Edukatorka seksualna pokazuje prezenty pod choinkę: "Wibrator to nie gadżet, który wkłada się po samo gardło"

Joanna Keszka dała się poznać jako odważna edukatorka seksualna Polek, która zachęca do czerpania przyjemności z seksu. Specjalistka od kobiecej seksualności w odważny sposób sprzeciwia się odmawianiu kobiecie prawa do przyjemności i namawia eksperymentowania w seksie. Będąc gościem w studio #dzieńdobryPolsko telewizji Wirtualnej Polski opowiedziała o świątecznym koszyku gadżetów erotycznych.
 
Keszka, pokazując na wizji masażery, przyznała, że seks powinien być "klejem, który zbliża parę". Dodała, że częstym problemem w łóżku Polaków jest nastawienie mężczyzn, którzy "w łóżku dopieszczają swoje ego, a nie kobiety":
 
Kiedy w domu zaczynamy rozmawiać o seksie, to wszyscy robimy poważne miny, najczęściej rozmawiamy o problemach. Seks kojarzy się z czymś trudnym i poważnym. Seks jest po to, żeby zbliżać ludzi do siebie, to klej, który zbliża pary. Seks powinien kojarzyć nam się z czymś przyjemnym. Problemem jest to, że mężczyźni często w łóżku dopieszczają swoje ego, a nie kobiety. Gadżety pozwalają zmienić seks w dobrą zabawę. Wibrator to nie gadżet, który wkłada się po samo gardło.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (91)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-92 z 92
Danae 06.12.2016 20:30
Dobry wieczór, najważniejsza jest rozmowa z partnerem i jasne określenie własnych potrzeb seksualnych. Kobiety nie udawajcie orgazmów ( ! ), bo utwierdzicie swojego partnera w nieumiejętnym zajmowaniem się waszym ciałem. Udając, podcinacie gałąź na której siedzicie. Chcecie szczytować, wyjaśnijcie, jak i czym można was do tego szczytu doprowadzić. Bądźcie otwarte, szczere do bólu. Nauczcie panów, jak dać wam orgazm. Uczcie się najpierw same ze sobą, poznajcie najczulsze punkty własnych ciał, żeby móc przekazać tę wiedzę partnerowi. Zapoznajcie się z najnowszymi zabawkami erotycznymi, pomagającymi dojść nawet panią, które mają z tym problem. Inaczej będziecie niezadowolone, niezaspokojone i nie będziecie miały ochoty na seks.
Danae 06.12.2016 20:37
Pamiętajcie o jednym : są kobiety umiejące swobodnie rozmawiać o seksie, jasno wypowiadające się o swoich potrzebach - to KOCHANKI. Żony w tej kwestii wolą milczeć, a potem są zaskoczone, że ich wzorowy mąż i ojciec od lat z kimś jest. Mówię z doświadczenia. PS.: Na problemy z orgazmem polecam masażery łechtaczki, np.: Magic wand.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-92 z 92
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji