Michał Dworczyk: "Ojciec Tadeusz Rydzyk ma prawo do opinii, jak każdy Polak"

Ojciec Tadeusz Rydzyk podczas niedzielnej mszy na Jasnej Górze, która była zwieńczeniem dorocznej pielgrzymki środowiska sympatyków Radia Maryja, stwierdził, że "dobra zmiana wcale nie jest taka dobra". Duchowny słowa krytyki skierował do Prawa i Sprawiedliwości. Tadeusz Rydzyk zarzucił telewizji publicznej emitowanie za pieniądze Polaków oraz katolików filmów, które jego zdaniem "źle przedstawiają rodzinę". Redemptorysta wezwał również do wycofania się Polski z konwencji antyprzemocowej. Słowa duchownego skomentował Michał Dworczyk, który stwierdził, że Tadeusz Rydzyk jak każdy Polak, ma prawo do wygłaszania własnych opinii. Szef KPRM dodał, że w najbliższym czasie nie ma planów zmiany prezesa TVP.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (3)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
gość 16.07.2019 13:22
No niestety w dzisiejszych czasach wszyscy maja prawo do wszystkiego. Skupiamy sie na prawach, ale całkiem zapominamy ze człowiek ma tez obowiazki. W dzisiejszych czasach zapominamy o drugim człowieku. do czego to brnie nawet nie chce myslec.
Jaś Nie Mofa 29.07.2019 14:38
prawo do opinii gwarantuje nam konstytucja, a nie wypowiedzi jakiegoś Dworczyka, poniał matałech
tomii 11.08.2019 09:01
A kto to jest Rydzyk ? jaki on ojciec.; czyj.; no niech pokaże te dzieci jak ojciec ;nie nie znam gościa, to chyba playboy jakiś bo gdzieś czytałem że wszyscy go naśladują (ile łaska) taki biedny człowiek szkoda mi go, powinien być gdzieś obok numer konta patrzę i patrzę ale nie widzę, pozdrawiam gorąco ojca i całą rodzinę
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji