Koncert przeciw nienawiści: "Górniak nie odpowiada forma, w jakiej Doda ją zaprosiła" (KLIKA PUDELKA)

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Doda wyszła z pomysłem, aby zorganizować koncert przeciw nienawiści. Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem i wiele gwiazd zgodziło się być częścią akcji i wystąpić podczas koncertu. Znaleźli się jednak i tacy, którym nie do końca spodobało się zaangażowanie Doroty Rabczewskiej w projekt. Piosenkarką, której na pewno nie zobaczymy wśród artystów zaangażowanych w akcję, jest Edyta Górniak, która dobitnie oznajmiła, że nie zamierza wziąć w tym udziału. Jako główny powód podawała formę w jakiej Doda zaprosiła gwiazdy do wzięcia udziału w koncercie.

Słusznie postępuje?

 
Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (78)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-72 z 72
gość 04.02.2019 08:17
gość: Fani Dody znaleźli początek hejtu - kto na kogo. I co wyszło?Że to Edyta zaczęła. Doda, krowa powiedziała i że to nieprofesjonalistka. A Doda była jej fanką, jak była mała.I kto tu kogo powinien przeprosić? Pani Górniak. Zmieniam o pani zdanie. Jest pani mściwa i złośliwa. Niestety. Ale ponieważ koncert ma szczytny cel, więc wybaczam pani. Tam trzeba być. Pan Bóg mówi: "nie siedem, ale siedemdziesiąt siedem razy dziennie...".
Nie jest prawdą, że Edyta zaczęła. Pierwsza publicznie na temat Edyty wypowiedziała się Dorota. Miało to miejsce przy okazji głośnego listu do dziennikarzy(Faktu, SE). Wówczas 22 letnia, początkująca wokalistka po programie Bar ośmieliła się negatywnie skomentować sytuację nazywając Edytę - osobą nieszczęśliwą, tkwiącą w nieudanym małżeństwie. Zaznaczam, że nie znała Edyty prywatnie i nie miała prawa oceniać jej życia osobistego. Natomiast ochoczo przytaczany fragment programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie Edyta nazywa Dodę krową, miał miejsce kilka miesięcy później. Także Doda zaczęła, pierwsza zaczepiła Edytę publicznie oceniając ją i jej małżeństwo. Pozdrawiam.
gość 04.02.2019 08:19
gość: Gorniak to jest straszny obciach:( Powinni ja zamknac w klatce, zeby tylko sie nie odzywala i nie miala dostepu do telefonu. Upadek naprawde dobrze zapowiadajacej sie artystki.
Retoryka Dorotki. Doda w przeciwieństwie do Edyty nigdy nie będzie się kojarzyła z śpiewaniem tylko już zawsze będzie tą od pokazywania du...
gość 04.02.2019 08:32
gość: Edzia powinna przeprosić Dodę bo to ona pierwsza obraziła udaje święta a sama nawet z matką nie umie się dogadać
Pierwsza zaczepiła Doda przy okazji listu do dziennikarzy Edyty. To było rok przed tym jak Edyta wystąpiła u Kuby i nazwała Dodę krowa, także trzymajmy się faktów i bądźmy precyzyjni.
gość 04.02.2019 09:37
Doda jako pierwsza zaczepiła Górniak publicznie wypowiadając się w kontekście afery z listem do brukowcow, które nagabywaly Edytę m.in. w czasie ciąży. Nazwała ja nieszczęśliwa osoba i coś tam jeszcze.. pamiętam to doskonałe.
gość 04.02.2019 10:13
Doda 💩
gość 04.02.2019 12:04
Doda 👎😂
gość 04.02.2019 15:51
Edyta 👍
gość 04.02.2019 20:42
głos tych dziennikarzy/redaktorów jest fatalny...
gość 05.02.2019 14:49
Dody nie powinno być na tym koncercie! Sama jest agresywna i niezrównoważona. Odstawiamy szopkę, teraz niby wielka zmiana a ile osób pobiła już zapomniała??????????
gość 05.02.2019 18:17
Dodulec cały czas się promuje na plecach Edyty Górniak
gość 05.02.2019 21:24
gość: Fani Dody znaleźli początek hejtu - kto na kogo. I co wyszło?Że to Edyta zaczęła. Doda, krowa powiedziała i że to nieprofesjonalistka. A Doda była jej fanką, jak była mała.I kto tu kogo powinien przeprosić? Pani Górniak. Zmieniam o pani zdanie. Jest pani mściwa i złośliwa. Niestety. Ale ponieważ koncert ma szczytny cel, więc wybaczam pani. Tam trzeba być. Pan Bóg mówi: "nie siedem, ale siedemdziesiąt siedem razy dziennie...".
gość: a co świadczy o tym ze to poczatek hejtu? Skąd wiadomo co Doda wcześniej powiedziała? Poza tym krytyka, to nie hejt. To, że Doda była fanka Edyty, nie znaczy, ze Edyta ma obowiązek być fanka Dody jak nie lubi jej piosenek. Prawdę Edyta powiedział. Bo Dody teksty czy muzyka wysokich lotów nigdy nie były, a i Doda swoimi manierami bardziej panią z obory przypomina niż "królowa", która usiłowała być. I została ale królową agresji i chamstwa i hejtu.
Polecam lekturę tygodnika ''Kulisy'' z sierpnia 2004, gdzie Doda ośmieliła się skrytykować Edytę oraz jej życie prywatne. Nagranie Kuby Wojewódzkiego było w 2005 roku. Doda zaczęła.
gość 11.02.2019 15:27
Obcy ścięta kultura nabój dusza elektronika to domena obcego ściętej kultury symbol niedokończone Koło nowy gmach telewizji polskiej sylwek właściciel edyty Górniak chyba będę musiała zapłacić sylwkowi za dziecko tak matka natura dała rze te chłopaki majom podrobjone i cipa wybucha kurwa gdzie dziecko może alanek pokrwi to może natura zwarjuje i przez przypadek brzuch będzie tylko czy trwałe będzie czy dziecko da radę rzyc z tak silnego ogjera
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-72 z 72
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji