Mamy zwiastun programu "Supermodelka Plus Size": "Nowy ideał kobiecego piękna" kontra "gruba locha"...

Jesienią w Polsacie wystartuje program Supermodelka Plus Size, który ma wylansować nowe piękności o pełnych kształtach. W gronie jurorów oprócz Ewy Minge i Rafała Maślaka znaleźli się również Emil Biliński i Ewa Zakrzewska. Warunkiem wzięcia udziału w programie było noszenie rozmiaru co najmniej 42 oraz wzrost przynajmniej 170 centymetrów:

Polsat zapowiada, że zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Stacja zapowiada rewolucję w pierwszej zapowiedzi programu. Zobaczcie.

Będziecie to oglądać?

Zobacz też: TYLKO U NAS: Maślak nie wie, czym jest "godzina W"? "DOKŁADNIE O 16 ROZPĘTAŁO SIĘ PIEKŁO. Warszawa była rozpierniczona!" (WIDEO)

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (92)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93
gość 08.08.2017 18:46
gość: 42 to nie plus się tylko zwykła pięknie zbudowana niewychudzona dziewczyna
gość: 38 to pieknie zbudowana dziewczyna wszystko od 40 w zwyz to otylosc
gość: od 42 to nadwaga a nie otyłość,trochę poczytaj potem pisz,bo się kompromitujesz.
Nie rozmiar świadczy o otyłości lub nadwadze, ale procentowa zawartość tłuszczu w organizmie i stosunek masy do wzrostu. Dla wysokich czasem 44 mieści się w normie, dla niskich czasem 38 to już nadwaga.
gość 08.08.2017 18:50
gość: Ostatnio lekko przytyłam, ze 4 kilo. Czułam się trochę źle z cellulitem i sporymi udami. Rozmiar 38 170+. Niestety na naszych ulicach nawet dzieci 10- 12 letnie mają grubsze nogi od moich i jest to po prostu straszne!
To się nazywa dysmorfofobia i jest leczone psychiatrycznie.
gość 14.09.2017 00:16
Program fajny interesujący lepszy od tego w tvn choć zbyt pod publiczkę te płakanie historie czy to na pewno potrzebne wygra jedna osoba a niektóre z tych babeczek robią z siebie ofiary losu albo idiotki a nie o to chyba raczej chodzi
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji