Kaczyński grzmi na miesięcznicy smoleńskiej: "Musimy przywrócić w Polsce przyzwoitość i normalność!"Wczoraj zakończyły się obchody 92. miesięcznicy smoleńskiej. Jednym ze stałych punktów cyklicznego wydarzenia jest przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Z ust polityka padły mocne słowa w kierunku tych, których nazwał wrogami. "Nie spoczną - chcą zniszczyć nasze życie" - mówił. Zapewnił też, że znowu "jesteśmy bliżej prawdy". Zobaczcie.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (390)

gość 11.12.2017 11:36
gość: Pudelek w akcji inspirowanej z Niemiec pt 'obrzyzic rzad PIS". W Niemczech czy we Francji nie ma obcego kapitału w mediach. Trudno oczekiwać i ufać, że media będące w rękach zagranicznego kapitału będą przekazywać Polakom treści zgodne z polską racją stanu. Dlatego u ans media ktore sa w 80% w rekach zagranicznych tak szczuja na rzad PIS, bo PIS realizuje interes POLSKI a nie np Niemiec (jak robilo to PO) ten portal tez jest niemiecki (pamietajcie czytajac kolejne z pozoru niewinne artykuly majace obrzydzic wam PIS)
Za PO kryją się miedzynarodowe 9a nie polskie) interesy obcego kapitalu i fortuny, więc najgorsze ataki na PiS i Kukiza polskojezyczne prasy dopiero przed nami
anna 11.12.2017 11:36
i tak za przeproszeniem pieprzy od wieków jedno i to samo do urzygania i po to sa mu potrzebna miesiecznice, powinno to być zakazane to partyjna agitacja za nasze pieniadze no ale polska po mału przypomina sekte, juz nikt nie mysli tylko słuch małego guru stojacego na stołku
gość 11.12.2017 11:37
pudel, ktory jest wykupiony przez Niemcy ma na celu pbrzydzenie PISu. Jaki ma cel ten najwyraźniej sterowany atak na nasz kraj? Jaki ma cel robienie z nas faszystów, nazistów, antysemitów, nacjonalistów, rasistów czy wreszcie odpowiedzialnych za obozy śmierci w czasie II Wojny Światowej? Przecież nikt by nie angażował takich środków bez sensu. Sprawa jest prosta. Chodzi o dalsze grabienie Polski, o to by wrocilo PO, ktore na ta grabiez zezwalało. Jak widać z tamtej strony ktoś rzucił hasło: Wszystkie ręce na pokład, stad taki zmasowany atak na Polske. A że to są to najwyraźniej brudne łapska wyciągnięte po nasz majątek narodowy, tym bardziej trzeba być ostrożnym i wspierac PIS.
gość 11.12.2017 11:37
Przejdziesz do historii jako niszczyciel nie jako zbawiciel jak się kiedyś określałeś.
gość 11.12.2017 11:37
Ty stary Dziadu!!!!!!! Zacznij więc od siebie i twoich " piesków pisowych".....to sie skonczy rewolucją!!!!!!!!
gość 11.12.2017 11:38
TAK JEST! Zgadzam się z Prezesem! Musimy przywrócić przyzwoitość i normalność i cały PIS WSADZIĆ NA TACZKI!!!
gość 11.12.2017 11:38
I dobrze - niech rozliczy wszystkich złodzieji od reprywatyzacji - adwokatów , sędziów , pseudobiznesmenow , całe PO !!!!!!! To co te kurwy wyrabiali z ludźmi to przechodzi ludzkie pojęcie - wszystko powinni im zabrać - zlicytować nawet majtki i zablokować konta w rajach podatkowych , gdzie trzymają ukradzione pieniądze - ROZWIĄZAĆ ta mafie sędziowska itd itd !!!!! JESTEM ZA
gość 11.12.2017 11:38
I tak pieprzy jedno i to samo......guru sekty Pisowej w akcji!!!!!!
gość 11.12.2017 11:39
19% Polaków głosowało na pis: 19% Polaków głosowało na pis, macie szanować większość Polaków bo nie macie władzy absolutnej od narodu!!! Nie mają pieniędzy dla lekarzy,dla pielegniarek, na hospicja, na znieczulenia dla dzieci podczas zabiegów ale mają na luksusowe limuzyny z podgrzewanymi fotelami i skórzaną tapicerką. Nie mają pieniędzy na podwyzki dla emerytów, bo trudno nazwać podwyzką ochłap 8 zł w momencie gdy wszystko drozeje w oczach, ale mają na blisko stuprocentowe podwyzki dla zarzadu i 'dziennikarzy' TVP, dla misiewiczów, dla łojca , na szemrane fundacje,na 'ekspertów' którzy badają katastrofę obserwując pękajace parówki podczas gotowania, na miesięcznice i inne spędy propagandowe. Nie mają na niezbedne wojsku nowoczesne śmigłowce ale mają na luksusowe samoloty dla kacyków rządowych,na tony krówek mordoklejek,na długopisy z latarkami,miotacze ulotek i oddziały paramilitarne które defakto mają spełniać to samo zadanie co kiedyś Zomo.Nigdy więcej paranoików i stukniętych!
Owszem , PIS wygrał wybory 19% głosów ale............te 19% jest z ok.52% biorących udział w wyborach a więc nie mają prawa powoływać się na zgodę suwerena do rozpie*dalania kraju !
gość 11.12.2017 11:40
A kto ma reprezentować tę normalność,ty chory dziadku ,czy Pawłowicz? Hahahahaha
gość 11.12.2017 11:40
PUDEL: kto ejst właścicielem? NIEMCY! i wszytsko jasne, niemcy ujadaja bo nie dość, że Polska nie daje się okradać przez Niemców, to sama chce zrobić biznes, który to Polaków uczyni bogatszymi. Nie wiem czy wiecie ale Polska jest najbopgatszym krajem w Europie pod wzgledem zasobow minerowlo w ziemiach. I PIS Planuje z tego skorzystac. Niemcy pod przykrywką UE chcą zmusić Polskę do badań środowiskowych przy głębokich odwiertach. A skoro badania środowiskowe, to faktycznie Niemcy będą decydować, czy Polska może wiercić, czy nie? Pretekstów można nawymyślać wiele, np. siedlisko lokalnego wróbla, a jakże. Malo tego Polska może skutecznie domagać się reparacji za II wojnę światową, jakiegoś okolo 1 biliona USD, do tgeo nie chcemy wpuszczac muuzlmancow, i sprzeciwiamy sie rurociagowi, Niemcy sa wsciekle ze pacholkowe PO juz u nas nie rzadzi i Poslka przestala dzialac na dobro wielkiej niemieckiej rzeszy- to powod tych atakow na nas.
gość 11.12.2017 11:40
prezes słusznie prawi, opopzycja to folksdojcze, spooro Polakow jeszcze jest pod ich kłamliwym wpływem
gość 11.12.2017 11:41
Czy te 5 mln za kamienice dla jednej pani to łapówka żeby można było rozkradać inne? No tak się zastanawiam...
gość 11.12.2017 11:41
Kaczy debilu spierdalaj z mojego kraju ruski agencie
gość 11.12.2017 11:42
Portaliku niemiecki a dlaczgeo nie piszesz o tym ze dzis ujawniono ze Hanna Waltz ukradła kamienice w Warszawie SWIADOMIE!! Dlatego bo ona jest z PO no tak..no cóz, Niemcy wscikle atakuja Polske bo od dwoch lat mamy prawdziwie polski rząd, a nie jak ten co rzadzil 8 lat i byl tylko polskojęzycznym rzadem posłusznie realizujacym interesy Niemiec.
gość 11.12.2017 11:42
gość: PAN KACZYNSKI PATRIOTA , INTELIGENTNY GODNY SZACUNKU SZANUJMY GO PROSZE POLACY
Słusznie , należy go " szanować " tak jak on szanuje nas !
gość 11.12.2017 11:42
Świr
gość 11.12.2017 11:42
gość: Ciągłe szukanie wrogów to typowe objawy dla schizofrenii paranoidalnej, idź już człowieku na emeryturę i nie męcz ludzi , w innej rzeczywistości żyjesz niż reszta świata.
chciałam dać ci łapkę w górę, ale pudel napisał,że głos już oddany
gość 11.12.2017 11:42
Płyta mu się zacięła ??? ludzie patrzeć na niego nie mogą ,niech się zamknie z kotem i zamilczy w końcu.
gość 11.12.2017 11:44
Jak tępy musi być wyborca psisu jak mu od lat wałkują te same brednie w łeb a on czeka i wierzy , styropian w mózgu bo nie szare komórki.
gość 11.12.2017 11:44
gość: Przejdziesz do historii jako niszczyciel nie jako zbawiciel jak się kiedyś określałeś.
A ci co zniszczyli polski majątek, a dziś siedzą na lukratywnych stołkach to przejdą jako kto?
gość 11.12.2017 11:45
gość: Czy te 5 mln za kamienice dla jednej pani to łapówka żeby można było rozkradać inne? No tak się zastanawiam...
Należy zrobić/przeprowadzić przegląd reprywatyzacji od początku przemian zachodzących w kraju , to dotyczy również czasów / lat prezydentury LK.
gość 11.12.2017 11:45
Stary capie ,ty to dopiero normalny jestes. Kurdupel pierdolony,smierdzi Jak gowno
gość 11.12.2017 11:48
gość: Przejdziesz do historii jako niszczyciel nie jako zbawiciel jak się kiedyś określałeś.
gość: A ci co zniszczyli polski majątek, a dziś siedzą na lukratywnych stołkach to przejdą jako kto?
Zapomniałeś dodać że to niszczenie polskiego majątku / dorobku Polaków jeszcze się nie skończyło , w 2 lata zdążyli rozpie*dolić wszystkie dziedziny ( budżet , gospodarkę itd.)i z całą pewnością zostaną z tego rozliczeni !
gość 11.12.2017 11:48
Gdy kilka lat temu kapitał anglosaski zainwestował w Niemczech w „Berlinen Zeitung”, podniósł się w Niemczech zgodny protest polityków, dziennikarzy, autorytetów i obywateli: debatowano jak bardzo niebezpieczny to precedens, że obcy będą mieli wpływ na gust Niemców, na kształtowanie niemieckiej opinii...a w Polsce? w Polsce 80 % mediow lezy w rekach obcegoi kapitalu, i sączy wam jad i nastawia zle do rzadu PIS, ktorty dba o interes Polski, a wy dajecie sie manipulowac obcym mediom (jak pudelek), ktore nie dbaja o interes Polski, tylko swoj wlasny.
gość 11.12.2017 11:49
Chory człowiek...
gość 11.12.2017 11:49
a Pudelek niezmiennie przeprowadza antyrzadowe kampanie szczujac na polski rzad, nie bez znaczenia jest fakt ze wlascicielem pudla sa niemcy..
gość 11.12.2017 11:49
W Niemczech czy we Francji nie ma obcego kapitału w mediach. Trudno oczekiwać i ufać, że media będące w rękach zagranicznego kapitału będą przekazywać Polakom treści zgodne z polską racją stanu. Dlatego u ans media ktore sa w 80% w rekach zagranicznych tak szczuja na rzad PIS, bo PIS realizuje interes POLSKI a nie np Niemiec (jak robilo to PO) Pudelek tez jest niemiecki (pamietajcie czytajac kolejne z pozoru niewinne artykuly majace obrzydzic wam PIS)
gość 11.12.2017 11:49
a Pudelek niezmiennie przeprowadza antyrzadowe kampanie szczujac na polski rzad, nie bez znaczenia jest fakt ze wlascicielem pudla sa niemcy..
gość 11.12.2017 11:50
Portaliku niemiecki a dlaczgeo nie piszesz o tym ze dzis ujawniono ze Hanna Waltz ukradła kamienice w Warszawie SWIADOMIE!! Dlatego bo ona jest z PO no tak..no cóz, Niemcy wscikle atakuja Polske bo od dwoch lat mamy prawdziwie polski rząd, a nie jak ten co rzadzil 8 lat i byl tylko polskojęzycznym rzadem posłusznie realizujacym interesy Niemiec.
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji