Działaczka "pro life" w Sejmie: "Ludzie nie chcą zbrodniczej i feministycznej ustawy. Chcą zakazu zabijania chorych dzieci!"W trakcie wczorajszej dyskusji w Sejmie dotyczącej projektu ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne, głos zabrała także przedstawicielka Fundacji Życie i Rodzina, Kaja Godek. Działaczka "pro life" chce zabronić Polkom przerywania ciąży ze względu na wady płodu. "Przychodzimy do Sejmu z największą w historii Sejmu inicjatywą ustawodawczą w obronie dzieci nienarodzonych. Ponad 830 tys. podpisów pod projektem "Zatrzymaj aborcję" w całej Polsce i wśród Polonii za granicą nie może kłamać. Świadomi obywatele chcą zakazu zabijania chorych dzieci". Uda im się przeforsować przepisy, które odbierają kobietom prawdo do samodecydowania?

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (270)

gość 11.01.2018 13:44
Idiotko zamilcz!
gość 11.01.2018 13:45
Każda kobieta zmuszona przez tę nieludzką ustawę do urodzenia upośledzonego dziecka powinna je przynieść pod dom tej baby i zostawić.
gość 11.01.2018 13:45
gość: ta pani jest matka małego, za przeproszeniem, daunika i chce by więcej osób podzieliło jej okrutny los.
gość: A one nie sa slodkimi misiami do przytulania.
To nie znaczy, że zasługują na śmierć panno wrażliwa.
Ana 11.01.2018 13:45
Każdy z nas powinien decydować SAM!!!!! Powinno samemu się DECYDOWAĆ , każdy z nas ma swoje SUMIENIE !!!! Tak samo powinno być o autanazji
gość 11.01.2018 13:46
gość: Oni wszyscy tacy obroncy dzieci chorych i nienarodzonych to dlaczego do cholery jak na ulicy jest dziecko z zespolem downa to wszyscy patrzycie na nie z OBRZYDZENIEM I POGARDA?? Pierdolony hipokryzja prawakow.
gość: Chcesz zagłady wszystkich , na których ludzie patrzą z pogardą lub obrzydzeniem?Lista może być długa i subiektywnie zmieniana.Gdybym cię spotkał na ulicy nie wykluczam, że tak bym na ciebie spojrzał( za powyższy wpis).Zdajesz sobie sprawę, że reprezentujesz eugeniczny faszyzm ?
Masz totalnie skrajne poglady.Nie dajesz nikomu wyboru.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i swoim ''Ja".Nie przekonuj ludzi do wybierania decyzij wedlug swojego pogladu.
gość 11.01.2018 13:47
A do tego katecheci na religii mówią dzieciom, że osoby niepełnosprawne nie mają żadnych uczuć i nie potrafią kochać!!!! Tak, to jest nieprawdopodobne, ale to prawda - córka moich znajomych wróciła do domu z taką wiedzą religii :( Szkoda nawet słów komentarza :(
gość 11.01.2018 13:48
Proszę najpierw zająć się juz narodzonymi schorowanymi dziećmi. Moze niech każdy decyduje czy chce czy nie rodzic i wychowywac upośledzone dziecko
gość 11.01.2018 13:48
Skoro jesteście tacy przeciw aborcji to przygarnijcie kilka takich chorych dzieci do domu i się nimi zajmujcie.
gość 11.01.2018 13:50
ta baba oszalała chyba
gość 11.01.2018 13:50
Dalszych prac w Sejmie chciało nawet 58 posłów PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, były szef MON Antoni Macierewicz czy szef MSWiA Joachim Brudziński., projekt liberalizuajcy aborcje 9czyli dajacy prawo do aborcji) zbojkotowali poslowie Nowczesnej, TO PARADOKS
gość 11.01.2018 13:51
Nie wiem co bym zrobila, gdybym miala urodzic chore dziecko. Ale do jasnej cholery, nie mamy godnej opieki dzieci ciezko chorych, chocby z wadami serca, gdzie rodzice musza dzieci leczyc za granica, bo pierdolone panstwo w wielu przypadkach nawet nie podejmie sie leczenia. A jesli juz to dzieci czekaja w kolejkaach. A operacje sa w czasie odwlekane. Nie maja prawa, zmuszac kogos to danych pogladow.
Gośćvvvvvvvvvvv 11.01.2018 13:52
Cóż za kilka lat będziemy państwem ludzi zadłużonych że względu na śmieszne wynagrodzenie ludzi w depresji ludzi samotnych a w domach starców będę ludzie starzy i schorowani i chore dzieci którymi nie będzie miał się kto zająć .czyli polska w rozkwicie .
gość 11.01.2018 13:52
Mam dość. Jak będę chciała to i tak usunę ciążę. Jest na to wiele sposobów - zażyję tabletkę poronną, wypiję jakąś mieszankę ziół, walnę się w brzuch, "przypadkiem" się przewrócę, przejadę się na rowerze, wykąpię się w za gorącej wodzie. Odwalcie się w końcu od kobiet, wy wszyscy przeciwnicy aborcji jesteście mordercami, wiecie ile kobiet umiera w podziemiach aborcyjnych? Wiecie ile kobiet umiera bo ciąża zagraża ich życiu? Wiecie ile kobiet umiera gdy podczas ciąży dojdzie do zatrucia organizmu? Jesteście zbrodniarzami, terrorystami, nie jesteście pro-life, jesteście pro-die lub anti-life, prawdziwi pro-liferzy walczą o calkowitą legalizację aborcji, jesteście bandytami, macie krew na rękach. Życzę wam, żebyście smażyli się w piekle za gnębienie kobiet!!!!! Chcemy legalnej i powszechnie dostępnej bezpłatnej aborcji na żądanie!!!!!!
gość 11.01.2018 13:54
Sami jak pełowcy wprowadzali jakies zmiany to sie bultasoli, ze nikt nie bedzie narzucal polakom danych rzeczy, a sami teraz co? Wielcy obroncy wszystkiego.
gość 11.01.2018 13:54
Nie jestem za aborcja w przypadkach kiedy ktos nie chce nawet nienarodzonego dziecka . Gdy naprzyklad dziecko ma sie urodzic bez reki czy nozki itp to od razu ktos mowi ah tam usune bo bedzie dla dziecka lepiej bo bedzie cierpiec itp nie kochani to dla was lepiej . Takowe dziecko mogloby sie urodzic z konczynami ale stracic je w wypadku samochodowym i co i wtedy bedziecie je wspierac ? Zreszta ten kto planuje miec dzieci powinni wiedziec ze sa szanse ze dziecko bedzie chore ibpotem nie byc zaskoczonym . Ale w przypadku gdy dziecko rodzi sie niemql bez mozgu to lepiej bylo je usunac . To jest tylko i wylacznie moje zdanie .
gość 11.01.2018 13:55
Nieprawda. Nie widziała żadnych sondaży? Ludzie są przeciw zaostrzeniu.
Helena 11.01.2018 13:55
Niech ta Godek nie gada w imieniu wszystkich Polakow mowiac “Ludzie nie chca zbrodniczej i feministycznej ustawy”. Kto jej dal prawo przemawiac w imieniu wszystkich Polakow? Ja jestem za aborcja w pewnych tylko przypadkach ale Godek to radykalna propagandzistka.
gość 11.01.2018 13:55
Gdybym wiedziała, że urodzę syna który jest przeciwnikiem aborcji i emancypacji kobiet od razu dokonałabym aborcji. Stałabym przed lustrem i rzygała mając świadomość że taki chvj wyszedł z mojej macicy.
gość 11.01.2018 13:55
masz rację. często postawienie się po stronie dziecka to pozwolenie mu nie urodzić się. tylko ludzie nie myślący, bez empatii i widzący tylko to co im się przytrafiło potrafią być tak krótkowzroczni aby nie widzieć konsekwencji, właśnie dla tego dziecka, bycia dzieckiem niechciany, niekochanym, bądź zwyczajnie chorym..
gość 11.01.2018 13:55
Wstrętna kujonica.
gość 11.01.2018 13:57
Skoro mamy prawo działać we własnej obronie ( a nawet zabić ) jak to dotyczy naszego obejścia czy domu, to tym bardziej mamy prawo obrony, gdy to dotyczy naszego ciała, życia, czy kalectwa .
gość 11.01.2018 13:57
Zakłamancy. Oszuści. Ratujcie. Dzieci. Z biedy. Chore żyjące. Dlaczego. Rodzic zebrze. Bo nie jest w stanie leczyć chore dziecko. Zakłamana kobieto.
gość 11.01.2018 13:58
masz rację. często postawienie się po stronie dziecka to pozwolenie mu nie urodzić się. tylko ludzie nie myślący, bez empatii i widzący tylko to co im się przytrafiło potrafią być tak krótkowzroczni aby nie widzieć konsekwencji, właśnie dla tego dziecka, bycia dzieckiem niechciany, niekochanym, bądź zwyczajnie chorym..
gość 11.01.2018 13:58
Bardzo proszę, żeby ta Godek mówiła w pierwszej osobie liczby pojedynczej, ja chcę feministycznej ustawy, legalnej aborcji na żądanie, ta kobieta mnie nie reprezentuje, a wy wszystkie działaczki pro-life jesteście zdrajczyniami, wy w ogóle nie czujecie się kobietami, czujecie się mężczyznami i reprezentujecie interesy mężczyzn.
gość 11.01.2018 13:58
Chora , to , że ona urodziła z downem to nie znaczy , ze inne kobiety tez muszą . Kościół , mężczyźni , państwo wszyscy decydują za kobietę a ona potem zostaje sama bez żadnej pomocy .
gość 11.01.2018 13:58
polonia ha kto nie mieszka w danym kraju nie ma prawa głosu bo jego takie prawo dotyczyć nie będzie
gość 11.01.2018 13:59
Jeżeli ciąża zagraża życiu kobiety, to tak samo ma prawo bronić się jak wtedy , gdy bandyta z nożem stanie na progu domu . Przeciwdziałoać zagrożeniu .
gość 11.01.2018 14:00
Pani Kaja Godek najzwyczajniej w świecie chce aby innym tez było ciężko, żeby było im wstyd, i żeby zmagali się z niepełnosprawnością swoich dzieci. To taka polska mentalność - skoro ja mam źle i jestem nieszczęśliwa i niedowartościowana to inni też muszą mieć źle i czuć się źle, muszą być brzydcy i muszą wychowywać dzieci z zespołem downa.
gość 11.01.2018 14:00
Co Polonia ma do tego? Większość żyje w krajach, w których aborcja jest legalna, a będą się wtrącać w to co wolno Polką w kraju? Jak chcą decydować o Polsce to zapraszamy do płacenia podatków w Polsce. Fajnie się decyduje nie o sobie.
gość 11.01.2018 14:00
gość: Aborcja owszem - w przypadku g****u, uszkodzenia płodu lub zagrozenia zycia. Baby to by chciały, zeby aborcje traktować jak zabieg kosmetyczny. XXI wiek, a nie wiedza, ze trzeba się zabezpieczać..
Zaloze sie, ze napisal to facet w dodatku mega skompleksialy skoro uwaza sie za takiego znawce i WIE czego chcialaby kobiety! Kobiety nie chca robic aborcji na zyczenie bo aborcja to nie jest wyciskanie pryszcza! Kobiety chca aby nie zaostrzano istniejacego juz prawa aborcyjnego. Tylko i az tyle! Kobiety przede wzystkim chcialaby aby przestano je traktowac jak bezmozgie inkubatory ktorym trzeba mowic co maja i jak w zyciu robic. My umiemy myslec, mamy wlasny rozum i nikt nie ma prawa o decydowaniu o naszym zyciu. Jak by Twoja zona, siostra, corka czy inna bliska Ci kobieta byla w takiej sytuacji (zagrozenie zycia matki, gwalt i ciezkie uszkodzenie plodu) i musiala by podjac taka decyzje to zupelnie inaczej bys mowil. Sprawa wtedy zapewne bylaby wyjatkowa prawda? Wyjatkowa bo przeciez dotyczylaby Ciebie bezposrednio a nie ktoras z milionow Polek.
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji