"HIV jest chorobą z która można normalnie żyć. Nosicielka może rodzic zdrowe dzieci!"Kilka dni temu miała miejsce premiera sztuki Pozytywni w teatrze IMKA. Spektakl został zrealizowany w ramach kampanii PROJEKT Test, która walczy z tabu na temat wirusa HIV. Magdalena Boczarska, przyznała, że przed wzięciem udziału w spektaklu jej wiedza dotycząca tej choroby była nieco przestarzała.

HIV jest chorobą z która można normalnie żyć. Jak się jest nosicielką można rodzic zdrowe dzieci. Ja się zatrzymałam na etapie lat 80., gdzie to brzmiało jak wyrok. Pod tym względem niesiemy konieczne przesłanie w sztuce.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (2)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
gość 03.12.2015 17:19
Ludzie z HIV postrzegani są jakby mieli zarazę i strach podchodzić do nich. Jednak takie osoby też zasługują na szacunek. Chyba, że ktoś nie dbał o siebie, wpadł w złe towarzystwo, ćpał i teraz jest chory.
gość 04.12.2015 12:36
gość: Ludzie z HIV postrzegani są jakby mieli zarazę i strach podchodzić do nich. Jednak takie osoby też zasługują na szacunek. Chyba, że ktoś nie dbał o siebie, wpadł w złe towarzystwo, ćpał i teraz jest chory.
czyli jednak można "zasłużyć" sobie na HIV???? Ci którzy nigdy nie zaćpali lub zachlali niech pierwsi rzucą kamieniem...
gość 12.06.2016 16:00
a nawet jesli
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji