Ewa Błaszczyk dementuje plotki o pełnym wybudzeniu córki

Kilka dni temu media podały informację o wybudzeniu ze śpiączki Aleksandry Janczarskiej, córki aktorki Ewy Błaszczyk. Dziewczyna od wielu lat przebywa w śpiączce i mimo że jej rodzina zdecydowała się na eksperymentalną terapię, pełne wybudzenie nie nastąpiło. Te informacje najpierw zdementowała druga córka aktorki.

Przypomnijmy: Druga córka Ewy Błaszczyk komentuje doniesienia o "wybudzeniu" siostry: "Chcielibyśmy, żeby to była prawda"

Sama Błaszczyk w rozmowie z dziennikarzami zaprzeczyła doniesieniom i wytłumaczyła, że proces obserwacji pacjenta trwa nawet pół roku. Aktorka dodała, że u każdej osoby, w tym jej córki, po wszczepieniu stymulatora zauważone zostały dyskretne zmiany na lepsze:

U wszystkich osób, których wszczepiono symulator w pień mózgu, zauważamy dyskretne zmiany na lepsze. Pacjenci zaczynają współpracować na prośbę. Jedna z osób zaczęła mówić. Mówi pełnymi zdaniami, wykłóca się o jedzenie i o obecność rodziców. Kontakt jest zaledwie emocjonalny. Stan minimalnej świadomości jest progiem do kwalifikacji do wszczepu stymulatora.

Źródło:TVN24/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (37)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-38 z 38
gość 20.08.2016 19:50
gość: Od lat pani Ewa robi super kase na tragedii córki.... Choć zycE jej wszystkiego dobrego!
Trzeba nie mieć serca żeby coś takiego napisać
gość 20.08.2016 19:53
gość: Od lat pani Ewa robi super kase na tragedii córki.... Choć zycE jej wszystkiego dobrego!
Trzeba nie mieć serca żeby coś takiego napisać, WSTYDŹ SIĘ ŚMIECIU LUDZKI
gość 20.08.2016 21:21
Pani Ewo,nie wiem czy Pani przeczyta,ale powinna sie Pani zainteresować Metoda Domana,myśle ze moze bardzo zmienić Pani życie!
gość 20.08.2016 23:01
Brzydkie te dziewusie wszystkie trzy.
gość 21.08.2016 00:10
Czytam to co wypisuja i w glowie sie mi nie miesci ze tak mozna sie wypowiadać o czyjejś tragedii. Gdyby nie pani Ewa nie bylo by budzika, i wiele dzieci bylo by jeszcze w śpiączce. To dzieki jej determinacj jest budzik, nie życzę nikomu źle ale zanim sie wypowiecie postawcie sie na jej miejscu. Bo nigdy nie wiecie co was w zyciu spotka i wtedy przypomnicie sobie swoj komentarz. Ona walczy o swoje dziecko jak kazda matka . Tylko nie kazdej matce udaje sie tyle osiągnąć. Tylko podziwiac . I dziękować ze jest taka osoba . Trzymam kciuki.
gość 21.08.2016 07:41
Zostawcie ich w spokoju!!!!!!!!!!
gość 21.08.2016 10:50
POSZLA DO BOGA SKRUCHA PRZEPROSILA KOBIETE KTOREJ MEZA UKRADLA NIEWIEM JEST MSZA UZDRAWIAJCO UWLANIAJCA BOJKOW GLIWICE PLUS ZMIAN W SOBIE NIEMYLIC Z RYDZYKIEM RZYMEM BOG NIE CZLOWIEK
ALF 21.08.2016 17:00
przestańcie, z tym wybudzeniem !!!!!!! Co was to obchodzi ????? nAWET W pARYŻU, NIE ZROBIĄ OWSA Z RYŻU !!!!!!!!! wIELCE ZAINTERESOWANI !!!!
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-38 z 38
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji