Doda protestuje i przemawia z Błażejem!

Dorota Rabczewska pojawiła się wczoraj na Krakowskim Przedmieściu na kolejnej demonstracji przeciwko GMO. Postanowiła wykorzystać tę okazję, by wypromować trochę swojego kochanka Błażeja Szychowskiego. Weszła na scenę i przedstawiła wszystkim "swojego chłopaka". Błażej powiedział zebranym kilka słów od siebie:

Faktycznie od siedmiu lat współpracuję z Ameryką. W świecie tańca co prawda, ściągam tu choreografów - zaczął od autoreklamy. Pokazuję im polską tradycję i polskie jedzenie. Za każdym razem słyszę tylko jedno: "Hej ta jajecznica ma prawdziwy smak!" Walczmy o nasze rodzime jedzenie.

Dorota nawoływała do protestowania i stwierdziła, że każdy musi coś poświęcić dla sprawy. Ja w tym momencie coś poświęcam - stwierdziła.

A może wręcz przeciwnie - doskonale się przy tej okazji promuje?

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (436)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 421-433 z 433
gość 01.12.2012 13:27
trzeba sie na czyms lansowac co nie?.. pierdolenie
gość 01.12.2012 14:11
bardzo mądra przemowa
krysia 01.12.2012 15:57
super doda i blazej popieram macie racje panstwo nas zniszczy
gość 01.12.2012 17:02
Dlaczego piszecie znów o tej wywłoce dodzie?? ile znów ten paszczur zapłacił, żebyście pisali o niej bo pcha wózek - chociaż cała Polska wie, ze ten ciechanowski wsiok się juz skonczył! Ta gnida była tylko jedynie symbolem wsiostwa , kiczu i prymitywizmu a ten Błażej to wioskowy głupek. Rzygam jak ją widzę
gość 01.12.2012 18:08
Jednak świat islamski ma rację Ameryka i to co sobą reprezentuje można ująć w dwóch słowach CZYSTE ZŁO (szatan). To zepsuty do szpiku kości kraj. Kraj analfabetów i morderców. Najpierw będą nam sprzedawać nasiona roślin GMO, a potem swoje horrendalnie drogie leki na raka. Wiedzą jak zrobić interes. I jak odbudować kraj po ostatnich zniszczeniach. Sprzedawanie broni i wywoływanie konfliktów zbrojnych na świecie to już za mało, żeby odbudować ten nędzny kraj. Teraz będą zabijać na raty. To dla nich bardziej opłacalne.
gość 01.12.2012 18:26
gość: Jednak świat islamski ma rację Ameryka i to co sobą reprezentuje można ująć w dwóch słowach CZYSTE ZŁO (szatan). To zepsuty do szpiku kości kraj. Kraj analfabetów i morderców. Najpierw będą nam sprzedawać nasiona roślin GMO, a potem swoje horrendalnie drogie leki na raka. Wiedzą jak zrobić interes. I jak odbudować kraj po ostatnich zniszczeniach. Sprzedawanie broni i wywoływanie konfliktów zbrojnych na świecie to już za mało, żeby odbudować ten nędzny kraj. Teraz będą zabijać na raty. To dla nich bardziej opłacalne.
W 1915 roku 226Rad był powszechnie stosowany jako lek wzmacniający, a także główny składnik kremów odmładzających skórę. Dopiero gdy kilkanaście lat później dowiedziono, że jest rakotwórczy. Wycofano go z użycia. A kto stosował ? Amerykanie. I ciężko się im było do błędu przyznać. DDT to pestycyd który przez ponad 30 lat był stosowany w najbardziej bezmyślny sposób. Wcierano go w meble (kanapy, tapczany, fotele), rozpryskiwano w pomieszczeniach nawet w obecności dzieci, nakładano na okna, drzwi, półki w szafkach z żywnością i spiżarniach domowych. Są dostępne filmy na których pokazuje się jak nieszkodliwa jest owa substancja, gdzie w miejscach publicznych takich jak baseny, parki, plaże rozpryskuje się je bezpośrednio na ludzi lub tych ludzi polewa z węży (w celu odstraszenia owadów). Miało to być wystarczającym dowodem na skuteczność i bezpieczeństwo DDT. Dopiero kiedy kobiety zaczęły rodzić upośledzone dzieci, ronić ciąże, ludzie zaczęli chorować na raka. Opamiętano się. Pytanie kiedy Amerykanie przetestowali GMO? To jeden z najbardziej schorowanych narodów na świecie. % zachorowalności na choroby nowotworowe jest większy niż w Japonii na którą zrzucili bomby atomowe. Czy warto im ufać, skoro ich pochopność w wprowadzaniu nowych technologii opiera się jedynie na chęci zysku.
ref 01.12.2012 19:32
REFERENDUM W SPRAWIE GMO!!!!!!!!!!!!!!!!
gość 02.12.2012 18:34
gość: W jakims biznesowym kanale rozjechala krola kukurydzy i jego berlo;) doda, kolby kukurydzy i robale w sloiku,ale jaja byly
To w tv biznes bylo
ANTYILLUMINATI 03.12.2012 12:35
Ludobójstwo. Na które nasz rząd oficjalnie bez naszej wiedzy się zgadza. Jeśli będziemy żyli w świecie kłamstw i manipulacji i nic z tym nie robili. Zostanie Polaków 15 milionów w ciągu 50 lat. Aż w końcu całkowitą kontrole nad światem przejmą massoni . OBUDZMY SIĘ ZE SNU. GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ. NIE MOŻNA STAĆ BEZ CZYNNIE.
STOP AMERYCE 03.12.2012 12:53
ANTYILLUMINATI: Ludobójstwo. Na które nasz rząd oficjalnie bez naszej wiedzy się zgadza. Jeśli będziemy żyli w świecie kłamstw i manipulacji i nic z tym nie robili. Zostanie Polaków 15 milionów w ciągu 50 lat. Aż w końcu całkowitą kontrole nad światem przejmą massoni . OBUDZMY SIĘ ZE SNU. GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ. NIE MOŻNA STAĆ BEZ CZYNNIE.
AMERYKA WSZYSTKIEMU WINNA .
Your thikinng matches mine - great minds think ali 15.12.2012 10:59
Your thikinng matches mine - great minds think alike!
lqWXFv flopjvaegvkt 16.12.2012 09:24
lqWXFv flopjvaegvkt
2k0Eoi otvccwuoocry 18.12.2012 16:37
2k0Eoi otvccwuoocry
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 421-433 z 433
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji