Krupa ostro o futrze Kisio: "Ludzie, którzy myślą, że to luxury, są BEZ KLASY I INTELIGENCJI"

Zaangażowanie Joanny Krupy w pomoc zwierzętom i jej akcje dla PETA plasują ją w czołówce gwiazd sprzeciwiających się noszeniu futer. Modelka często podkreśla, że nie jest w stanie tolerować ludzi, którzy decydują się na futrzane elementy garderoby, mimo że sztuczne futra są powszechnie dostępne, a wiedza na temat tego, jak powstają te naturalne jest dobrze rozpowszechniona.

Joasia ma już z tego powodu kilku wrogów w show biznesie. Należy do nich na przykład Anna Mucha, która swego czasu przyszła na jedną z imprez w futrze, którym ostentacyjnie machała Krupie przed oczami. Dżoana wściekła się wtedy na tyle, że postanowiła wyjść z imprezy.

Do podobnej sytuacji omal nie doszło podczas ostatniego pokazu Bizuu, na którym pojawiła się Ola Kisio z szalem z lisiego futra. Krupa nie szczędziła jej słów krytyki:

Jest wystarczająco informacji o tym, jak futro jest stworzone. Ludzie, którzy myślą, że to jest luxury… to jest ignoranckie. To są ludzie bez klasy i inteligencji. Wierzę w karmę, karma jest. Nie podam ręki nikomu, kto nosi futra. To nie jest stone age, wiemy, jakie są tortury, jak ktoś nie ma serca to ubiera.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (226)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-227 z 227
Izabela 04.02.2017 02:40
Jana to Bogini
Izabela 04.02.2017 02:40
Jana to Bogini
abi 04.02.2017 07:38
a odwalcie sie od futer-zdjecie golej lansujacej sie krupy,ktora juz od wielu lat przyjezdza do Polski i mowi po polsku jak prostak-bo wlasciwie to prostaczka.Od wiekow ludzie jedli mieso i przerabiali reszte na inne rzeczy-czy krupa nie nosi butow ze skory i nosi plastikowe torby?Ludzie opanujcie sie!!!
abi 04.02.2017 07:50
logowalam sie i widze,ze mnie nie ma,ale to nic-potwierdze to jeszcze raz-krupa lansuje sie na wszystkie strony,a wiele osob jak ja potwierdza,ze na pewno nie nosi plastikowych butkow-lata ta prostaczka na golasa i po kilku latach pracy w Polse mowi po polsku tak,ze zygac sie chce-a po angielsku rowniez zle!!!
gość 04.02.2017 10:42
i zeby ta stylizacja ładna była....beee
gość 04.02.2017 10:56
gość: Asiu z marta chaos sie kolegukjesz a ona tworzy futra w swojej kolekcji i co ty na to??? obludne troche
rzeczywiście u tej projektantki sama skóra i futra. Luksusowa kolekcja
gość 04.02.2017 13:03
a schabowego , kurczaka czy wołowinę je i jakoś jej nie przeszkadza, ze trzeba zwierzaka zabić , żeby go zjeść. Po to człowiek ma zęby siekacze i kły , żeby jeść mięso.
gość 04.02.2017 17:05
A skąd wiadomo czy prawdziwe? Niech się najpierw dowie, a dopiero wtedy na ten temat wypowie. Choć rozumiem i szanuje ją za pomoc zwierzętom , ale nie rozumiem takiego komentowania wtedy gdy się tego nie wie.
Sofia 04.02.2017 17:39
gość: Ma racje, ale ciekawa jestem czy Jej buty i torebki za kilka tys, nie sa przypadkiem ze skory. Wielcy projektanci obuwia nie tworzą z byle czego.
gość: Buty się robi ze skóry zwierząt zabijanych na mięso, a płaszcze z futer robi się zdzierając na żywca skórę ze zwierząt.
Bzdury pleciesz !!!!!a futra z królików,które tak chętnie pałaszują ludziska to jest ok????a dlaczego je niby wyrzucać skoro i tak są pożywieniem????a torebki i buty ,którymi Dżoana się afiszuje to co syntetyki????to jest obłuda aby zabłysnąć i zaprzeczanie samemu sobie .Niestety ale większość z nas ma coś ze skóry.Czy zabijanie dla pożywienia a zabijanie dla futra to inna śmierć???dla mnie to śmierć!!!przestańmy jeść ,zakaz wyrobu ze skór a nie robienie szumu i nic z tego nie wynika.Jest sporo osób ,które ze względu na prowadzenie się tej osoby nie ma przyjemności w podawaniu jej ręki!!!!
gość 04.02.2017 23:00
A tępa Doda na instagramie właśnie dodała zdjęcie w futrze. Szkoda, że nie wszystkie celebrytki mają mózg jak Asia
gość 05.02.2017 05:56
Tak noszenie futer to obciach. Szkoda zwierząt. Ale pokazywanie tyłka gołego co minut to też brak klasy Dżoanna
gość 05.02.2017 08:33
no zobaczcie...kupa potrafi myślec..lizajfiuta z dubaju potrafi myśleć..i coś wie o inteligencji..ni nie mogę
gość 05.02.2017 08:34
Przestańcie promować tę PATOLOGIĘ. Przecież to zwykłe ZERA. „Najlepsza programowo telewizja” znana jest przecież z promowania PUSTAKÓW, LAFIRYND i innych DZIWEK. Skoro udało się z Joanną KUPĄ, Sylwią SZOSTAK, szulim..transwestytą Rodzynek, Andżeliką FAJCHT, ŁUKOMSKĄ – PYŻALSKĄ, szablewską, kasprzyk – demona celulitu i pomarszczonej szyi,Omeną MENSAH, KASZUBSKIM czy żonami HOLLYWOOD, to czemu miałoby nie wyjść z absolwentkami POPRAWCZAKÓW z programu PROJEKT dupa? PUDEL ma bogate doświadczenie w lansowaniu PUSTAKÓW. Przecież to na tutejszych łamach – po otrzymaniu stosownego PRZELEWU - rozpoznawalność zdobywały najbardziej dziś znane lumpeksiary Sara MONEY, GRYCANKI, Rodzynek, Szulim, dartoryj aleksandra cipa. upośledzeńska BOGUSZ, SIWIEC czy nowa miss Euro – Marta BARCZOK. No i nie sposób pominąć dodoniaka transwestytę, lizajfiutę rabczewską no i kloakę klepkę cleo/  Nadal promujcie wszystkie te PRYMITYWY
gość 05.02.2017 08:42
to inteligencja bezmózga i lizajfiuty z Dubaju...kupa "ja taka...wicie jezdym hamerykanka..well..taki mam poziom..intelligence..zero..rail in the fence ma więcej...tak sztacheta ma więcej. Ja..lubiem..lizac,,to take hamerykańskie...wiecie..lick... of course... taki ameryka lubi like"
gość 12.02.2017 19:09
pusta baba
gość 03.05.2017 20:28
Asia Krupa stara rura. Promowała futra a teraz się sra o jakiś jebany kołnierz. Weź dziewczyno puknij się w głowę. Jesteś tak jebniety ze nawet mąż cie zostawił
gość 03.05.2017 20:31
Asia Krupa stara rura. Promowała futra a teraz się sra o jakiś jebany kołnierz. Weź dziewczyno puknij się w głowę. Jesteś tak jebniety ze nawet mąż cie zostawił
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-227 z 227
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji