Jula o swoich początkach: "Stałam na koncercie Feela i myślałam..."

Choć Jula nie może pochwalić się wybitnym głosem ani muzycznymi osiągnięciami, cieszy się, że gra koncerty i jest zapraszana do telewizji. W Dzień Dobry TVN wyznała, że jeszcze niedawno chodziła na koncerty Feela i marzyła, by być taką gwiazdą jak jej idole:

 Kilka lat temu stałam na koncercie Feela i myślałam, jak to fantastycznie byłoby zagrać dla wielkiej publiczności i na tak wielkiej scenie. To spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. Pracowałam w sklepie odzieżowym, studiowałam filologię angielską.

Zobacz też: Mąż Juli: "Poznaliśmy się na festynie przed marketem"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (68)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-69 z 69
gość 01.01.2016 17:36
zlodziejka praw autorskich, lansuje sie na niekoniecznie "swoich" piosenkach ;p
gość 01.01.2016 17:37
gość: To, dlatego że Jula miała przerwę w muzyce, przez ostatni rok (nie wydała żadnego singla, nie występowała na festiwalach itd.), ale 2016 roku to się zmieni! Trzecia płyta nadchodzi! :D
oby nie wracala ;
gość 01.01.2016 17:37
gość: zlodziejka praw autorskich, lansuje sie na niekoniecznie "swoich" piosenkach ;p
pogadajcie z kolesiem pod pseudonimem dzyro
dn 01.01.2016 21:49
a Ty na jakie koncerty chodzisz? Chopin Ci przygrywa?
gość 02.01.2016 19:05
gość: zlodziejka praw autorskich, lansuje sie na niekoniecznie "swoich" piosenkach ;p
gość: pogadajcie z kolesiem pod pseudonimem dzyro
Nie znasz dokladnie sytuacji to nie wypowiadaj sie. Dzyro to pozer ktory kiedys zrobil taki sam instrumental jak ten pod ktory Jula nagrala amatorsko kawalek i zaczal sobie przypisywac sukces ktory osiagnela nagrywajac SWOJ kawalek pod profesionalny podklad z czym on nie ma nic wspolnego. Wiec koles nie mam jaj ani honoru jest slaby tak jak kazdy kto nie potrafiac nic wpycha sie na sile na salony.
gość 02.01.2016 19:10
gość: zlodziejka praw autorskich, lansuje sie na niekoniecznie "swoich" piosenkach ;p
gość: pogadajcie z kolesiem pod pseudonimem dzyro
gość: Nie znasz dokladnie sytuacji to nie wypowiadaj sie. Dzyro to pozer ktory kiedys zrobil taki sam instrumental jak ten pod ktory Jula nagrala amatorsko kawalek i zaczal sobie przypisywac sukces ktory osiagnela nagrywajac SWOJ kawalek pod profesionalny podklad z czym on nie ma nic wspolnego. Wiec koles nie mam jaj ani honoru jest slaby tak jak kazdy kto nie potrafiac nic wpycha sie na sile na salony.
Jak by mial cos wspolnego z tym kawalkiem Juli mogl by isc do sądu i wywalczyc swoj udzial :) a logicznie patrzac nie zrobil tego bo tylko rozsiewa plotki i gada glupoty. Jak by to byl fakt wolal by zarobic niz wymyslac herezje. Dla niedowiarkow polecam: Jula - za kazdym razem (stara wersja) i wersja z dzyro - zobaczcie jaki z niego autor hehe troche zmienil brzmienie sampi reszta identyko, po za tym amatorszczyzna.
SaGośćNd 03.01.2016 13:57
Jula to jedna z najlepszych piosenkarek w Polsce. Szkoda, ze narazie jest cicho o niej, bo naprawdę świetny głos i duży potencjał. ;)
Jestr 05.01.2016 15:53
Co za żenada, zawiść.. Ubierasz sie za 20000tys zl to jestes super gwiazdka, kupujesz ciuchy w sieciowkach to jestes nikim, zwykla '' baba z MOPSU''. NAJLEPIEJ nic nie robic i zyc na zasilku a jezeli juz zarobisz troche kasy to broń boże nic nir kupuj bo oczy wydrapia!
gość 13.01.2016 09:43
A ja ją lubie;) nikogo nie udaje
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-69 z 69
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji