Ciachorowski przestrzega przed korzystaniem z mediów społecznościowych: "Trzeba wrócić do żywego kontaktu z drugą osobą"

Gdyby nie media społecznościowe, ponad połowa dzisiejszych celebrytów nie istniałaby w przestrzeni publicznej. Dzięki Instagramowi czy Facebookowi nawet ci, którzy nie mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w którejkolwiek z dziedzin show biznesu, sprzedają produkty w sieci i pojawiają się na bankietach.

Przed nadmiernym korzystaniem z mediów społecznościowych przestrzega Tomasz Ciachorowski, który boi się, że przez Instagrama zatracimy prawdziwe relacje.

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarze (2)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
gość 02.08.2018 09:57
No i mądrze mówi. To co sie dzieje to paranoja. Niedługo to ludzie beda podawac informacje o której rabia kupę.
biźneśmen 02.08.2018 22:07
hahaha taki młody i już złote myśli. kapitalizm włożył mnóstwo pracy i kasy by stworzyć takie społeczeństwo półgłówków. zamkniętych w swoich smartfonach można podłączyć do wifi i dowolnie sterować. uwaga więc bo za próby samodzielnego myślenia może spotkać kara.
gość 03.08.2018 14:36
Dwadzieścia lat temu było fajniej. Więcej życzliwości i większy szacunek dla osób starszych ( teraz każdy młody np.w autobusie olewa, czy stoi przy nim osoba starsza, uparcie patrzy w komórkę ) To jest kultura ?
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji