Dorota Gardias: "Zmieniam co jakiś czas kolory w moim domu"

W ubiegłym tygodniu polskie celebrytki bawiły się na imprezie marki meblowej. Swoimi twarzami miały reklamować wygodne kanapy i krzesła. Przy tej okazji opowiedziały oczywiście o tym, jak wyglądają ich modne domy:


Mój domek jest eklektyczny, zależy od tego, jaki mam humor. Podobają mi się wnętrza ascetyczne, są chwile, kiedy podoba mi się antyk w dobrym wydaniu. Nowoczesny styl jest mi najbliższy - zdradziła Grażyna Torbicka.
 
Zmieniam co jakiś czas kolory w moim domu, ale mam taką bazę, która się nie zmienia - są to odcienie szare, czerń i biel. Na wiosnę porozkładałam w salonie lniane, żółte poduszki. Do tego tulipany i już było wiosennie - powiedziała Dorota Gardias.
 
Podobają mi się wnętrza efektowne, z przeszkleniami, takie na bogato, ale w takich wnętrzach ciężko jest wypocząć - żaliła się Paulina Krupińska.
 
Nieco inny problem ma Joanna Jabłczyńska, której nie do końca wychodzi dobieranie gadżetów domowych do wystroju mieszkania:
 
Lubię spokojne wnętrza, moje mieszkanie jest całe w bieli i szarości. Lubię kupować gadżety, ale niestety to się ze sobą nie łączy.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (30)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-32 z 32
gość 09.06.2016 20:58
Co za pierdoly
Gość 11.06.2016 00:26
umarla moja JOLA to jest poraszka
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-32 z 32
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji