Moś o Eurowizji: "Zabieram dwie walizki. Telewizja musiała dokupić bagaże, wpędzam w straszne koszty!"

Na tegorocznej Eurowizji w Kijowie, nasz kraj będzie reprezentować Kasia Moś. Wokalistka wystąpi z piosenką Flashlight. Moś do krajowych eliminacji startowała trzy razy. Po raz pierwszy zgłosiła się do eliminacji w 2006 roku, jednak wtedy zajęła dopiero dziesiąte miejsce.

Zobacz: Kasia Moś startowała do Eurowizji aż trzy razy. "Nie czuję się number one"

Kilka dni temu Kasia Moś wyleciała do Kijowa, gdzie przygotowuje się do półfinałowego występu. Konkurs Piosenki Eurowizji zostanie zorganizowany 9 i 11 maja (półfinały), 13 maja natomiast odbędzie się finał. Podobnie jak w poprzednich latach, uczestnicy muszą pojawić się w Kijowie ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem imprezy.  Moś w wywiadzie dla WP Gwiazdy zdradziła, że na konkurs zabiera dwie walizki, w których znajdą się kreacje na każdą okazję. Przyznała, że rzesza specjalistów zadbała o jej dobre samopoczucie oraz wygląd. Wokalistka zdradziła również, jak będą wyglądać  jej finałowe kreacje:

Zabieram dwie walizki! Niestety telewizja musiała dokupić bagaże, wpędzam w straszne koszty. To będą dwie sukienki na półfinał i  mam nadzieję, że na finał. Jest sukienka na czerwony dywan, sukienka na konferencję prasową. Jestem przygotowana na ważne momenty. To wzruszające, że mam spokojną głowę i zadbali o mnie. Będę wyglądać dobrze. To będą zwiewne sukienki, jedna jest z bardziej świecącego materiału. Będą rozcięcia.

Kibicujecie jej?

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (89)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-91 z 91
gość 05.05.2017 14:18
Serio nie macie nic na Mamiko? Internet ja kocha a pudel zacofany nie za bardzo zna :O. Nawet Glik ja komentuje na fanpage a pudel nic nie wie :O
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-91 z 91
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji