Komorowski zapowiada rozłam w PiS-ie: "Choroba Kaczyńskiego wszystko obnażyła"

Nie milkną plotki dotyczące stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Oficjalnym powodem niedyspozycji prezesa Prawa i Sprawiedliwości są kłopoty z kolanem, ale członkowie partii nie chcą zdradzać więcej szczegółów dotyczących przebiegu leczenia polityka. Brak komentarza potęguję spekulacje, jakoby kolano było tylko przykrywką do znacznie poważniejszego leczenia. Politycy PiS codziennie uspokajają i zapewniają, że prezes musiał przejść niegroźny "zabieg" oraz że niedługo wróci do czynnej polityki.

Bronisław Komorowski goszcząc w programie Tłit stwierdził, że niedyspozycja Kaczyńskiego obnażyła słabości partii. Zdaniem byłego prezydenta prezes PiS-u powinien jak najszybciej usunąć się z polityki dla dobra Polski.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (4)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-5 z 5
gość 27.06.2018 18:46
dla dobra Polski to Ty powinienes zniknac razem z kolesiami
gość 28.06.2018 11:28
Dupek ten kompruskiszogun całą kadencje szkodził Polsce a na koniec okradł Pałac Prezydencki. Ruski przydupas. Nigdy nie byłbyś prezydentem przygłupi bufonie, gdyby nie śmierć pKaczyńskiego i prikaz Tuska. Bo ten drugi wolał z szwabami się układać ciebie kukło na prezydenta wystawić jeleniu.
gość 28.06.2018 19:00
Do pana Komorowskiego mam szacunek zerowy. Marionetka innych, w dodatku dawał plamę na plamie. Jak go widzę, mam ochotę zmienić kanał.
ew 28.06.2018 21:37
akurat odwrotnie to komorowski powinien zniknąć z polityki ignorant
Pola 29.06.2018 07:56
On nie ma za grosz wstydu.Prostak
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-5 z 5
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji