Łopucki odkrył dietetyczną pizzę... "Daje poczucie bezpieczeństwa"

Umięśniony mąż Katarzyny Skrzyneckiej do tej pory promował się w telewizji śniadaniowej, gdzie prezentował ćwiczenia rozciągające dla początkujących. Przy okazji jego żona przez dłuższy czas mogła opowiadać o powrocie do formy po ciąży. Łopucki zamarzył, by w swojej karierze zrobić coś przełomowego. Trener chętnie uczestniczy w różnych targach gastronomicznych, poznaje nowinki i eksperymentuje z nowymi smakami. Zaowocowało to stworzeniem przez Łopuckiego... dietetycznej pizzy.
 
Kulturysta zapewnia, że produkt wymyślony przez niego jest nie tylko zdrowy i dietetyczny, lecz także ma wyjątkowe walory smakowe. Czterokrotny mistrz świata w kulturystyce klasycznej tłumaczy, że stworzona przez niego fit pizza zachowuje smak tradycyjnej włoskiej potrawy, ale ma o połowę mniej kalorii.

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (32)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-33 z 33
gość 13.03.2019 22:06
A ja jem bezpieczne jajka,zdrowe i małokaloryczne 😋
gość 14.03.2019 00:26
Białe ciasto i ser nie są fit. Ściema.
gość 14.03.2019 09:35
Ale się zapętlił, chciałam wiedzieć z czego ta pizza/ dlaczego ma mniej kalorii, albo gdzie ją serwują, a on tylko w kółko że zdrowsza, że wszyscy myślą że nie dobra, a dobra. I dwukrotnie podczas tej wypowiedzi poprawiał się z „stworzyliśmy” na „ja stworzyłem” omg🙄
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-33 z 33
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji