Kijowski z zarzutami! Odpowie za poświadczenie nieprawdy i przywłaszczenie 121 TYSIĘCY ZŁOTYCH!Mateusz Kijowski usłyszał zarzuty poświadczenia nieprawdy w fakturach oraz przywłaszczenie 121 tysięcy złotych. Były lider KOD zgodził się na publikację swojego nazwiska i wizerunku. Podejrzany w sprawie jest również Piotr C., były skarbnik organizacji. Obaj działacze zapewniają, że są niewinni.

Prokuratura kwestionuje dziewięć faktur wystawionych KOD-owi przez firmę Kijowskiego. Chodziło o rzekome świadczenie usług informatycznych. Pieniądze przelewał ówczesny skarbnik, Piotr C. Według śledczych usługi nie zostały wykonane, a środki finansowe pochodziły ze zbiórek publicznych. Kijowski z kolei zapewnia, że oszustwa nie było, a sąd dowiedzie jego niewinności.

Przypomnijmy, co mówił o podejrzanych fakturach: Kijowski tłumaczy się z brania pieniędzy ze zbiórek KOD-u: "To nie była pensja!"

Kijowski przelewał pieniądze KOD-u na WŁASNE KONTO? "Właśnie po to powstała spółka - żeby nie miał żadnych umów, które by mu ZAJMOWAŁ KOMORNIK"

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (92)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93
gość 29.06.2017 21:34
KOD - Kijowski Kroi Durni :D
gość 29.06.2017 21:40
To ty zniszczyłeś KOD - jesteś zwykły populistyczny złodziej
gość 30.06.2017 00:54
A to ci lider :) Jednego skazali za stręczycielstwo, drugi nie dość, że alimenciarz to jeszcze potencjalny złodziej :)
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji