Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

Magda Gessler słynie z tego, że ma głowę do interesów. Dzięki telewizyjnej popularności wypromowała własne restauracje, wydała kilka książek, zarabia na reklamach i sprzedaży akcesoriów kuchennych. Programy z udziałem celebrytki w zeszłym roku zarobiły dla TVN-u 163 miliony złotych, z kolei Magdzie udało się zgromadzić na swoim koncie blisko cztery miliony złotych. Nic dziwnego, że gwiazda w najbliższym czasie nie ma zamiaru zwalniać tempa. Pod koniec sierpnia stacja wyemituje 20. sezon Kuchennych rewolucji. Celebrytka przekonuje, że dzięki swojemu show pomaga ludziom polepszyć ich życie. Magda magią telewizji zaraziła również swoje pociechy. Razem z synem Tadeuszem wzięła udział w show Starsza pani musi fiknąć.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (2)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Znowu ona.. 23.08.2019 16:03
Mowila, ze schudla. A ja tu nadal widze upasiona krowe, ktora wlasnie wrocila z Kanady od swego wieloletniego kochanka. Nie meza- bo slubu z nim nie ma. Zeby wziac slub, to trzeba sie najpierw ze wczesniejszym mezem rozwiezc.
gość 28.08.2019 15:21
Znowu ona..: Mowila, ze schudla. A ja tu nadal widze upasiona krowe, ktora wlasnie wrocila z Kanady od swego wieloletniego kochanka. Nie meza- bo slubu z nim nie ma. Zeby wziac slub, to trzeba sie najpierw ze wczesniejszym mezem rozwiezc.
miła/miły jesteś. Ciekawe jak wyglądasz?
gość 02.09.2019 16:29
Polak to potrafi krytykować,w głowie się nie mieści nazwać kobietę krową ,wstytd na całą Polskę.W Hiszpanii kobiety mają szacunek dla innych
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji