Gwiazdy na koncercie Radia Zet i Dwójki!

Lato to czas festiwali i koncertów plenerowych, które coraz częściej organizowane są przez stacje telewizyjne i radiowe. Od kilku lat w swoją trasę koncertową wyrusza Radio Zet i telewizyjna Dwójka, które zapraszają do poszczególnych miast Polski swoje największe gwiazdy. Inauguracja trasy miała miejsce w Kołobrzegu, a już kilka dni później gwiazdy bawiły się w Słubicach. Nam udało się zauważyć między innymi zespoły Enej, Afromental, Grzegorza Hyżego i Mroza. Szymon Majewski zdradził, że chce zostać pogodynką w Radio ZET:

Dziś na terenie tej sceny aspiruję do pracy w Radiu Zet – tłumaczył. Zgłaszam się jako pogodynka, bo uważam, że mogę ze względu na swoją urodę i zgrabność nóg Agnieszki Cegielskiej, ruchliwość Zubilewicza i biceps Jarosława Kreta. Polacy są zawsze specjalistami od występów reprezentacji, polityki i prognozy pogody. Postanowiłem to połączyć i będę prognozował pogodę już od poniedziałku.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (5)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-6 z 6
gość 16.07.2014 00:35
NIE GARDŹ PROŚBĄ MOJĄ - jeśli dasz to w neta i wjedziesz na pierwszą stornę to uzyskasz niezwykłą pomoc w swoich trudnościach
gość 16.07.2014 02:07
No i Zetka wybrała, niby to głosami widzów ... piosenkę paru dziennikarzy tej stacji za najlepszą...
gość 16.07.2014 09:34
atmosfera super, chcialabym byc na jednym z tych koncertow
gość 16.07.2014 11:38
Niektórzy pseudo artyści to powinni siedzieć w domu z tymi ich "talencikami" jakaś Sablik czy Gawęda kto to wogole jest i skąd sie wzięli chyba z D***Y. Co za marności ! A sablikowa niech śpiewa dla tych gluchych szwabow oby nie dostawała z Polszy żadnych propozycji niech u nich siedzi jak sie sprzedała !
gość 17.07.2014 02:25
Znaleźli się "piękni i prawi"!!! Gdzie byliście, wy pospolite mendy, gdy Anię Przybylską mieszano tutaj z błotem?! No gdzieee, pytam się was, szumowiny odważne za swoimi klawiaturami!!!!! Teraz qrwa każdy taki "prawy, mądry i dobry"?! Teraz?!?!?! Nagle te ślepe oczy przejrzały?! Bardzo qrwa ciekawe!!! Co za pamięć krótka i wybiórcza! Wszystkiego najgorszego dla was i waszych bliskich, karma's a bitch!!!!!!!!!! :*
gość 05.01.2015 21:33
Afromental wymiata:)))))
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-6 z 6
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji