Dawno niewdziana Anna Oberc żali się: "Na nas, NA AKTORÓW, złośliwi mówią "celebryci"!"

Anna Oberc dzięki roli w TVN-owskiej Singielce szybko stała się obecna na warszawskich salonach. O popularność zaczęła walczyć udzielając osobistych wywiadów, z których mogliśmy dowiedzieć się, że wyszła za mąż w wieku 21 lat… i jest już po rozwodzie. W Dzień Dobry TVN przyznała, że pracę w stacji zawdzięcza przefarbowaniu włosów.

Zobacz: Anna Oberc: "Zmieniłam kolor włosów i dostałam pracę w TVN-ie"

Od momentu zdjęcia serialu z anteny, aktorka walczy o popularność pojawiając się na ściankach. Celebrytka zaszczyciła swoją obecnością premierę filmu Voyage, voyage. 70 lat PWST w Krakowie. Projekcja przywołała u Oberc wspomnienia z czasów studiów w Krakowie. Przy okazji aktorka żaliła się, że złośliwi nazywają ją celebrytką:

To był najlepszy czas imprezowania. Teraz wiadomo, chodzimy na imprezy, ale jednak magia Krakowa… kocham to miasto do dziś. Niektórzy mówią, że w Warszawie też jest dużo imprez. Chodzimy na nie jako aktorzy, złośliwi mówią na nas celebryci.

Tylko złośliwi?

 

Źródło: Agencja TVN/x-news

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (2)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
gość 11.05.2017 14:18
nie znamy jej
gość 11.05.2017 14:49
to ta co ukradla naszyjnik jakies babie w silowni???
gość 12.05.2017 00:05
ya qznalazłem fajną stronę z aukcjami komorniczymi: parkiet.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl kopnal brykom diecie chemie makiem kulisy jegier chlalidudnia krazka doznal
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji