Koroniewska, Urbańska, Kazadi na pokaziePokaz najnowszej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski był kolejną okazją do promocji celebrytów, których pojawiło się naprawdę sporo. Na ściance pozowały m.in.: Joanna Koroniewska, Natasza Urbańska, Katarzyna Zielińska, Michał Żebrowski z żoną, Aleksandrą Adamczyk, Patricia Kazadi, Edyta Herbuś oraz szafiarki: Jessica Mercedes i Julia Kuczyńska.   

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (3)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
gość 24.05.2013 01:36
Mi się podoba :) ale zawsze się hejty znają zaras pewnie xd
ana 24.05.2013 16:31
urbańska jest ładna i zdolna i nierozumiem ludzi którzy tak strasznie się jej czepiają. chciałabym zobaczyć każdego kto ja krytykował czy zatańczyłby lepiej od niej, ładniej zaśpiewał albo czy by umiał zagrać. wątpie też żeby byli ładniejsi lub mieli taką ładną figure zwłaszcza po porodzie. a teraz jeszcze projektuje, ma mnóstwo talentów ale wszyscy ja z góry skreślaja.
ClowerDoda faktycznie jeetsj super w tym, co robis 22.08.2013 11:44
ClowerDoda faktycznie jeetsj super w tym, co robisz, ale gdybym zarabiała tyle co ty, to przekazała bym choć troszkę na jakiś szpital, dom dziecka, hiospicjum lub inną charytatywną działalnośc- a wiele ludzi na pewno zmieniłoby lub poprawiło o tobie zdanie. Ale poza tym ta uwielbiam cie i Ci kibicuję.
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji