Ciupa o dalszej karierze: "Jestem zadowolona z tego, co mam!"

Ola Ciupa zrobiła karierę jako biuściasta Słowianka Donatana. Udało jej się zostać celebrytką, która niedawno skakała do wody w Polsacie, ale teraz sama przyznaje, że chce odpocząć od podobnych programów. Nie marzy o robieniu skandali:

Na razie robię przerwę od rozrywki, skoki były ciężkie. Nie mam parcia, żeby być na pierwszych stronach gazet - wyjaśnia. Weszłam w to, jestem zadowolona, cały czas pracuję jako modelka i prezenterka. Jestem zadowolona, z tego, co jest w tym momencie, nie chcę więcej. Cieszę się, że jestem w tym miejscu, w którym jestem.

Zobacz też: Ciupa o byciu celebrytką: "To ciężkie, obciążające psychicznie!"

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (37)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-38 z 38
gość 27.10.2015 12:58
prosiak, uroda wiejskiej prosiakowej
gość 27.10.2015 15:19
o rany ta kaszanke krasko znow pokazuja i te pustaki z cycami na wierzchu o donatana oblechy
gość 27.10.2015 16:49
te Ciupy, Cleo ,Siwce -kim one sa?
gość 27.10.2015 20:14
debilne programy te kretynki należą do pokolenia, gdzie promuje się dewiacje, zboczenia, pedalstwo, lesbijstwo, transwestycyzm..W programach typu ekipa z warszawy. gdzie majwiększym wysiłkiem umusłowym tego bydła jest wyartykułowanie słowa kurwa, jak pierdolę, ja jebie... na reszte w amoku pijanstwa i schamienia brak juz.. mozliwości. Program, w którym każdy jebie sie kazdym, gdzie szacunek dla siebie jest czymś zupelnie niezrozumiałym, bo ich mózgi skurczyły się do wielkości główki szpilki i sztachety w płocie mają więcej inteligencji od nich.
gość 27.10.2015 20:15
idioci w zdebilałych programach uparcie pokazują te zdebilałe, zakompleksione kretynki typu...gesler , bogusz, rabczewska, klepka, wesołowska z Tuliszkowa, cipa, basiura, idiota rolnik,szukający kurwy, łupa skrzynecka , wargii sromowe węglowska, ciapaty grycan i oczywiscie idiota wałesa....Te wszystki pustaki dla faktu pokazania ich w necie są gotowe na wizji policzyc sobie hemoroidy w dupach........
gość 28.10.2015 00:06
zadowolona z dawania tyłka buchnerowi? przeciez on ma 75 lat :D
gość 28.10.2015 00:10
gość: a kto powiedział, ze będzie mieć dzieci? To nie obowiązek a wolny wybór w tych czasach kiedy można się dobrze zabezpieczać. Poza tym co ona takiego robi? Gorsza jest od Omeny w wannie? Bez przesady. Przynajmniej dziewczyna docenia to co ma i jest wdzięczna, że ma pracę.
a co to niby za praca obciąganie starych fujar? jest tak tępa że nie przyjęli by jej nawet do wykopków kartofli, co chociaż jest PRACĄ. prostytucja nią nie jest.
gość 28.10.2015 02:47
Brzydki sztuczny nos jak sweeter pamieci Jacksona.... A te usta..masakra I po co to wszystko co sie sttalo z naturalna uroda
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-38 z 38
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji