Marta Gałuszewska zachwyca się Michałem Szpakiem: "Jest szczery, prawdziwy, energiczny"

Kariera muzyczna Michała Szpaka po jego udziale w X Factor ustąpiła miejsca celebryckiej. Niestety Szpak nie nagrał potem nic więcej niż jedną piosenkę i wydaje się, że nie ma wokół niego nikogo, kto byłby w stanie skomponować mu dobry utwór.
 
Popularność Szpaka utrzymuje się dzięki jego roli w The Voice of Poland. Jako trenerowi udało mu się doprowadzić do finału Martę Gałuszewską, która dzisiaj sama wkracza na rynek. Marta twierdzi, że wiele zawdzięcza Michałowi.

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (66)

gość 20.08.2018 10:16
Jezu jakie głupoty! Szpak ma o wiele więcej piosenek! Jak możecie takie głupoty wypisywać!
gość 20.08.2018 10:19
Nieprawdziwy artykół . Proszę się dopytać ,zanim zacznie Pan pisać.
gość 20.08.2018 10:21
oj pudel pudel za taki tekst z czapy możesz popłynąć
gość 20.08.2018 10:22
Michał najbardziej utalentowany artysta na naszej scenie artystycznej.
gość 20.08.2018 10:23
szpak nie istnieje bez dobrych coverów
Paweł 20.08.2018 10:24
Co za ignorant napisał ten artykół?
gość 20.08.2018 10:26
Ooooo ktoś tu nie lubi Michała. Ale ,ale Panie redaktorze powinnien Pan być obiektywny i pisać prawdę. Takie jest posłannictwo Pana zawodu. Chyba?
Kelly 20.08.2018 10:35
Ja pier***ę 😡 Jaki durny ten Pudel..... wrrrr 🙄 Co za idiota pisał ten artykuł? Jak można tak negować czyjeś sukcesy i streścić kilkuletnią, owocną karierę do jednego zdania, że Michał nie osiągnął nic od czasów X-Factora, nagrał jedną piosenkę i tylko "celebryci" na salonach 😳 Kufa mać, ależ się poirytowałam 😠😵 Michał wydał dwie płyty a trzecia ukaże się za kilka dni.... Zajął wysokie, trzecie miejsce w konkursie piosenki Eurowizji podczas głosowania telewidzów co w rezultacie dało mu dobrą ósmą pozycję. Wygrał wszystkie poeurowizjne konkursy dotyczące festiwalu. Jako jedyny artysta z Polski ma kilkanaście fanklubów za granicą jak chociażby na Węgrzech, Rosji Francji, Austrii, Ukrainie, Włoszech czy Hiszpanii. Jego płyta "Byle Być Sobą" osiągnęła status platynowej, a singiel "Color Of Your" stał się podwójnie diamentowy !!!!! W międzyczasie Michał wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, fragment jego utworu został wysłany w kosmos na pokładzie promu Heweliusz, wygrał Grand Prix 50-lecia festiwalu w Opolu, jego koncert w Chicago okrzyknięto najlepszym w ciągu ostatniej dekady..... Mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać..... Chłopak ma ogromny talent i charyzmę, osiągnął bardzo wiele w bardzo krótkim czasie mimo wielu przeszkód i jak widać po tym nieszczęsnym artykule ignorancji że strony zazdrośników i pożal się Boże redaktorków.... WSTYD PUDLU !!!!!!
gość 20.08.2018 10:36
Marny redaktorzyno!!! 7 września wychodzi DRUGA PŁYTA MICHAŁA, w wersji specjalnej rozszerzonej o wykony na żywo z koncertów oraz w wersji standardowej... Wydał DWA nowe single, z czego jeden tygodniami utrzymywał się na 1 miejscu w Radio ZET. Dokształć się redaktorku niedoinformowany i nie wprowadzaj w błąd!!! Akurat Michał ciężko pracuje na swój sukces, dużo koncertuje i płytę też nagrał, więc ten jad nieuzasadniony. Wstyd!!!!!!
Luna 20.08.2018 10:54
No cóż powiedzieć ...wiedza niejakiego Teodora,któremu pozwolono napisać tekst,jest na poziomie Zdziska spod budki z piwem ,który na bieżąco wie tylko o której otwierają i że się napije .... jak się udo.........i tyle .Natomiast wiedza fanów Michała jest taka,że spokojnie nasza gwiazda może się rozwijać mając świadomość,że nie tylko wiemy gdzie koncertuje ,ale znamy na pamięć każdy utwór nie tylko z tytułu,ale z tekstu również i że jesteśmy z Nim na dobre i na złe .
gość 20.08.2018 10:56
Ptaszek: Pioseneczka Szpaczyny z Eurowizji (wynik to „wspaniałe” ÓSME miejsce) została zerżnięta z rosyjskiego utworu i miała debilny, niegramatyczny tekst. Szpaczyna obiecywał wtedy trasę po Chinach, koncerty za granicą, ględził o sukcesach na zagranicznych listach przebojów. Temu clownowi zupełnie odwaliło! Na listach przebojów w Europie i na świecie to może być Szpak jedynie w klubach i gazetkach dla homoseksualistów. To samo z występami – śpiewanie w lokalach dla pederastów, a później wspólna z klientami orgietka…
Na Eurowizji nigdy nie było piosenek, a tym bardziej pioseneczek, jakiegoś twojego "Szpaczyny"! Bredzisz! I kompletnie mnie nie obchodzi, co mówił "Szpaczyna"! Tu jest mowa o Michale Szpaku!!!
gość 20.08.2018 11:00
gość: Ooooo ktoś tu nie lubi Michała. Ale ,ale Panie redaktorze powinnien Pan być obiektywny i pisać prawdę. Takie jest posłannictwo Pana zawodu. Chyba?
Słowo "pan" odnośnie pismaka z pudla jest zbędne. A pudel i prawda to przeciwieństwa! Dwa skrajne bieguny.
mb 20.08.2018 11:01
Ania: Jak można się zachwycać taka CIOTA fu
Nie widzę w jego zachowaniu żadnej cioty. Przystojny, dobrze wychowany, zawsze dobrze ubrany, a w dodatku super śpiewa.
gość 20.08.2018 11:03
Kelly: Ja pier***ę 😡 Jaki durny ten Pudel..... wrrrr 🙄 Co za idiota pisał ten artykuł? Jak można tak negować czyjeś sukcesy i streścić kilkuletnią, owocną karierę do jednego zdania, że Michał nie osiągnął nic od czasów X-Factora, nagrał jedną piosenkę i tylko "celebryci" na salonach 😳 Kufa mać, ależ się poirytowałam 😠😵 Michał wydał dwie płyty a trzecia ukaże się za kilka dni.... Zajął wysokie, trzecie miejsce w konkursie piosenki Eurowizji podczas głosowania telewidzów co w rezultacie dało mu dobrą ósmą pozycję. Wygrał wszystkie poeurowizjne konkursy dotyczące festiwalu. Jako jedyny artysta z Polski ma kilkanaście fanklubów za granicą jak chociażby na Węgrzech, Rosji Francji, Austrii, Ukrainie, Włoszech czy Hiszpanii. Jego płyta "Byle Być Sobą" osiągnęła status platynowej, a singiel "Color Of Your" stał się podwójnie diamentowy !!!!! W międzyczasie Michał wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, fragment jego utworu został wysłany w kosmos na pokładzie promu Heweliusz, wygrał Grand Prix 50-lecia festiwalu w Opolu, jego koncert w Chicago okrzyknięto najlepszym w ciągu ostatniej dekady..... Mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać..... Chłopak ma ogromny talent i charyzmę, osiągnął bardzo wiele w bardzo krótkim czasie mimo wielu przeszkód i jak widać po tym nieszczęsnym artykule ignorancji że strony zazdrośników i pożal się Boże redaktorków.... WSTYD PUDLU !!!!!!
Tak! To już chyba było apogeum głupoty pudla! Aż takiego ignoranta jak pismak Teodor to jeszcze nie spotkałam.
gość 20.08.2018 11:07
Paweł: Co za ignorant napisał ten artykół?
No napisał to skrajny ignorant! Z tym, że na pewno nie "artykół"! I też nie artykuł. On napisał bzdury!
MS górą 20.08.2018 11:12
Marta jest super. Tak ogólnie to staram się do was nie wchodzić bo piszecie takie bzdury, że szok. Michał nic nie osiągnął? Wydaje właśnie drugą płytę, która jest hitem w przedsprzedaży. Poprzednia pokryła się platyną. Ma kilka świetnych singli. Odnosi wiele sukcesów w muzyce. Nie jest żadnym celebrytą. Totalni Ignoranci z was, żenada.
gość 20.08.2018 11:19
tylko i wyłącznie dzięki świetnym piosenkom Szpak jest na fali a pudel jak zwykle w d..pie
GK 20.08.2018 11:34
Pudelek jak to Pudelek z trudem ogarnia rzeczywistość. To, że Michał wydaje we wrześniu swoją drogą płytę jest dla Pudelka nadal nieznanym faktem. Również status poprzedniej platynowej płyty Michała jest nieznanym faktem dla Pudelka. Nie wspomnę o innych sukcesach, takich jak np trzykrotne wygranie festiwalu w Opolu, świetne miejsce na Eurowizji, gdzie spodobał się publiczności i w jej głosowaniu zajął trzecie miejsce. Umknął też biednemu Pudelkowi fakt, że w lutym tego roku Michał otrzymał Telekamerę. Dla Pudelka Michał zapewne śpiewa tylko Color of Your Life. Może czas Pudelkowi zatrzymał się na Preselekcjach 2016?! No cóż, nigdy nie liczyłam na dziennikarstwo wyższych lotów, ale liczyłam przynajmniej na minimum wysiłku, by choć spróbować być rzetelnym i np zajrzeć do łatwo dostępnej Wikipedii. Jak widać przerasta to Pudelka.
gość 20.08.2018 11:42
gość: Nieprawdziwy artykół . Proszę się dopytać ,zanim zacznie Pan pisać.
To nie "artykół", ani nie artykuł! To tylko kilka bzdurnych zdań. Proszę zaglądać do słownika ortograficznego.
gość 20.08.2018 13:04
A może by tak pudla do sądu za różne takie głupoty wymyślane na temat Szpaka, ten menager coś w ogóle robi, czy tylko pobiera kasę? Gratuluję mądrych redaktorów, no chyba, że to jacyś stażyści dorabiający na wakacjach
gość 20.08.2018 13:07
Bardzo pozytywny czlowiek. Zycze mu powodzenia
gość 20.08.2018 13:17
To oczzywiste. że najlepiej zarabia się na Górniak i na Szpaku (dwa najlepsze głosy). Dlatego wymyślają różne debilizmy aż nóż się w kieszeni otwiera, znudzeni ludzie łykają to wszystko jak pelikany. Pozdrawiam fanów Szpaka, byle do września, już niedaleko
gość 20.08.2018 13:19
Byłam na koncercie powiem wam coś wspaniałego. Bardzo mocny, pewny głos i dość szeroki repertuar, niedługo ukaże się jego druga płyta. Więc pisanie przez autora tekstu że nagrał tylko jeden utwór jak dla mnie to jakieś nieporozumienie.
gość 20.08.2018 14:59
Bzdury, Szpak nagrał parę płyt. Nawet ostatnio w Sopocie śpiewał swoją nową piosenkę. Kto to pisał?
Assvandal 20.08.2018 15:00
gość: To oczzywiste. że najlepiej zarabia się na Górniak i na Szpaku (dwa najlepsze głosy). Dlatego wymyślają różne debilizmy aż nóż się w kieszeni otwiera, znudzeni ludzie łykają to wszystko jak pelikany. Pozdrawiam fanów Szpaka, byle do września, już niedaleko
Gdyby Szpak nie był chętnym pederastą nikt by jego nie promował!
gość 20.08.2018 15:07
gość: To oczzywiste. że najlepiej zarabia się na Górniak i na Szpaku (dwa najlepsze głosy). Dlatego wymyślają różne debilizmy aż nóż się w kieszeni otwiera, znudzeni ludzie łykają to wszystko jak pelikany. Pozdrawiam fanów Szpaka, byle do września, już niedaleko
Assvandal: Gdyby Szpak nie był chętnym pederastą nikt by jego nie promował!
Twoja wiedza jest z tej samej d...do autora tego tekstu i jakoś nie widzę, żeby ktoś promował Kwiatkowskiego, czy Piasecznego.
Gabi 20.08.2018 20:26
Ptaszek: Pioseneczka Szpaczyny z Eurowizji (wynik to „wspaniałe” ÓSME miejsce) została zerżnięta z rosyjskiego utworu i miała debilny, niegramatyczny tekst. Szpaczyna obiecywał wtedy trasę po Chinach, koncerty za granicą, ględził o sukcesach na zagranicznych listach przebojów. Temu clownowi zupełnie odwaliło! Na listach przebojów w Europie i na świecie to może być Szpak jedynie w klubach i gazetkach dla homoseksualistów. To samo z występami – śpiewanie w lokalach dla pederastów, a później wspólna z klientami orgietka…
Ale ty jednak jesteś biedny i sfrustrowany, nieszczęśliwy człowiek.Przesyłam ci wyrazy SZCZEREGO wsparcia
gość 20.08.2018 20:28
gość: To oczzywiste. że najlepiej zarabia się na Górniak i na Szpaku (dwa najlepsze głosy). Dlatego wymyślają różne debilizmy aż nóż się w kieszeni otwiera, znudzeni ludzie łykają to wszystko jak pelikany. Pozdrawiam fanów Szpaka, byle do września, już niedaleko
Assvandal: Gdyby Szpak nie był chętnym pederastą nikt by jego nie promował!
niestety jest dokładnie odwrotnie, jak wiesz nasz kraj, to nie jest kraj przyjazny dla gejów (bez względu na to, jaką orientację ma Michał, a na razie to tylko plotki) On prowokuje i to prowokuje świadomie, tak jak dziewczyny wywalają gołe pupy, by zwrócić na siebie uwagę.Standard, tak wygląda dzisiaj życie artystyczne i kulturalne na całym świecie.
Gość 20.08.2018 21:46
Chyba każdy lubi Michała.
gość 20.08.2018 22:37
Ania: Jak można się zachwycać taka CIOTA fu
Ania a Ty co , jajka sobie obcięłas ?
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji