Korwin-Mikke zapłaci 23 tysiące złotych za spoliczkowanie Boniego. "NIE ZGADZAM SIĘ. On powinien mnie wyzwać na pojedynek!"

Wczoraj Janusz Korwin-Mikke usłyszał wyrok w sprawie spoliczkowania w 2014 roku Michała Boniego. Do incydentu doszło podczas spotkania europosłów w Parlamencie Europejskim. Korwin-Mikke tłumaczył swoje zachowanie chęcią ukarania polityka, który jego zdaniem wypiera się współpracy z SB. Dodał, że uderzył Boniego, ponieważ wcześniej mu to obiecał.
 
Europoseł został  skazany za "naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego". Musi zapłacić 20 tysięcy złotych grzywny oraz pokryć koszty sądowe, które wyniosły ponad 3 tysiące złotych. Tuż po ogłoszeniu wyroku Korwin-Mikke odniósł się do decyzji sądu:

Pan Boni powinien albo mnie wyzwać na pojedynek, albo do sądu mnie pozwać, a nie prokuratorem publicznym straszyć. Spotkanie się w ogóle nie rozpoczęło, wszyscy dyskutowali tylko o tym spoliczkowaniu. Nie może być tak, żeby ochrona człowieka na spotkaniu sięgała na godzinę przed spotkaniem, rok przed spotkaniem. Ja się nie zgadzam z tym ocenieniem.

Powinien już milczeć?

Zobacz też: Korwin-Mikke SKAZANY ZA SPOLICZKOWANIE Michała Boniego!

Źródło: TVN24/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (93)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-94 z 94
gość 09.05.2017 21:35
Brawo Korwin!!!
gość 09.05.2017 22:38
dostal w pysk bo perfidnie klamal, ale jak to w polsce klamcy i oszusci nadal bryluja jako elita zamiast siedziec w wiezieniach i jeszcze media zamiast pochwalic korwina to robia z niego bandyte
gość 09.05.2017 22:57
Ja nie cierpie tego idioty korwina-mikkego z kozim pyskiem
gość 10.05.2017 00:05
ss zznalazłem fajny outlet elektroniczny: parkiet.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl chrome kukala cykada brodka miecza ladach naciec gulaszgenomu chowac kaleki
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-94 z 94
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji