało światło dzienne 26 października, jednak nie wywołało spodziewanego wstrząsu show biznesem. Na jaw wyszło zaledwie kilka nowych romansów Kuby oraz kilka wspomnień dotyczących Anny Mucha.

Aktorka w wywiadzie udzielonym portalowi PrzeAmbitni zapewnia, że nie miała czasu zapoznać się z "dziełem" Wojewódzkiego, jednak uszczypliwie dodała, że znajdzie się miejsce dla książki w dziale fantasy.

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (47)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 48
gość 14.11.2018 15:33
Wiem ze Wojewódzki to idiota, ale bardziej smieszy mnie to, ze Mucha i Trzebiatowska zaprzeczają temu co tam o nich pisał xd Aż tak głupi chyba nie jest, żeby wymyślać jakieś bzdury, które potem mogą jednym zdaniem sprostowac i wysmiac.
gość 14.11.2018 15:34
Juz lece kupic :-) zywot tej fascynujacej postaci zasluguje na miejsce w literaturze:-D
gość 14.11.2018 15:36
Mucha żenujące kurwisko i prostaczka Teraz się śmieje z niego a kto z dziadem się dymal
gość 14.11.2018 15:40
Wkoncu jacyś sympatyczni, nie irytujący i do tego przystojni dziennikarze. Ten jest najfajniejszy z całego pudelka
gość 14.11.2018 15:44
Znana z przykrywania gejusa. Kariera jak petarda
gość 14.11.2018 15:52
Kuba Wojewódzki nigdy się do tego nie przyzna. Ale od czego ma przyjaciół, którzy zaznali od niego wiele dobrego. To my dajemy świadectwo jego wielkiej dobroci i ofiarności, bo ten do przesady skromny człowiek tylko działa, nie chwaląc się tym, za co powinien otrzymać godne podziękowanie, a dostaje co najwyżej niedbałe poklepanie ręką po ramieniu, często jedynie pogardliwe wzruszenie ramionami albo medialne dyskredytowanie jego osoby. Historia Wacusia, syna menela, dla którego Kuba jest jak ojciec, dziadek, wujek, a nawet ciocia, najdobitniej pokazuje jaki to czyniący dobro św. Jakub. Jak wiadomo, samotny Kuba nie ma własnych dzieci, ani tym bardziej wnuków, więc jego pomoc dla małego Wacka jest tak wielka jak Wacek jest mały. W Polskiej Kronice Filmowej nawet o tym wspominali, a uśmiech Wacusia skierowany do pociesznego w swej brzydocie Kuby był jak dojrzały banan. Wybielanie zębów by się przydało. A Kubie bardziej dopasowana sztuczna szczęka, bo nieestetycznie zasysał ślinę w czasie wywiadu i dość nieporadnie kłapał porcelaną protezy. Co nie zmienia faktu, że opowiadał bardzo zajmująco i wzruszająco o swoim podopiecznym, nie kryjąc łez. W tle godło i flaga przepięknej Republiki Kongo.
gość 14.11.2018 15:52
Po co to komentować, miał być hit ale niestety wyszła kaszana. Sprzeda się po 5zł w namiotach nad morzem.
gość 14.11.2018 15:52
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że rozgoryczony swoją brzydotą wizualną Kuba ma drugą twarz, pooraną łzami, którą pokazuje jedynie nielicznym, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba, a częściej wędka, mazgai się przed Komorowskim i ślimaczy się w peruce jak ślimak na kaktusie znacząc drogę krzyżykowym haftem z glutów po kubusiowemu siorbiąc chlip chlip.
gość 14.11.2018 15:53
Przecież on cały czas wymyśla.
gość 14.11.2018 15:53
Kuba Wojewódzki jest tak brzydki, a przy tym skromny, że tylko nieliczni znają jego prawdziwą twarz dobrodzieja, którego życiową misją jest spieszenie z pomocą potrzebującym. Przykłady można mnożyć. Oto pierwszy z brzegu: w kamienicy na Powiślu w której kiedyś mieszkał nie było windy. A piętra cztery i starsi schorowani ludzie wokół. Teraz winda już jest. Szybkobieżna do tego, a fundatorem jest miłosierny Kuba. I Kuba nie zrobił tego, żeby ułatwić sobie wchodzenie po schodach, bo mieszkał na pierwszym piętrze i już wiedział, że wyprowadzi się z kamienicy. A jednak zatroszczył się o komfort mieszkańców, którzy zawsze ciepło go wspominają. Przy windzie jest tabliczka z imieniem i nazwiskiem fundatora Kuby z podziękowaniem od wdzięcznych użytkowników. A podjazd dla wózków też dzięki Kubie i kostka antypoślizgowa przed budynkiem, a także specjalne miejsce dla parkowania jego balkonika inwalidzkiego, bo Kuba często odwiedza koty gnieżdżące się w okolicznych piwnicach i dokarmia je klopsikami rybnymi taskanymi w aluminiowych menażkach.
Gość 14.11.2018 15:59
gość: Po co to komentować, miał być hit ale niestety wyszła kaszana. Sprzeda się po 5zł w namiotach nad morzem.
leśny dziadek sam wykupił te starcze pierdziny w dość dramatycznych okolicznościach, nie śmiejcie się, to naprawdę dużo go kosztowało, a efekt żaden.
gość 14.11.2018 16:06
Mucha, Żmuda, Kaczorowska - Pela to kobiety życia staruszka. Mogłyby chociaż potwierdzić, że ma małego, a nie łagodnie odżegnują się od kontaktów cielesnych ze starcem pedułką. Mucha sama kiedyś powiedziała w wywiadzie, że była przykrywką i w sypialni woli spotykać się ze swoim wibratorem, niż z kimś kto jej nie pociąga, co bardzo ubodło Kubusia i zaprosił ją do swojego programu, żeby wyjaśniła mu dlaczego jest dla niego tak okrutna. Pamiętam z tego tylko, że mówiła coś o pierdach kobiecych jako o motylkach, czy coś równie idiotycznego.
gość 14.11.2018 16:11
Kupa teraz lata po prośbie i wszystkich celebrów prosi o recenzje, nawet Norbiego prosił, Kreta, Wiśniewskiego. Każdemu daje tę głupią książkę z dedykacją Niepospolitemu - rzecz niepospolita.
Gość 14.11.2018 16:15
gość: Wiem ze Wojewódzki to idiota, ale bardziej smieszy mnie to, ze Mucha i Trzebiatowska zaprzeczają temu co tam o nich pisał xd Aż tak głupi chyba nie jest, żeby wymyślać jakieś bzdury, które potem mogą jednym zdaniem sprostowac i wysmiac.
właśnie to wyśmiały , ale z życzliwym uśmiechem, w końcu to stary idiota. Przyznać się do łóżkowych maratonów z ciepłym dziadkiem, to powód do wstydu, natomiast gdyby np. Deląg zasugerował romans z którąś z nich, potwierdzałyby pewnie ochoczo, nawet gdyby to nie była prawda.
gość 14.11.2018 16:17
gość: Juz lece kupic :-) zywot tej fascynujacej postaci zasluguje na miejsce w literaturze:-D
W eMPiKu słabiutko, reanimują ją przy pomocy tego grafomana na wszelkie sposoby, reklamy na Pudelku ostatnią deską Raatuunkuu!
Gość 14.11.2018 16:27
gość: Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że rozgoryczony swoją brzydotą wizualną Kuba ma drugą twarz, pooraną łzami, którą pokazuje jedynie nielicznym, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba, a częściej wędka, mazgai się przed Komorowskim i ślimaczy się w peruce jak ślimak na kaktusie znacząc drogę krzyżykowym haftem z glutów po kubusiowemu siorbiąc chlip chlip.
Coś jest na rzeczy. Kiedyś Lis chciał pokazać tę drugą, pooraną ale dobrą twarz Kuby na okładce swojej gazety, to Kuba się zawstydził i bardzo mu było smutno, głównie ze względu na stylistę peruki Kuby, bo tytuł gazety miał przesłonić kędziorki peruczki, którą Kuba nosi, a pokazać frasunek czoła, załzawione oczy i podkówkę w dół jako zasłonę dla braku zębów.
gość 14.11.2018 16:29
gość: Najbrzydszy z brzydkich. Najuczciwszy z uczciwych. Najofiarniejszy z ofiarnych. Najwrażliwszy z wrażliwych. Kto? Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że jest to nasz rodak Kuba Wojewódzki. Dzięki niemu dane nam było uwierzyć, że są jeszcze w tym kraju cisi bohaterowie, skromni, nie wynoszący swoich dobrych uczynków pod niebiosa, ale oddani innym, bezinteresowni i niosący pomoc. Tegoroczne wakacje w Sopocie Kuba spędzał w licznym towarzystwie przyjaciół na plaży, ale nikt nawet się nie ruszył, gdy starsza kobieta zaczęła wzywać pomocy od strony morza. Co robi bohaterski Kuba? Lotem błyskawicy przemieszcza się po piachu i oddaje kangurzy skok we wzburzone fale Bałtyku. Instynkt podpowiada mu, że tonąca musi być w pobliżu, gdy czuje na sobie jej kurczowo zaciśnięte dłonie. Holuje ją do brzegu, robi sztuczne oddychanie, ratuje życie. Niby takie proste, a takie trudne. Bo taki właśnie jest Kuba. Całe życie płynie pod prąd przełamując fale. Nie utrudniajmy mu tego bezlitosnym poniżaniem, a wspomóżmy dobrym słowem, bo godzien jest tego jak nikt inny. W imieniu niedoszłej topielicy Marii W. i nas wszystkich Polaków, dziękujemy Ci Kubo za to, że po prostu jesteś, mimo iż w czasie reanimacji starej zadławiłeś się sztuczną szczęką i jej, i swoją i to dopiero był dramat, bo nikt cię nie chciał wentylować.
znowu te gnioty starej c.i.o.t.y, sam sobie dziękuje w imieniu wszystkich Polaków, co za żen!
Gość 14.11.2018 16:34
gość: Kuba Wojewódzki nigdy się do tego nie przyzna. Ale od czego ma przyjaciół, którzy zaznali od niego wiele dobrego. To my dajemy świadectwo jego wielkiej dobroci i ofiarności, bo ten do przesady skromny człowiek tylko działa, nie chwaląc się tym, za co powinien otrzymać godne podziękowanie, a dostaje co najwyżej niedbałe poklepanie ręką po ramieniu, często jedynie pogardliwe wzruszenie ramionami albo medialne dyskredytowanie jego osoby. Historia Wacusia, syna menela, dla którego Kuba jest jak ojciec, dziadek, wujek, a nawet ciocia, najdobitniej pokazuje jaki to czyniący dobro św. Jakub. Jak wiadomo, samotny Kuba nie ma własnych dzieci, ani tym bardziej wnuków, więc jego pomoc dla małego Wacka jest tak wielka jak Wacek jest mały. W Polskiej Kronice Filmowej nawet o tym wspominali, a uśmiech Wacusia skierowany do pociesznego w swej brzydocie Kuby był jak dojrzały banan. Wybielanie zębów by się przydało. A Kubie bardziej dopasowana sztuczna szczęka, bo nieestetycznie zasysał ślinę w czasie wywiadu i dość nieporadnie kłapał porcelaną protezy. Co nie zmienia faktu, że opowiadał bardzo zajmująco i wzruszająco o swoim podopiecznym, nie kryjąc łez. W tle godło i flaga przepięknej Republiki Kongo.
Widać że cala seria wykupionych komentarzy, ale kretyński PR gminnego głupka. To pewnie urywki z tego jak widać sf syfiastego nudziarstwa.
gość 14.11.2018 17:04
gość: Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że rozgoryczony swoją brzydotą wizualną Kuba ma drugą twarz, pooraną łzami, którą pokazuje jedynie nielicznym, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba, a częściej wędka, mazgai się przed Komorowskim i ślimaczy się w peruce jak ślimak na kaktusie znacząc drogę krzyżykowym haftem z glutów po kubusiowemu siorbiąc chlip chlip.
po co te wysiłki leśny dziadku, i tak wylądujesz w koszu w Biedronce na przecenach z tego typu kosz-marną nudą
gość 14.11.2018 17:06
gość: Po co to komentować, miał być hit ale niestety wyszła kaszana. Sprzeda się po 5zł w namiotach nad morzem.
i wykupi to Kupek, będzie wisieć w jego kiblu jako papier do podcierania luźnej dupy
gość 14.11.2018 17:06
mucha tak bardzo chciala zaistniec
gość 14.11.2018 17:11
gość: Mucha żenujące kurwisko i prostaczka Teraz się śmieje z niego a kto z dziadem się dymal
Wydymała go , a ten jej dupę liże w swoich wspomnieniach, trochę mi go żal po przeczytaniu fragmentów tej prozy życia. To o Kęstowiczu jakieś takie smutne.
gość 14.11.2018 17:13
gość: Mucha żenujące kurwisko i prostaczka Teraz się śmieje z niego a kto z dziadem się dymal
syf, kicha i mucha jako modlicha
Gość 14.11.2018 17:14
Dobra, plociuchy gminne, powiem wam o co biega, bo mało was jest, barany, kameralnie się zrobiło. Kupek dziadzio nie jest już wśród dziadków pedziów brany, barany, pod uwagę jako trampolina do zostania kolejną żenulką, nikt go nie chce przykrywać pieluchą ani mucha, ani komuchy za żadne wątpliwe jak widać profity, typu biografioł kontrolowany bez przecieków za to z laniem wody i wodzy fantazji popuszczaniem. A żenulki nikt nie chce obracać wte i wewte po przewijaniu wte i wewte dziadka pedzia na zejściu do krypty geja zwanego glejakiem. Stąd ta coverowa macha rozwarstwiona jak mucha od ucha do ucha bez naruszenia peruki - tapicerska robota, berety z głów! Zapodziany gwóźdź do trumny dziadka odnaleziony. To żenulka, bijcie pianę, nie pokłony!
gość 14.11.2018 17:17
gość: Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że rozgoryczony swoją brzydotą wizualną Kuba ma drugą twarz, pooraną łzami, którą pokazuje jedynie nielicznym, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba, a częściej wędka, mazgai się przed Komorowskim i ślimaczy się w peruce jak ślimak na kaktusie znacząc drogę krzyżykowym haftem z glutów po kubusiowemu siorbiąc chlip chlip.
Serio, takie pierdoły tam są? To ja już wolę kupić powieść Felicjańskiej. Przynajmniej nie jest taka stara jak ten pinzdyk.
Gość 14.11.2018 17:21
gość: mucha tak bardzo chciala zaistniec
no niestety, ale Mucha sto razy lepiej się sprzedaje niż gawędy przy piecu tego truposzczaka
Gość 14.11.2018 17:23
gość: Kupa teraz lata po prośbie i wszystkich celebrów prosi o recenzje, nawet Norbiego prosił, Kreta, Wiśniewskiego. Każdemu daje tę głupią książkę z dedykacją Niepospolitemu - rzecz niepospolita.
dureń który przedstawia się publicznie jako autorytet w koronie protetycznej, co za bieda hehehe
Gość 14.11.2018 17:26
jak dziadzio kupecki czytał co wymęczył to pociekło mu ze zmarszczloka
gość 14.11.2018 17:43
Much, to powiedz prawdę.Wojewódzki to pędzi ???
gość 14.11.2018 18:02
Kubus ma małego członka 11 cm.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 48
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji