Dziś w Pudelek Show: Sylwia Nowak o "seksmodelkach": "Nie raz dostawałam propozycję. To żenujące"

Dziś o godzinie 18:00 kolejny odcinek Pudelek Show. Małgorzata Tomaszewska przedstawi Wam najpikantniejsze i najnowsze szczegóły z życia polskich gwiazd i celebrytów. Gościem dzisiejszego odcinka będzie Sylwia Nowak.

Cztery lata temu na antenie stacji Viva pojawiła się produkcja Miłość na bogato. Jedną z gwiazd serialu była Sylwia Nowak, która potem zasłynęła jeszcze pozowaniem dla Playboya. Celebrytka postanowiła porzucić na chwilę karierę aktorki i zostać piosenkarką.

W Pudelek Show Nowak opowie o ciemnych stronach pracy w show biznesie. Dwa lata temu głośnym echem odbiła się prowokacja, która miała zwrócić uwagę na problem "wyjazdów sponsorowanych" i losu młodych celebrytek gotowych zrobić wszystko dla luksusowych ubrań i torebek. Celebrytka przyznała, że wielokrotnie otrzymywała propozycje romansów, które miały pomóc dziewczynie w karierze:

Jeśli ktoś chce błyszczeć tylko w blasku fleszy, to wystarczy kilka romansów i będzie się na ściankach. Nie pochwalam takiej drogi. Nie raz dostawałam propozycję, żeby się wybić, to jakiś romansik. Znam sexmodelki, ale to nie są moje koleżanki, wiem jakie to są historie. To żenujące. Dostawałam propozycje mailowe, gdzie: wyjazd na 5 dni, wystarczy że tylko będziesz, dostaniesz 60 tysięcy złotych.  Kasa dla mnie nie do pojęcia, to było podejrzane. Nie decydowałam się.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (67)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-66 z 66
gość 08.05.2017 23:00
Ale to jest kłamczucha :) jakby ludzie nie wiedzieli co robiła.
gość 09.05.2017 00:30
no właśnie wygląda jakby się zdecydowała ;))
reemmf fmm 09.05.2017 03:01
z takim cyferblatem powinna dziękować, a nie narzekać ???
facet 09.05.2017 07:33
Nie wrzucaj proszę wszystkich do jednego wora.
gość 09.05.2017 09:06
Jest podaż jest popyt
gość 09.05.2017 19:13
gość: Mam to samo. Jestem tancerką klubową, tańczę w modnych miejscówkach.Najbardziejj upierdliwi i obleśni są bogac i żonaci po 40stce. Ich kobiety nic dla nich nie znaczą, proponuja pieniędze za wspólny wypad tu czy tam. Mam narzeczonego , z propozycji nie korzystam. Nawet gdybym nie miała, to dla mnie nie do przyjęcia.Przez to wszystko straciłam zaufanie w małżeństwo, przysięgi. Miłość.W swojego faceta, bo obrywa mu się za tych pokemonów.
Klubowa tancerko, te pokemony cie utrzymują. Masz nieźle w głowie narąbane. Kręcisz do nich dupą by Ci zapłacili za solówkę. Jesteś taką k..ą co nie daje, ale wiele obiecuje
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-66 z 66
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji