Maciej Zień przytula Grażynę Szapołowską!

#

Grażyna Szapołowska bardzo ceni projekty Macieja Zienia i robi wszystko, by pojawić się na każdym pokazie swojego ulubionego projektanta. On z kolei czuje się zaszczycony obecnością swojej słynnej przyjaciółki, czemu dał wyraz podczas ostatniego pokazu. Zobaczcie, jak padli sobie w ramiona.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (3)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
gdzie logika? 05.12.2014 03:36
Skoro projektant "czuje się zaszczycony obecnością" Grażyny Szapołowskiej, to ona zapewne nie musi "robić wszystkiego", by "się pojawić". On po prostu wysyła jej zaproszenie, a ona przychodzi.
Mycha 05.12.2014 22:55
Widać, że darzą się sympatią i dlaczego nie, to fajna, zadbana kobitka.
gość 06.12.2014 01:44
Coz za romantyzm
Marianna Gwóźdź 09.12.2014 01:06
Hej Polaczki Obłudniaczki! :* Piszę tutaj, bo w końcu przygłupy z gimbaz spać poszły, a to ścierwo rzuca się na newsy, jak hiena na padlinę ;) Parę słów prawdy kochani: - mały czarnuch Bijonsej i Dżeja ma ryj jak niewypał, piękny trans z niej będzie - rozumiem Włodarę, bo w tym prozdrowotnym, psychicznym bełkocie nawet fajki se zapalić nie można, a ch*j wam w pupcię wszystkim zje*om, którzy w szczęściu i zdrowiu 1000 lat dożyją, buahaha - ksienrzna Kejt jest mdła jak flaki z olejem, ale prosty plebs się zachwyca, to zrozumiałe z socjologicznego punktu widzenia (też wam się monarchia marzy, co? najlepiej taka prosto ze średniowiecza, chłosta za złą pracę w polu :D) - Rozenek... może lepiej zamilczmy, bo to tragedia nie do odgadnięcia... - Krupa - j/w - Ziemiec - szkoda, że pożar ugasili, rzal i bul :( Pozdrawiam Was Kochani, bądźmy dla siebie dobrzy, to powraca! :)
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji